locuri si impresii despre vacanta: bune si rele

na pe mine m-ati convins,imi fac bagajele....
Axl_22
Postat pe 2 Septembrie 2011 13:40
nu te grabi .....vin si eu
jeanette40
Postat pe 2 Septembrie 2011 13:46
mmmda... mmmda.... mmmda.....si pe mine... si pe mine.... si pe mine.... m-a convins ca trebuie sa-si schimbe placa... e foarte uzata si sare acul... !!!! a mea la fel... !!!!
barboneli
Postat pe 2 Septembrie 2011 23:58
Barboneli chiar nu se merita sa-ti irosesti timpul pe neaveniti.
Adica nu trebuie sa explici nimic nimanui; cine are minte intelege cine nu....se poarta precum ...

Aceasta Vuvulina masculina (de fapt cine poate sti sexul?) a avut o singura sclipire pe Garbo dupa care s-a scufundat iar in mocirla. It's a one time life event!

Parerea mea este sa te detasezi de mizeiile netului si sa alegi doar margelele din gunoi.
Ciresica
Postat pe 3 Septembrie 2011 19:18
stii ciresico... m-ai facut curios ! in principiu, tu ai dreptate in ce ai scris si am sa-ti urmez sfatul... de fapt asa incercam si eu sa fac. numai ca situatia s-a agravat intre timp... si e cam greu sa treci cu vederea ! nu ca eu am ego mare... dar genul asta de cazuri, ar trebui starpite cat mai devreme... altfel iau amploare ! Mircea Cartarescu incearca sa ne/va invete ceva.... si ar trebui urmat sfatul lui. aaa... m-ai facut curios cu "singura sclipirea" aia... de care amintesti !!! asta numai in cazul in care nu pierzi prea mult cu asta. mersi !
barboneli
Postat pe 5 Septembrie 2011 14:34
In Romania, mie imi place cel mai mult la Paltinis. E frumos oricand acolo. Verdeata, aer curat, liniste, oamenii sunt super draguti, gasesti afine peste tot...

Eu am stat la Paltinis la o pensiune numita Curmatura Stezii si mi-a placut incredibil de mult. Se afla chiar langa un rau si poti sta pe iarba langa rau, ptoi juca bedminton, fotbal, poti sta pe terasa sa te relaxezi sau sa joci o carte, poti merge chiar in centrul Paltinisului. E incredibil de frumos si de linistit acel loc. Va recomand cu multa caldura!
Crisu22
Postat pe 6 Septembrie 2011 19:04
te dadusi la afinata, ha ?
Freya__
Postat pe 6 Septembrie 2011 19:20
De fapt de la pensiunea aia pana la Paltinis mai ai de mancat vreo doua paini. E imediat dupa Rasinari, in zona numita "Curmatura", pe valea paraului Steaza. In rest, e placut, intr-adevar.
Thor_again
Postat pe 6 Septembrie 2011 19:23
Barbon, si sa vreu nu mai stiu unde este sclipirea dinsului. Stiu ca o singura data i-am dat dreptate in ce aspus dar sincer....am uitat ce a spus....O fi memoria mea scurta sau n-a fost foarte important ce a zis susnumitul?
Ciresica
Postat pe 8 Septembrie 2011 03:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vot concurs 1 De la: dumiel 18 Mai 2009 10:18
vacanta la Disneyland Paris 5 De la: open23 15 Iulie 2011 11:58
Prin noi gasesti rapid serviciile de care ai nevoie 1 De la: garbo269461 15 Martie 2012 11:09
Concediu la mare 4 De la: iubire06 4 Mai 2015 05:35
Cat m-ar costa o zi la eforie nord 3 De la: bogdannnro 27 Iulie 2016 18:45
Setari Cookie-uri