mai exista pritenie adevarata?

Nat .. si eu am dormit , de visat nu stiu ce am visat. :)

Ge ... imi pare rau ca ai astfel de griji. Sunt altele mai importante.
cri_cat
Postat pe 23 Noiembrie 2011 09:34
si daca tot o sa raman cu postarile in vant .. ca o sa se stearga sursa...

OK ... de familia ta nu s-a luat nimeni . Daca cineva a avut ceva sa-ti spuna te-a implicat doar pe tine .. nu si familia ta. Ma refer la discutia asta in ... patru.
cri_cat
Postat pe 23 Noiembrie 2011 09:38
o zi buna va doresc, Prieteni!

acum am fugit am intalnire cu socrela ... :))))
cri_cat
Postat pe 23 Noiembrie 2011 09:43
De la: cricat_, la data 2011-11-23 09:34:43Nat .. si eu am dormit , de visat nu stiu ce am visat. :)

Ge ... imi pare rau ca ai astfel de griji. Sunt altele mai importante.



Chestia asta cu visele e relativa.
Poti sa visezi NIMIC si sa NU ti se implineasca.

E fantastic atunci cand se intampla.
nathalie
Postat pe 23 Noiembrie 2011 09:43
De la: eu_geminy, la data 2011-11-23 09:15:11Ney, Nat...:)

ete, n-am de lucru.
ma distrez cu un martzafoi turbat.:D
:))))



Ney... adica nu s-au aliniat planetele...

E adevarat ca, din cele mai vechi timpuri a existat si o teama uriasa de eclipsa, fara sa fie generata de un lucru concret, palpabil, ci mai curand de capacitatea de intelegere a fenomenului.

Modul in care fiecare reactioneaza la astfel stimulii externi te defineste ca persoana, pana la urma.
nathalie
Postat pe 23 Noiembrie 2011 09:48
A picat si netul de vreo doua ori.
Parca s-ar fi uitat cineva pe gaura cheii si (fara sa vrea) a calcat pe cabluri.

S-ar putea curenta?
(Intreb, ca nu prea le am cu deplasarea dirijata a sarcinilor electrice)
nathalie
Postat pe 23 Noiembrie 2011 09:57
De la: O_K, la data 2011-11-23 14:53:43
De la: reyya, la data 2011-11-23 01:42:53wow , are ceva de citit maine :-))))


reyya...nu ti-am inteles pozitia...fii mai clara...cumva ai vrut sa postezi niste linkuri cu muzca "METALICA"... si te-a luat valul? sau te-a fascinat jargonul lui ge?!?


OK....
,,Sunt lucruri pe care le poti avea (intelege ) doar daca stai departe de ele . Facand greseala sa le cauti , le pierzi " Octavian Paler
Eu cred ca ar trebui sa privesti putin in tine ...(desigur nu la propriu :-)...dincolo de forumul Garbo sau orice altceva.
Daca m-a luat valul sau ma simt fascinata de Ge...sau de X, Y , Z tind sa cred ca nu priveste asistenta de pe Garbo.

reyya
Postat pe 23 Noiembrie 2011 16:22
o lasa....
dor72_
Postat pe 23 Noiembrie 2011 19:04
Cine nu poate sa-si sustina parerea sau principiu propriu isi mai face un cont, adica se dubleaza, se tripleaza??
Nu-i corect!
Oameni slabi!
Eu pot sa-mi exprim toate tampeniile din acest cont si-i mai mult decat suficient
SAL
Postat pe 23 Noiembrie 2011 21:56
Nat .. invitatia ta la "a fi pasnic" .. nu cred ca iese.
cred ca a fost prea multa liniste pe aici in ultimul timp ... :P
cri_cat
Postat pe 23 Noiembrie 2011 22:08
reyya .. ai pregatit si tu pentru vizita .. o cafeluta , o biscuita ? .. :P
cri_cat
Postat pe 23 Noiembrie 2011 22:17
Reyya, ti-am vizitat pagina de profil. Mi-a placut notita pe blog ,,In ziua in care..."
SAL
Postat pe 23 Noiembrie 2011 22:31
o sa se lege de faptul ca am scris de doua ori ,,dar".. incerc sa-mi fac si manichiura in timp ce sunt pe Garbo :-)))))
reyya
Postat pe 23 Noiembrie 2011 22:40
De la: eu_geminy, la data 2011-11-23 22:48:10reyya...
e clar ca Metallica ii afecteaza atat miscarea de du-te vino, cat si urmele coerente de labutze.
de pe faiantza.
nu mai vorbesc de locul stramt si de vanataile la coate.:PP
:))))



Eu i-as sugera sa incerce pe asta , rtimul presupune control absolut , altminteri nu-l vad prea bine :-))))))

http://www.youtube.com/watch?v=6upvKJ6-qE4
reyya
Postat pe 23 Noiembrie 2011 22:54
De la: eu_geminy, la data 2011-11-23 22:40:20dar ma rog... si mancatul impreuna al rahatului fara cutie, e tot semn de "pritenie" adevarata.
K_O(i)utzul, cu el insusi.
si cu manutzele lui.
si cu guritza lui spurcata.
deja au pus de o gashca in closet:PP
:)))





bravo ba..,esti cel mai tare..
roby_cado
Postat pe 23 Noiembrie 2011 22:56
De la: eu_geminy, la data 2011-11-23 22:58:47super, reyya...:D
:)))



pt el nu prea cred :-)))
reyya
Postat pe 23 Noiembrie 2011 23:00
"ba"-ul ala ar trebui sa explice tot..
roby_cado
Postat pe 23 Noiembrie 2011 23:07
De la: O_K, la data 2011-11-23 21:49:46reyya....constat cu parere de rau ca stai la fel de prost atat la capitolul amicitie virtuala... cat si la capitolul maniere elegante...
cumva iti da ge_ lectii de cum sa te exprimi pe garbo sa te faci inteleasa?!?
ce frumos ti-a" tras-o", NAE_NAE...te-a invatat ce inseamna sa nu respecti un barbat...



