Astrologia

Buna fetelor, in cazul in care sunteti interesate de astrologie....

Vreti sa stiti daca persoana de langa dvs. va este destinata? Sau poate va ganditi la altcineva care in acest moment nu este langa dvs. Vreti sa va cunoasteti viitorul in dragoste? Nimic mai simplu: apelati la un profesionist. Firma noastra va poate ajuta cu sfaturile pe care unul din astrologii nostri vi le poate oferi in materie. Viata dva amoroasa n-ar trebui sa mai aiba surprize. http://kaleesi1.blogspot.com/ sau 0725675277
Apelati la profesionisti pentru o opinie profesionista.
emiliss
Postat pe 12 Decembrie 2011 00:31

da, da.... !!! ce ma bucur ca a aparut firma voastra cu spetzialistii vostrii cu tot... !!!!! eu abia acum am vazut topicul... dar credeam ca o sa stau la coada ca sa pot participa... si cand colo... nici dreaku' pe aici !!! sa le fie de rusinica !!! acum, ca sa fiu cinstit, viata mea amoroasa (ce e aia "dva"... ? ) nu cred ca mai poate sa-mi ofere surprize, dupa 39 de ani de casatorie... dar cea ce ma intereseaza este ce e cu viatza amoroasa a unei vecine de-a mea... mutata de vreo 4-5 luni pe aici si e o vecina care arata al naibi de traznet !!! e singura, are ea 2 motani si un catzel... dar asta nu ma impresioneaza... ! acuma... daca astrologul Dvs. adica al firmei... o sa aiba ceva greutati in gasirea astrului potrivit unde sa se benocleze... cum si ce, pana la urma ma duc eu la ea cu o punga de portocale si o intreb direct: auzi tu... Nurishor... ca inca nu stiu cum o cheama de adevaratelea... am o mare slabiciune si atractie cosmica fata de corpushorul tau parca cazut din cer.... corp pe care ti-l falfai zilnic prin gradina ta, vecina cu gradina mea... si as vrea sa fac ceva rasaduri pe peluzeaua din mijloc.... ce zici ??? a... nu trebuie sa va faceti probleme, firma si astrologul vostru (apropo, are si ceva la mana... adica vreo diploma, certificat de meserie spatiala, buletin de cetatean roman... etc. ???) in legatura cu dinztii mei... sunt solizi si nu o sa pice nici unu' la vreo eventuala palmutza de-a ei... in caz de eshec !!! deci, eu nu am nevoie sa stiu daca persoana de langa mine imi este destinata... asta e deja clar ca da... problema daca persoana de langa curtea noastra poate cumva sa mi se destineze... asaaaa... macar martzi si joi ??? ei.. ia sa-l vedem pe profesionistul Dvs, adica al firmei.... poate sa ma ajute ? trebuie sa avansez un avans ceva... sa-mi dau numarul de card... telefon, adresa si alte chestii din astea.... sau astrologul Dvs. le poate citii singur innnn.... acolo unde citeste el de obicei ? astept raspuns cu nerabdare... !!! asta e pentru Dvs., doamna !!!!
barboneli
Postat pe 22 Decembrie 2011 14:03
Ana32
Postat pe 22 Decembrie 2011 14:08
...interesant...asteptam si noi ...raspunsul ...vecinei
garbo068440
Postat pe 27 Decembrie 2011 13:50
si marmota invelea staniolul sau Vanessa inca mai cauta clienti dupa ce a tepuit-o pe Zavoranca?
dolce_farnientte
Postat pe 27 Decembrie 2011 18:06
li,
io numa' multam de oferta lor...
de ce sa imi spuna ei acum, dupa atata vreme ca persoana de langa mine, nu e cea care trebuie
emiliss, mai cugeta, atunci cand iti faci reclama...normal ca daca e langa mine de asa de multa vreme imi era ...pre-destinata...si a devenit si destinata...


va ocupati si de relatii extra?
dor72_
Postat pe 27 Decembrie 2011 19:18
Cind mai mult de 50% din topicele de pe forum sunt cu si despre zodii e si normal sa mai apara inca unul.
Ciresica
Postat pe 27 Decembrie 2011 19:47
De la: dor72_, la data 2011-12-27 19:18:07

va ocupati si de relatii extra?



normal ca se ocupa de extra ...
"intra" le stii foarte bine ce sa-ti mai spuna ? :)
cri_cat
Postat pe 28 Decembrie 2011 11:49
Barboneli ... :))))

pana la urma s-a lasat cu "zdranganit" de dinti ?? :P
cri_cat
Postat pe 28 Decembrie 2011 11:50
Eu astept sa apara flasnetarul cu planete, ca de papagali nu ducem lipsa...
Incercati-va norocul!... Incercati-va norocul!...

Cat imi place Caragiale...
nathalie
Postat pe 28 Decembrie 2011 12:36
hai la mandra sa-ti ghiceasca! dai un ban, ai noroc un an!
Ana32
Postat pe 28 Decembrie 2011 12:43
Pune mana pe Vasilica, sa iti iei masina mica!
nathalie
Postat pe 28 Decembrie 2011 12:45
Vasilica mai pe la Paste, acum e vreme alui...Ghita !
dolce_farnientte
Postat pe 28 Decembrie 2011 15:37
Hai Gheorghita la portita
Ada si o tzuiculitzaa
SAL
Postat pe 28 Decembrie 2011 16:03
Carcotasi mai sunteti, de n-am vazut asa ceva!!!

