peste betta

am si eu un peste betta . nu prea tiu ce sa ii fac . el este foarte mic are 2-3 cm vreau sa stiu daca mai creste. si cum aflu daca este mascul sau femela.
sandra21
Postat pe 28 Decembrie 2011 23:47
se vede ca nu ti-ai "instalat" google. sau nu merge la tine...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 29 Decembrie 2011 00:01
lasa, creste el mare si devine alpha...
quasaria
Postat pe 29 Decembrie 2011 00:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
compatibilitati 29 De la: garbo207306 18 Iunie 2013 18:24
el taur-ea scorpion 20 De la: icecream 7 Aprilie 2011 17:21
Fata sagetotr si baiatul fecioara. 8 De la: garbo255907 27 Decembrie 2011 18:06
DONO si prostiile din capul lui 2 De la: tutankhamon 19 Februarie 2010 00:55
Barbatul in zodia scorpion!! 140 De la: claudiacm 25 Iulie 2013 10:20
Setari Cookie-uri