Intrebare strumfeasca

De la: quasaria, la data 2012-06-11 22:58:06Exista o mare diferenta. Empatica nu cred ca par, nici nu intentionez sa par- apropo de ipocrizie.
Cu placere.


Nici n-ai putea, n-ai profilul.
Presupun ca este absolut o intamplare faptul ca Precizilla te urmeaza atat de indeaproape pe topicurile pe unde ai indoieli, cu diverse sugestii si informatii .
Stilul insa, evident ,difera.
Sassette
Postat pe 11 Iunie 2012 23:10
absolut. Am avut diversi stalkeri de-a lungul timpului.

(preci, c(l)oano, pls nu daaaa.... )
quasaria
Postat pe 11 Iunie 2012 23:19

hai,bre...daca io am vocatie de apostol - care-i problema,ca nu inteleg?
si tu ai indoieli,Q? asta chiar e o noutate...
hait,ca ne-am dat dreaq cu stilu,vazusi?
pardoneaza-ma strumfeto,da' altu' n-am...
o fi al meu mai din topor,asea,da' cu toate astea io si Q am fost in majoritatea cazurilor pe aceeasi lungime de unda..ca sa nu zic pe aceeasi unda in lungime si-n latime,pe 100 metri garduri..
precizilla
Postat pe 11 Iunie 2012 23:26
si numai garduri de beton....
quasaria
Postat pe 12 Iunie 2012 00:15
De la: precizilla, la data 2012-06-11 23:26:27
hai,bre...daca io am vocatie de apostol - care-i problema,ca nu inteleg?
si tu ai indoieli,Q? asta chiar e o noutate...
hait,ca ne-am dat dreaq cu stilu,vazusi?
pardoneaza-ma strumfeto,da' altu' n-am...
o fi al meu mai din topor,asea,da' cu toate astea io si Q am fost in majoritatea cazurilor pe aceeasi lungime de unda..ca sa nu zic pe aceeasi unda in lungime si-n latime,pe 100 metri garduri..


N-am nimic cu stilul tau, mai ales ca formati un duo asa de armonios, una isi da cu parerea si cealalta aproba. Succes in continuare la garduri!
Sassette
Postat pe 13 Iunie 2012 23:08
si?
te simti neaprobata ? toar'sa educatoare, nu se joaca gigel cu mine? :-))
quasaria
Postat pe 14 Iunie 2012 00:07
De la: quasaria, la data 2012-06-14 00:07:40si?
te simti neaprobata ? toar'sa educatoare, nu se joaca gigel cu mine? :-))


Nu ma simt si nici nu am nevoie; dupa cum nu simt nici nevoia sa-mi chem cloanele sau sa-mi asmut gigeii pe cineva ca Ingerasul luptator; o fi fata aia dusa cu pluta, dar cata minte iti trebuie sa te amuzi cu gasca de o saraca cu duhul sau sa te contrazici cu ea.
E adevarat ca pe langa luptatoare oricine are satisfactia garantata de a aparea mai inteligent orice replica i-ar da.
Distractie placuta la garduri, in lungime, in latime, in adancime, in ce vrei tu.
Sassette
Postat pe 14 Iunie 2012 01:36
in inaltime, daca ai cunoaste termenul....
quasaria
Postat pe 14 Iunie 2012 02:21
ce avem noi aici?! un viol legal? un viol medical?
cum adica nu a fost un viol violent?!
, yo n-am inteles o iota
adeline
Postat pe 24 Iunie 2012 23:40
Si eu ca si tine Adeline..am dat peste acest topic...numai acum.. am si n-am inteles..dar cred ca s-a spus totul despre violul fara violenta... Mi-ar placea ,insa..,sa aud ca un barbat a fost ..violat{chiar si fara violenta..}de o ..femeie!! As felicita-o...prima!!
elisabeta_boia
Postat pe 25 Iunie 2012 01:42
A!!! Mi-am amintit de un banc..buuun.
Trei femei violate de trei barbati in fata judecatorului.Judec. o intreaba pe prima..
-Cum te-a violat?
-Pai...normal,pozitia mama-tata..
-Vinovat!Apoi pe-a 2-a,
-Cum te-a violat?
-Cu picioarle pe umeri..
-Vinovat !!si apoi pe ultima,
-Cum te-a violat?
-Pe la spate..
-Nevinovat !!
-?????
-Puteai sa fugi!!
elisabeta_boia
Postat pe 25 Iunie 2012 01:48
...stinga perete, dr. perete, in spate proaspat spalat....
quasaria
Postat pe 25 Iunie 2012 02:40
De la: adeline, la data 2012-06-24 23:40:21ce avem noi aici?! un viol legal? un viol medical?
cum adica nu a fost un viol violent?!
, yo n-am inteles o iota


iata ca se poate si fara violenta fizica; viol nu este doar cand o persoana se opune sau refuza verbal o relatie sexuala, ci si cand aceasta nu-si exprima deschis acordul ( e drogata,adormita, cu handicap, oligofrena) sau cand e vorba de un copil.

@Betty: am vrut si eu sa-l violez pe fostul meu odata, insa mi-a zis ca lui nu-i place violenta si ca-mi cedeaza de buna voie, dar ca eu pot sa consider ca l-am violat daca asta-mi face placere. Nici in ziua de azi nu stiu cum stau juridic.
charmelen
Postat pe 26 Iunie 2012 18:10
....bety, chestia cu "e pe la spate, nu se considera viol - putea sa fuga" a fost scrisa intr-un proces-verbal de un politai din Tg.Jiu pe la inceputul lui 2000, daca nu ma insel in privinta datei - individul statea cu cutitul la gatul ei

...la inceput nu a vrut, dar apoi i-a placut - cam asta este, in esenta, parerea celor care nu tin cont de dorinta partenerei....
daria_
Postat pe 26 Iunie 2012 20:23
viol fara violenta???pai cum zicea cineva pe aici,violul in sine este o forma de violenta,ce intrebare e asta?dar pt unii numai daca ti se da in cap inseamna ca ai fost agresat,trebuie sa fii foarte explicit si precis cand vrei sa il abuzezi si neaparat sa lase si urme doveditoare.pai de aia violul e in floare in romania,pt ca multi destepti considera ca daca victima nu a opus rezistenta decat eventual verbala,de frica altor agresiuni si poate de frica sa nu isi piarda chiar viata,inseamna ca nu a fost viol.sunt persoane care nu ar putea sa se lupte cu agresorul de frica si unica forma de aparare este sa implore mila sa fie lasate in pace,si acele persoane sunt in genere mult mai sensibile si vor ramane mai afectate sufleteste si psihic decat cele ce si-au incercat macar norocul sa riposteze fiind firi mai tari.
venizigoldplated
Postat pe 5 Iulie 2012 22:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PROSTIA E LA MODA SAU MADE ROMANIA 131 De la: violeta1981 3 Februarie 2010 18:23
curiozitatea sexuala a fetitelor,,,, 81 De la: estela 5 Decembrie 2012 07:53
se poate de inselat sotul daca nu mai traesti cu el? 10 De la: elenita_2 1 Iunie 2012 16:03
relatii 94 De la: gabi1981 25 Martie 2011 11:32
asa ceva!!! 5 De la: garbo_485388 16 Martie 2018 12:39
Setari Cookie-uri