Daca esti cumsecade si pocait si iti merge bine,,,trebuie sa ai grija cu cine te impretenesti....Pt ca daca te impretenesti cu oameni rai s-ar putea ei sa faca sa nu iti mai mearga asa bine

si sa iti dea ei de munca.....Uite spre exemplu mie....Majoritatea femeilor au cate un barbat pe care il slugaresc....Cand aud ca eu nu am barbat,,,si nu prea am de munca...Se gandesc sa imi faca rost de unul ca sa am si eu pe cine slugari.....oamenii sunt foarte amabili in a te face sa nu iti mai mearga asa bine...De asta depinde cu ce oameni umbli...ca sunt asa subtili si perversi in a te dobora...si nu doar in romania,,,,toti oamenii fara credinta umbla doar sa iti faca rau,,pt ca au o gandire negativa....sau poate ei nu sunt asa rai dar se lasa influentati de altii
ingerasulluptator
Postat pe 9 Noiembrie 2011 11:14
Si femelle sunt rele ....Ele nu vor sa lupte sa se schimbe sa devina mai cinstite apoi sa devina si mai exigente cu barbatii si sa ii educe...Asa ca mai bine,,,,sunt rele femeile intre ele,,,,decat sa fie rele cu barbatii,,ca aia le rupe cocoasa..asa ca mai bine prefera sa ramana servitoare,,,si sa faca rau altor femei,,sa se manance unele pe altele ca maimutele
ingerasulluptator
Postat pe 9 Noiembrie 2011 11:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prima dragoste: ,,Casanova'' 11 De la: Naif 28 Aprilie 2012 16:16
Barbatul Fecioara 30 De la: garbo_6586 20 Septembrie 2018 04:55
Ea Balanta,El Sagetator... 2 De la: esme 19 Februarie 2012 23:00
FAZAN! 32354 De la: bau 8 Noiembrie 2017 21:33
RAMAI CU GANDUL CA NE-AM IUBIT SI REIATI VIATA DE UNDE A RAMAS, IGNORANTULE! 48 De la: quasaria 12 Ianuarie 2010 20:42
Setari Cookie-uri