Hai nu ma innebuni Ok . ce spuneai ca mi-a facut ??!! ,,mi-a tras-o ??? " Asta se intampla in visele lui :-))) dar nu cred ca-si permite nici macar sa viseze .
reyya
Postat pe 23 Noiembrie 2011 23:18
*sfatul meu(prietenesc),e sa-ti revii dreaq odata..,si sa nu uiti(daca nu e prea tarziu) ca esti totusi.. BARBAT*

Asa, Roby,

Spune-i si tu ca miss popularitate nu se tine aici.
O_K pare ca nu intelege.
nathalie
Postat pe 23 Noiembrie 2011 23:28
De la: nathalie, la data 2011-11-23 23:28:38*sfatul meu(prietenesc),e sa-ti revii dreaq odata..,si sa nu uiti(daca nu e prea tarziu) ca esti totusi.. BARBAT*

Asa, Roby,

Spune-i si tu ca miss popularitate nu se tine aici.
O_K pare ca nu intelege.



nath..,am facut o mica completare la postarea mea,deoarece pana sa postez au aparut alte postari..
so..,mai citeste odata te rog..
roby_cado
Postat pe 23 Noiembrie 2011 23:36
De la: perfect_woman, la data 2011-11-12 07:53:20"Vad zilnic o multime de " mimoze" invidioase si oameni fara bun simt"

Observam la ceilalti doar ce exista in noi.


Buna dimineata "prieteni" !

Tot raul spre bine, a avut si garbo, macar o noapte "circ'' DOAR pe un topic !
O zi frumoasa tuturor !
Axl_22
Postat pe 24 Noiembrie 2011 07:30
Traiasca pacea si prietenia intre garboveti!
Nu va cunosc pe nici unul dar daca porcaleala asta va face placere, continuati.
Tineti cont doar ca mai citesc p-aicea si altii ce-si formeaza o parere despre voi . Nu stiu in ce masura conteaza pentru voi acest lucru dar e bine sa-l aveti in vedere
Hai, sa traiti !
SAL
Postat pe 24 Noiembrie 2011 14:24
Ge, nu-s de partea nimanui , nu fac pe moralistul si nici nu ma intereseaza viata privata a nimanui .
Am atras insa atentia si cu alta ocazie ca e de dorit ca ,,privatele'' sa le folosim cat mai putin .
Ma amuz, ma relaxez , ce nu-mi convine ignor si-i ocolesc cu gratie pe cei ce nu-mi plac.
SAL
Postat pe 24 Noiembrie 2011 15:06
urata chestie santajul asta
Persia
Postat pe 24 Noiembrie 2011 16:30
Daca citim tot ceea ce s-a aruncat aici in lupta...virtuala, ce-i drept, dar tot lupta...e clar ca nu mai exista prietenie, nici macar una de principiu! in momentul in care intri in lumea virtuala a internetului se presupune ca stii sa faci distinctie intre mastile/ diversele aspecte ale personalitatii omului si realitate. Nu cred ca si-a facut careva iluzii ca se va cupla si in viata reala cu un alt "user"...oricat de compatibili ar parea ei online.

De ce a devenit Garbo un camp de vendeta personalizata, nu am cum sa inteleg...dar furnizarea unor date confidentiale, pentru ca tocmai de aia isi alege omul un user si nu isi furnizeaza numele real,la fel ca si amenintarile care privesc terte persoane- familie si nu numai- deja trec intr-un domeniu mai sensibil...si mai expus legii.

Pana la urma, daca nu iti place un alt user il ignori, nu il ataci!
matza_blanda
Postat pe 24 Noiembrie 2011 16:40
................................incalificabil (Pas).....................si atat !
reyya
Postat pe 24 Noiembrie 2011 17:10
Fa pasi...
Nae_Nae_01
Postat pe 24 Noiembrie 2011 17:13
,,......bunul tau amic va fi atacat de catre mine in 3 directii, intelectual, profesional si familial, poate va reusi sa redevina OM"

Asta deja are iz penal ..Atentie SPORITA la formulari !!
reyya
Postat pe 24 Noiembrie 2011 17:20
Vrei sa fac plangere penala impotriva lui pentru ceea ce isi permite el sa faca unor femei de pe garbo? Te inseli. Eu nu sunt parte vatamata si acelor emei le-a inchis gura prin amenintari atat in privat cat si pe forum. Mai citeste...
Nae_Nae_01
Postat pe 24 Noiembrie 2011 17:25
Dus de val... adevarat...
Stii, uneori poate fi placut... si chiar e!

Si mai stii ceva?
Astazi nu ti-am dedicat nicio melodie...

http://youtu.be/gdL2pQiDdvY
nathalie
Postat pe 24 Noiembrie 2011 20:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre marimea penisului 1 De la: garbo_499319 16 Aprilie 2019 18:41
se poate sa fi ramas?? 2 De la: garbo180411 18 Ianuarie 2012 01:59
Pidosnicia se plateste 1469 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:00
De ce barbatii romani sunt casnici si nu le place munca? Pt ca isi trimit femeile la munca. 57 De la: quasaria 8 Februarie 2010 23:15
Iarasi vreau sa ma casatoresc.... 56 De la: sriarchanghel 25 Septembrie 2013 16:15
Setari Cookie-uri