Costic(l)a, nah, e bine?
Ntz, ntz...
nathalie
Postat pe 28 Decembrie 2011 16:15
Suna telefonul noaptea.
Barbatul:
Daca e pentru mine nu sunt acasa.
Nevasta raspunde:
Este acasa.
Barbatul:
Ce ti-am spus femeie???
Nevasta: A fost pentru mine!!!
rubioclaro
Postat pe 28 Decembrie 2011 16:25
Uite, vezi...
Daca-si facea o astrograma personalizata, ar fi stiut ca Jupiter e-n casa a patra si n-ar mai fi sunat...
nathalie
Postat pe 28 Decembrie 2011 16:47
cine-i jupiter... ?


cri_cat... inca nu, dar am aflat intre timp ca tipa are centura galbena la judo.... !!!! asta-mi scoate tot maxilaru'... !!!! asa ca deocamdata, fac pe...
barboneli
Postat pe 30 Decembrie 2011 13:28
Barbo,

Sa nu ne pierdem concentrarea...

Jupiter... e Jupiter!
Si e-n casa a patra, a familiei (posibil fericite)...
nathalie
Postat pe 30 Decembrie 2011 13:34
ok... nu stiam ! dar daca zici tu... asa o fi. aici la mine, in casa a patra e unu' Moshe.... de aia eram nedumerit... ! sau neconcentrat.....
barboneli
Postat pe 30 Decembrie 2011 14:33
Barbo .. lasa astrogramele si ia-ti ore la judo.
apoi ore de canto ... "Vecina, draga vecina".
cri_cat
Postat pe 5 Ianuarie 2012 08:38
mmmda.... buna idee... as vrea sa cant ca Bob sau Neil.... !!! de cand caut cantecul asta... mi-a fost greu sa ma stabilesc la ce versiune, asa ca am ales doua.... !

http://youtu.be/KQO4DPiEjX0

http://youtu.be/AFYcd6zmlFs

astrologie sau nu.... sa aveti un an nou mai bun si mai fericit invelit in sanatate..... !!!
barboneli
Postat pe 6 Ianuarie 2012 07:32
De la: emiliss, la data 2011-12-12 00:31:40 Buna fetelor, in cazul in care sunteti interesate de astrologie....

Vreti sa stiti daca persoana de langa dvs. va este destinata?

Nu,multzumim, nu vrem sa shtim! Ne place sa aflam prin incercari succesive Daca eram asha creduli ne incurcam cu Bivolaru ...
carco
Postat pe 7 Ianuarie 2012 13:21
m_dalia77
Postat pe 7 Ianuarie 2012 15:21
caut relatie seriosa de lunga durata cu o femeie cu virsta 23 y 39 ani inaltimea 150y 165 eu sint blond 35 ani 166 sper a osa gasec o femeie sa maiubeasca si so iubesc pina acuma nu am avut norc sper ca si sper ca o sa gasec andrei.balint11@yahoo.com
andreialbert
Postat pe 16 Ianuarie 2012 14:17

da` de ce, mey, n-ai avut noroc? le-ai iubit doar tu ori numa` ele pe tine? :)))
esme
Postat pe 16 Ianuarie 2012 15:05
hait sunt la matrimoniale
tusi_Oli
Postat pe 16 Ianuarie 2012 15:09
De la: andreialbert, la data 2012-01-16 14:17:10caut relatie seriosa de lunga durata cu o femeie cu virsta 23 y 39 ani

"inaltimea 150y 165 eu sint blond 35 ani 166"

sper a osa gasec o femeie sa maiubeasca si so iubesc pina acuma nu am avut norc sper ca si sper ca o sa gasec andrei.balint11@yahoo.com



mai... asta probabil ca faci asa multe greseli de ortografie... !!! (chiar mult mai multe decat mine... ! ) daca si vorbesti asa cum scrii.... incearca la "surdo mute"... ! altfel, pari barbat destul de atragator... !!! nu ai scris insa cum stai cu greutatea ? ca la inaltime ne-ai dat masurile si din ultimii 9,5 ani... !!!!! apropo... "y" ce masura e si unde se foloseste ? aici pe pamantul nostru... ????
succes... !!!
barboneli
Postat pe 18 Ianuarie 2012 22:20
adevarul e ca spera cam mult pentru o singura fraza
ufishor
Postat pe 18 Ianuarie 2012 22:28
ei si tu.... tipul e scurt (nu umai la inaltime....) si concis !!! si teribil de confuz ! la datele personale ma refer... !
barboneli
Postat pe 18 Ianuarie 2012 22:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Zodii pentru fiecare zi de nastere 31 De la: raul27 27 Septembrie 2012 09:44
ea berbec..el pesti... 2 De la: pik_nik 4 Noiembrie 2009 05:38
buna 11 De la: eu_geminy 19 Octombrie 2010 02:24
nepasare 2 De la: Micass 12 Iulie 2009 10:00
care este simnificatia visului? 23 De la: barboneli 15 Decembrie 2011 15:49
Setari Cookie-uri