oare ce parere are acum despre mine?????

buna .am si eu o mica problema care ma ''macina ''de ceva vreme.am de ceva vreme o relatie cu un tip super dragut.acum 1 luna am fost la nunta celei mai bune prietene a mea.a fost totul f frumos si acolo ,s-a purtat f bine cu mine....insa ceva mi-a stricat toata buna dispozitia.pana sa plecam am fost sa vb cu mirii ,sa ii mai felicitam o data...chestii din astea apoi am vb si cu nasii,iar nasa mia- zis mie la un moment dat;"el este noua ta achizitie?"eu am ramas uimita....si ca in filmele cu tampiti...m-am uitat in spatele meu...am crezut ca nu vb cu mine..insa pana sa pot spune ceva ea a plecat,a chemat-o cineva asa ca eu...am ramas fara cuvinte....am plecat noi de la nunta....si eu am si comentat cela intamplate cu prietenul meu pt ca ma intrebat ce a vrut sa spuna nasa miresei....ideea e ca o mai intalnisem o singura data pe femeia aia ,iar atunci eram singura ....nu eram insotita,deci.....am impresia ca ma confundat dar, problema mea e alta................oare ce parere si-a facut el despre mine??s-au..asta oare ia schimbat parerea despre mine??nu a mai deschis subiectul asta de atunci dar...pe mine ma macina ....gandul .
green_eyes
Postat pe 24 Octombrie 2008 11:43
dat;"el este noua ta achizitie?"

ehee,he,he...se stie..femeile sunt niste animale de prada(nu toate,alea cu vrabiute la bibilica, care poftesc intodeauna la iubitul alteia),inseamna ca i-a placut bibicul tau,i-a placut atat de mult, incat i-a iesit veninul pe nas...

iar el daca pune pret pe ce a spus"nasa", este un fraier,si pana la urma draga mea,ti-a facut un serviciu,de ce sa stie ala mic ca tu erai singurica si neconsolata? mai bine cu un baiat la brat.. chiar daca el nu a existat...
iasomia
Postat pe 24 Octombrie 2008 12:33
Fewmeia a vorbit cum gandeste ea.De fapt daca vrei sa stii, lucreaza la centrul de achizitii sticle si borcane.Puteai sa-i oferi un servetel si un pahar cu apa ca din partea chelnerului.

Postat pe 24 Octombrie 2008 21:15
Salutare 'ochi verzi',

Cateodata avem parte de momente supernaspa, asta este un exemplu. Nu ar trebui sa ne afecteze dar au efect asupra noastra.
Sper ca i-ai spus prietenului tau ca a fost doar o confuzie. Acum, daca nu va cunoasteti de multa vreme, probabil ca vrei sa ii arati ca esti o fata faina, dar nu te stresa prea tare. Stii ca se poate citi caracterul unui on imediat. Sunt sigura ca stia de la inceput ce fel de tipa esti. Acum sa luam partea buna, este si un test bun ca sa-l veti pe el cum reactioneaza in diferite situatii.
claudi
Postat pe 15 Noiembrie 2008 11:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Se trateaza? 3 De la: gabitzza 12 Mai 2009 18:17
Nu mai stiu ce inseamna dragostea 11 De la: scrichy 10 Mai 2009 14:17
nu vrea.....de ce?? 130 De la: wife 25 Iunie 2009 14:43
Despre o posibila sarcina?? 4 De la: garbo_1348 13 Februarie 2014 05:51
citate celebre despre dragoste.. 552 De la: etta70 5 Noiembrie 2009 14:08
Setari Cookie-uri