l-am inselat, am luat gonoree

a trebuit sa ii spun sotului meu ca am o problema, din moment ce si el trebuia sa ia medicamentatia. problema este ca nu a facut deloc scandal, nu a cerut detalii, nu m-a intrebat cum se transmite. imi este teama ca m-a inselat si el si din cauza asta nu mi-a zis nimic
iulianagh
Postat pe 17 Octombrie 2008 15:38

crede ca e de la el.

frumos si instructiv topic dar, care e problema? vrei sa te ajutam si sa-i zicem noi ca e de la tine cadoul? nu suntem asa rele la suflet si te ajutam. crestini suntem si trebuie sa facem un bine aproapelui
si_totusi
Postat pe 17 Octombrie 2008 15:45
iulia, ma uitam acum. tu numai necazuri ai. mi-am amintit de celalalt topic al tau .
si_totusi
Postat pe 17 Octombrie 2008 16:31
cred ca doar ne-a inaintat "cartea de vizita" fara vre-un scop anume

dar eu cred ca este totusi un "el" sub ID-ul de "ea" ,prea miroase a "facatura "
bogdana180
Postat pe 24 Octombrie 2008 15:16
am avut si eu un iubit care spunea ca are asa ceva si ca a luato de la mine,dar eu nu am fost decat cu el,si el a fost singuru care ia iesit asa ceva,eu cred ca ma inselat dupa ce a fost cu mine si nu a vrut sa recunoasca,eu mi.am facut analizele atunci imediat dupa ce mi.a zis si nu mi.a iesit asa ceva,bineinteles ca nu am mai avut nicio relatie cu el de atunci din moment ce eu nu aveam nimic dar el da,mi.a fost frica.Nu stiu ce sa cred si cum se manifesta astea la femei,daca ma poti ajuta cu un sfat nu ar strica.
kismy
Postat pe 29 Octombrie 2008 12:11
Nu inteleg un lucru , daca tu l-ai inselat , de ce ti frica ca te-a inselat si el? Nu crezi ca ai pretenti prea mari? Trebuie sa respecti ca sa fii respectata. Si mai ales ca tu ai fost cu unul care ti-a facut un "cadou" frumos, iar pentru mine inseamna ca ai fost cu un mizerabil. Fii mai atenta cu cine te pui in pat.
giuliaalfio
Postat pe 26 Noiembrie 2008 11:02
Daca el ti-a facut.....cadoul???
TEODORRD
Postat pe 24 Decembrie 2008 10:01
De la: giuliaalfio, la data 2008-11-26 11:02:24Nu inteleg un lucru , daca tu l-ai inselat , de ce ti frica ca te-a inselat si el? Nu crezi ca ai pretenti prea mari? Trebuie sa respecti ca sa fii respectata. Si mai ales ca tu ai fost cu unul care ti-a facut un "cadou" frumos, iar pentru mine inseamna ca ai fost cu un mizerabil. Fii mai atenta cu cine te pui in pat.



mizerabil........boala venerica nu se vede pe chipul nimanui, etc... poti lua boli frumusele de al cei m tari tipi posibili si ingrijiti si cu bani......
domo
Postat pe 24 Decembrie 2008 11:24
SATI FIE RUSINE?
gogu1938
Postat pe 25 Decembrie 2008 11:01
De la: gogu1938, la data 2008-12-25 11:01:51 SATI FIE RUSINE?



e o intrebare ??? adresata cui??
domo
Postat pe 30 Decembrie 2008 12:09
Frumusetea este ca nici unul nu stie care de unde a luat boala.Deoarece amandoi se simt cu musca pe caciula, sau in sfarsit, unul cu musca pe fes si celalalt cu ea pe fular.Sau nu este vorba despre o singura musca ci de doua, ramase asa cam din vara?Singura solutie este sa prindeti mustele, draga mea.Mai exista o idee.Daca nu ai fi umblat creanga, acum aveai posibilitatea sa dai divort.Personal, eu am o singura intrebare.Daca in loc de gonoree, i-ai fi facut sotului tau cadou un buchet de flori, sau o prajitura, nu s-ar fi schimbat situatia?
Ioana007
Postat pe 1 Ianuarie 2009 20:17
naspa. de prezervativ nu ai auzit? sau ti-a fost rusine sa il ai in geanta, sau sa il cumperi de la farmacie sau de la buticul de peste drum... sa traiti bine!
mitzura
Postat pe 11 Februarie 2009 20:26
alt subiect "fabricat"...ca tanti initiatoarea nu a mai aparut...
wife_de_zmeu
Postat pe 12 Februarie 2009 18:55
Exista prezervative cu gust de zmeura si de capsuni.Dupa folosinta poti sa le bagi la frigider si sa le consumi mai tarziu pe post de inghetata cu vanilie.
Ioana007
Postat pe 13 Februarie 2009 15:43
Ce sa insemne asta,domnule Bond?;Sfaturi in bucatarie;?Pt.mai multa credibilitate si acordarea premiului,trimite o foto. cu tine si minunatul tau preparat,evident consumand din el.
sorina_barbie
Postat pe 16 Februarie 2009 17:10
antibiotic mami..si-alta data stai acasa..
gabitzza
Postat pe 22 Februarie 2009 20:07
zi mersi ca nu ai luat sida sau alte minuni...atunci cum ii mai spuneai? ii lasai un bilet?
si chiar nu ai auzit de prezervative?? ..pana si donsoarele de la coltul strazii au ajuns sa le foloseasca....



