Oare de ce femeile nu pot fii preot....Sa predice in biserici,?Sau poate nici macar nu s-a gasit nici o femeie cu caracter sa incerce...Si femeile au drepturi nu doar barbatii

Femeia nu este spurcata asa cum o considera biserica pt ca nici macar nu o lasa sa intre in altar...Eu cred mai degraba ca barbatii preoti sunt spurcati,nu toti dar majoritatea
ingerasulluptator
Postat pe 15 Iulie 2011 10:57

Ingerasu'...femei preot exista deja, in biserica anglicana, Danemarca, Italia.....poti sta linistita!

Postat pe 15 Iulie 2011 11:24
pfff.... cata-i hudaaaaaaaaaaa....
ingerashule, mai ai muylte intrebari din astea...?
io propun sa ti le notezi si sa-ti faci un topic special...
intrebarile pseudoexistentzialisto-spiritualiste ale iri-nucii! si acolo bati tu campii pe toate temele linishtita ... fara a mai umple forumul cu toate cretinismele care te bantuie ...!!!

si ca sa-ti raspund la titlu...
Oare de ce femeile nu pot fii preot....Sa predice in biserici,?
de aia, c'asa, de chichi maro... si ca sa te intrbi tu cand te plictisesti si pentru a plitcisi si alte persoane!
mai mergi si tu la o biblioteca, mai citeste ceva, mai gateshte ceva, apuca-te coase goblen... fa ceva util, zau asa, aberatziile si elucubratiile astea, nu cred ca-ti folosesc, mai ales tzie, la absolut nimic!
alfheim
Postat pe 15 Iulie 2011 13:49
De la: alfheim, la data 2011-07-15 13:49:33pfff.... cata-i hudaaaaaaaaaaa....
ingerashule, mai ai muylte intrebari din astea...?
io propun sa ti le notezi si sa-ti faci un topic special...
intrebarile pseudoexistentzialisto-spiritualiste ale iri-nucii! si acolo bati tu campii pe toate temele linishtita ... fara a mai umple forumul cu toate cretinismele care te bantuie ...!!!

si ca sa-ti raspund la titlu...
Oare de ce femeile nu pot fii preot....Sa predice in biserici,?
de aia, c'asa, de chichi maro... si ca sa te intrbi tu cand te plictisesti si pentru a plitcisi si alte persoane!
mai mergi si tu la o biblioteca, mai citeste ceva, mai gateshte ceva, apuca-te coase goblen... fa ceva util, zau asa, aberatziile si elucubratiile astea, nu cred ca-ti folosesc, mai ales tzie, la absolut nimic!
Pa coase tu goblen,gateste,citeste....fiecare face ce ii place,,,daca tie iti place sa cosi goblen si sa gatesti sa stii ca nu am nimic impotriva
ingerasulluptator
Postat pe 15 Iulie 2011 20:28
lupty, mai poti?
iti mai sparg capul, multe idei de-astea inteligente?
michelle_
Postat pe 15 Iulie 2011 21:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
curs coafura oradea arad timisoara 1 De la: garbo_3782 26 Mai 2012 17:29
Care sunt cele mai ciudate moduri de a se manifesta orgasmul la femei? 227 De la: preci 25 Iulie 2010 14:05
bonaaa 1 De la: garbo109752 18 Aprilie 2010 08:34
numai Europa de Est -vinovata? 2 De la: tutankhamon 19 Februarie 2010 00:48
Cum sa castigi intre 50 -150 euro pe luna 1 De la: garbo_7467 11 Septembrie 2012 22:06
Setari Cookie-uri