Cum sunt oamenii....Cum sunt barbatii?

Pai barbatii nu se indragostesc de femeile fara experienta,,putin naive,ei profita de aceste femei...Apoi roata se intoarce,,,,ei intalnesc femei mai intelgente ca ei,,profesioniste care stiu sa le suceasca mintile,,,sa ii seduca apoi ii manipuleaza cum vor ele apoi ii arunca ca pe niste sosete murdare cand gasesc altceva mai buni ceva nou....Barbatiiau fost crescuti fara iubire,,,de asta sunt si asa nesentimentali...de fapt tatii isi educa baietii,,ii cam lasa de capul lor zicand ca ei sunt barbati.si uite asa zic ca barbatii au voie sa incerce la femei sa le prosteasca,,,,si ei o prostesc usor pe femeie pt ca femeile sunt sensibile si sunt usor de manipulat...Femeile nu au minte,,,ptca le permit barbatilor,sa incerce,,asa ii lasa sa se formeze,,,sa devina profesionisti in smecherii si lucruri negative...Oamenii nu sunt intelepti....nici femeile si nici barbatii....Si de asta sufera si isi fac rau unii la altii
ingerasulluptator
Postat pe 29 Iulie 2011 23:37
eu de asta prefer sa nu fac rau nimanui si sa imi vad de treburile mele....Pt ca nici eu nu vreau sa imi faca rau nimanui si sa ma fereasca Dumnezeu sa am de-a face cu oameni rai si ganduri necurate....Pt ca Dumnezeu nu te lasa,,,daca te rogi si nu iti vezi de treburile tale si nufaci rau nimanui...muncesti,esti corect,,,si nu faci lucruri care sa ii afecteze pe ceialalti oameni...
ingerasulluptator
Postat pe 29 Iulie 2011 23:41
ingerasule, d'aia am avazut eu aseara/noapte barbati cu parul pe moate????
Noli
Postat pe 30 Iulie 2011 10:21
bravo... ! ai reusit sa intelegi nu numai ce si cum a scris... dar si ce a vrut sa spuna ?!? daca i-ai raspuns, probabil ca da... ce mai intreb ! eu dupa ce am incercat de 2 ori... m-am lasat pagubas ! ce... eu n-am voie sa am grija de ridurile mele... ?
barboneli
Postat pe 30 Iulie 2011 10:51
crema NIVEA...ca tot se face reclama aici

de la se fac riduri....
Axl_22
Postat pe 30 Iulie 2011 12:11
sorry!!! nu sunt de acord cu tine. nu putem generaliza.nu toti barbatii sunt la fel, cum nici toate femeile nu sunt la fel. si sunt convinsa ca pe langa parti rele fiecare dintre noi are si parti bune. hai sa incercam sa vedem partea plina a paharului si atunci viatza ni se va parea mai frumoasa.
mistic
Postat pe 30 Iulie 2011 16:02
De la: ingerasulluptator, la data 2011-07-10 23:44:45Stiti care a fost problema...Oamenii incearca sa vada mai intai cat de prost este omul si daca merge sa il prosteasca...Daca simte ca omul este naiv,,se poate sa il lase in pielea goala fara nimic...Uite asa au patit si femeile cu barbatii...Barbatii incearca la femei sa vada daca le merge cu prosteala,,si cum femeile sunt naive si ii vad pe barbati ca pe Dumnezeu....Barbatul o exploateaza pe femeie la mkaxim pt ca stie ca ii merge..A vazut la tatal lui,a vazut la alti barbati,,a avut si el expreriente cu femei care s-au lasat luate de fraere de barbati si uite asa barbatii s-au invatat cu narav si profita de slabiciunile femeilor..BARBATII SUNT NISTE PROFITORI BADARANI


mai da tu ai patit o trauma din cauza vreunui barbat?
allay
Postat pe 30 Iulie 2011 18:49
eu cred ca cel putin trei... !!!
barboneli
Postat pe 30 Iulie 2011 21:51
sau 3 la puterea a treia ...
alfheim
Postat pe 31 Iulie 2011 01:04
ce dracu'i "puretea" asta de vorbesti tu de ea...
dor72
Postat pe 31 Iulie 2011 01:12
e un fel de putere magica mami!
uite .. ca s-a si modificat singurica ...
alfheim
Postat pe 31 Iulie 2011 01:19
primesc pe mail titluri de topice noi... si numai din titlu imi dau seama ca irinuca iar a recidivat
garbo010448
Postat pe 31 Iulie 2011 12:16
De la: garbo215245, la data 2011-07-30 10:21:00ingerasule, d'aia am avazut eu aseara/noapte barbati cu parul pe moate????
mi-ar placea sa vad si eu barbati cu parul pe biguduiri si pe moate
ingerasulluptator
Postat pe 31 Iulie 2011 17:03
irino, io nu mi-l pun pe moate...ca am naturel....eventual o placa, ceva...
dor72
Postat pe 31 Iulie 2011 17:09
cum adica sa-ti pui parul pe moate... ???? moatele sunt rezultatul parului pus pe bigudiuri... asa m-a invatat mama cand aveam 4 ani, parul blond si lung pan'la... nu mai tin minte pana unde !
barboneli
Postat pe 31 Iulie 2011 21:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Legalizarea prostituției 81 De la: iasomia 24 Octombrie 2009 12:57
Sexul...o necesitate? 109 De la: Thor_again 16 Martie 2011 12:29
TRAGI LA RAME ,TRAIESTI MULT ! 6 De la: GIOVANI 27 Februarie 2012 13:03
dragoste sau ce????????? 58 De la: gabrielistiza 12 Martie 2010 14:48
Informatii utile pentru telefonul mobil... 14 De la: AVOCATBIATRICEMARTIS 8 Noiembrie 2009 22:46
Setari Cookie-uri