Postat pe 24 Februarie 2009 15:13
..si i-ai explicat macar bietului om ce e gonoreea? ...poate nu stie...de e asa bland si senin..
s-o fi gandit ca e asa ...ca diareea...

Postat pe 24 Februarie 2009 15:30
Nu pentru ca l-ai inselat, ai luat gonoree.Ci pentru ca nu te-ai orientat mai dinainte ce sa iei.Unele femei mai destepte, il iau de barbat sau il lasa fara bani din aceleasi considerente umanitare.
Ioana007
Postat pe 24 Februarie 2009 16:51
De la: OAKY, la data 2009-02-24 15:30:20..si i-ai explicat macar bietului om ce e gonoreea? ...poate nu stie...de e asa bland si senin..
s-o fi gandit ca e asa ...ca diareea...

am ras cu lacrimi....ca diareea... tare comentul tau
Shy
Postat pe 25 Februarie 2009 17:15
De la: iulianagh, la data 2008-10-17 15:38:30a trebuit sa ii spun sotului meu ca am o problema, din moment ce si el trebuia sa ia medicamentatia. problema este ca nu a facut deloc scandal, nu a cerut detalii, nu m-a intrebat cum se transmite. imi este teama ca m-a inselat si el si din cauza asta nu mi-a zis nimic

fat o taci din gura trateazate si tu si el si aveti grija in continuare caci pare se ca sunte ti chit acum fii bucuroasa ca nu a facut tambalau bafta
edy_sword
Postat pe 28 Februarie 2009 18:19
cum se raspandeste ...ea...gonoreea asta...!!!!
ce sa fie...de vina?:P
deci...hai sa recapitulam!!!
puteti?

cand cineva....face excese...cine e de vina?
si...sincer...vreti sa fim noi?
nu ganditi ca...poate...unu` din voi...poate fi?
ovidiu42
Postat pe 28 Februarie 2009 18:31
ai scapat usor acum,dar pe viitor ai grija ca sunt o gramada de boli mult mai periculoase
sile_rapidistul
Postat pe 5 Martie 2009 20:41
Si da si nu.
Ioana007
Postat pe 10 Martie 2009 22:15
DAR DE UNDE STII CA AI LUAT TU?DE CE NU INTREBI PE PERS CU CARE AI FOST?DACA AI CUNOASTE PERSOANA BINE SI-TI SPUNE CA NU ARE NIMIC CU ACTE MEDICALE IN REGULA , CE FACI?ATI FOST AMANDOI POATE IN ACELASI TIMP.SI NU FOLOSITI PREZERVATIV?CAND AI UNUL ACASA MOTIV MARE TREBUIE SA AI SA MERGI CU ALTCINEVA.ASA NUMAI POFTA DE AVENTURA?RISCUL E PREA MARE,CU ATATEA BOLI CARE SUNT .MAI BINE TI-O PUI LA NAFTALINA.
BEL_60
Postat pe 5 Mai 2009 04:26
adica ai luat un fel de sculament?(asa se numeste la mine la tzara).
Fotbalistu007 are dreptate,mai exista sifilis,negi genitali(papilomavirusul uman HPV ),herpes genital,hepatita B(e muuuuuuuult mai virala decat C),hepatita C (duce la cancer de ficat,ciroza =moarte lenta si dureroasa si cel mai dureros este cand afli ca ai dat virusul si sotului ptr ca te-a mancat intr-o seara in pasa),mai erau niste boli dar ......te las sa te documentezi ca sa citesti exact ce poti pati
Grija ta cea mai mare este ca ....te-a inselat el?!
diavolul_roz
Postat pe 7 Mai 2009 22:45
doinito...vezi ca tre' sa dezvoltam subiectul ala...sa nu te dai lovita
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 22:51
O multime de boli cu transmitere sexuala pot fi transmise si pe alte cai (toalete publice,piscine,,distrugerea florei vaginale mai ales in cazul spalatului cu sapun,gel de dus).Nu trebuie neaparat sa inseli ca sa te trezesti cu BTS.
garbo075318
Postat pe 11 Februarie 2010 23:21
cine ti-o fi zis tie ca daca te speli faci BTS?
BTS inseamna boli cu transmitere Sexuala... nu boli cu transmitere prin Sapun, daca te nedumerea ultima litera.
quasaria
Postat pe 12 Februarie 2010 21:23
...si io care credeam ca e tigarile alea de pe vremi,BT...
preciouss
Postat pe 12 Februarie 2010 21:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa imblanzesti o scorpie, violenta ? 116 De la: misu60 17 Decembrie 2009 00:22
Cand te indragostesti a 2 a oara. La 40 de ani. 1337 De la: dor72_ 22 Ianuarie 2012 14:59
Virgina la 30 de ani 358 De la: Micass 8 Mai 2009 08:48
ajutor !!!!!!!!!!!! 1 De la: yullynar3 22 August 2010 09:56
Triunghiul iubirii perfecte 51 De la: maria_zada 1 Martie 2009 22:32
Setari Cookie-uri