MIRAJUL ADOLESCENTEI

radeti voi, radeti, da' adventistii is singurii din lumea asta care nu il adora pa lucifer, bre.
docomentat, din ritualuri si simboluri pagane pe care le gasesti la tot pasul in asa zisele biserici cretine, da' mai ales catolice si ortodoxe.
nici cu templele sau moscheele nu mi-i rusine...
Thor_again
Postat pe 2 August 2011 00:36
nu il adora pe lucifer, da bine ca se adora in familie.....pana la iubire...carnala....
si nu il adora pe lucifer, poate doar pentru ca nu isi permit sa fie narcisisti....
dor72
Postat pe 2 August 2011 00:41
O citii si eu pe tanti Flori asta.. slabutz, nene, fara vlaga, cred ca "Aventurile viteazului Mac-Mac" este un veritabil roman de aventuri pe langa ceea ce am citit.
Execrabil, nene, fara continut, fara schepsis .. genul de literatura pe care ti-e jena sa o recomanzi.
Dar.. eu nu am inteles ceva.. pana la urma, era sau nu era bortoasa?
anakin
Postat pe 2 August 2011 01:03
"Mirajul adolescentei?" Adolescent poti fii si la 99 de ani=adica sa n-ai prea multa minte; sa crezi ca tot ce zboara se mananca;sa nu-ti pese de viitor si nici sa nu te gandesti la el;sa traiesti la maxim prezentul!!
Si eu ,la cei 37 de aniai mei[de cand lucrez]...ma simt ca o adolescenta de 18 ani[cand am inceput eu sa lucrez]!
Si de cand ma simt asa:nu ma mai doare nimic,nu-mi mai pasa de nimic-traiesc momentele bune la maxim!! Plutesc ,rad din orice,zambesc tuturor,si nu ma supar si nici nu evit pe nimeni[pt. Dor 22].Sunt doar ff ocupata cu pregatirile de vacanta2=Costinesti!!
Mirajul adolescentei,uneori se confunda{se suprapune} cu Mirajul Tineretii vesnice!!
elisabeta_boia
Postat pe 2 August 2011 01:29
anakin, nu se stie...ca e rusinos sa spui.....mai rusinos decat sa faci...
dor72
Postat pe 2 August 2011 08:04
lung, insipid si plicticos. Morala previzibila si neconvingatoare.

Madama Advi ar fi mai bine sa se limiteze la scrierea omiliilor pentru adunarile de sambata.
charmelen
Postat pe 8 August 2011 23:02
De la: zambil, la data 2011-07-26 18:11:33bre, din povestirea lu' tanti flori lipseste tocma' continutu'...ce i-a facut bagabontu' lu' pianista, cu descrieri prelungite, aia trebea sa vedem noi acilea...

eu acum incerc sa-ti satisfac curiozitatea, sa nu ma judeci in nici un fel, ok? ajunsi amandoi acasa la "bagabontu' " plini de dorinta, incepura in graba sa-si arunce hainele care incotro, mainile li se impleticeau fiecare fiind dornic sa-l descopere pe celalat, se sarutau apasat ca doi nebuni, ea aluneca usor pe trupul sau, se lasa incet in genunchi in fata lui, isi trecu buzele pe burtica,mana ii cuprindea barbatia, era atat de incantata de textura ei catifelata, de taria ei incat incepu sa-i sarute capul rosu, dornica sa-i simta gustul atat de placut erau senzatii necunoscute de ea pana sa-l intalneasca si-i trecu prin minte ca dupa ce va pleca el, nu va mai avea parte de asa ceva.Incerca sa o prinda pe toata in gura ei, sa nu ramana nicio bucatica negustata...mainile lui se plimbau in parul ei, pe umerii ei in ..incercarea de a se contopi in miscariEl gemea usor de placere, de dorintaIi placea ce-i facea ea, dar era nebun de dorinta de a o gusta si el . Asa ca o apuca usor de maini ,o ridica in picioare si o aseza pe marginea patului.Fu randul lui sa se aseze in genunchi in fata ei, sa-i departeze usor picioarele si sa-si apropie gura de fructul ei atat de mult dorit.Incepu sa o sarute usor, sa-si plimbe limba pe labiile eidevenise dependent de gustul ei, de umezeala ei!Nu se putea opri din lins si supt, era avid de ea.Mana dreapta se plimba pe piciorul ei in sus, pe abdomen pana la sani , unde zabovea ceva mai mult, iar cu doua degete de la mana stanga o patrunse si le misca usor in ea, in timp ce nu contenea sa o guste, incercand parca sa scoata din ea cat mai multa seva, dulceataEra randul ei sa geama de placere, cu mainile in parul lui, apasandu-l usor, lipit de ea, parca in incercarea de a o patrunde cat mai adanc cu limba lui.....sper ca au fost destul de prelungite descrierile.......pianista langa"bagabontu' " care a stiut sa o umple de dorinta s-a lasat dusa de val pe moment dar apoi o fi avut remuscari, zic....
sorryDanae
Postat pe 14 August 2011 02:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Conteaza daca iesi cu un barbat urat? 10 De la: garbo059117 13 Ianuarie 2010 23:45
Baiatul meu merge descult 22 De la: garbo_470607 21 Iulie 2017 23:25
fica mea 43 De la: garbo015769 2 Martie 2012 23:12
Despre singuratate 8 De la: garbo055472 13 Ianuarie 2010 21:04
Cred ca fiica mea isi induce voma 26 De la: garbo012516 28 Februarie 2010 16:45
Setari Cookie-uri