iubesc un barbat insurat...

si de ce tzipi asa???
:))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 00:59
iti pica greu sa nu ai ultimul cuvant, ha? chiar daca era unul prost...si ce-ti pasa de varsta? sau ai Alzheimer? ca doar cotrobaisi prin profilul meu ca sa-ti poti varsa ficatii...


dar sigur, poti continua, esti de inteles...

eu ma duc la culcare, ca doar n-o sa-mi bat capul cu tine...

tu poti sa mai ramai sa vorbesti singur...
sora_ilsi
Postat pe 15 Mai 2011 01:00
:))) atatea ipoteze infecte emiti... noroc cu dictionarul ala medical pe care habar n-ai sa-l folosesti...
:)))

eu raman cat vreau, nu tu m-ai adus aici, si nu tin neaparat sa-mi raspunzi.

daca ai fi fost o tuta de vreo 16 anisori, ai mai fi fost de inteles, dar asa... ti-ai dat arama, "feciorelnico"...:P

hai pah, :D
:))

PS: iar pe profilul tau intru cand doresc, fiindca e PUBLIC... clar?
bine ca faci urat cand vezi:D:D:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 01:03
De la: unspeakable_ingredient, la data 2011-05-15 00:17:55
De la: quasaria, la data 2011-05-14 20:43:29ingrediento, hai sa nu ne "scumpim" prea tare, ca de la dulceturile astea mi se cam apleaca. Si s-ar putea sa iti vomit pe pantofi.


fremoaso,io cre ca ti s-a aplecat de la prea mult nutret.


fremoasa nu cre' ca e cazu' sa iti spun la ce frustrari emani, si nutret eu nu servesc - na, alte doua diferente intre noi.
Spor la fiert.... clocit... bolborosit... etc, etc...
quasaria
Postat pe 15 Mai 2011 01:08
he he he, acum mi-am luat si crantzanele...:)))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 01:12
e ca la meci nu ????
reyya
Postat pe 15 Mai 2011 01:15
topicul asta imi da fiori reci deja :-))
reyya
Postat pe 15 Mai 2011 01:16
pai nu e niciun film mai de doamne-ajuta la TV... ce sa fac si io?:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 01:17
cu cine e meciu'? ca n-am rabdare sa citesc atitea aberatii....
quasaria
Postat pe 15 Mai 2011 01:20
De la: reyya, la data 2011-05-15 01:16:02topicul asta imi da fiori reci deja :-))


mey reyya...
tu inca n-ai varsta aia la care, cand te "bucuri" de bufeuri, ii vezi pe toti ca fiind asemeni...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 01:22
noapte buna , eu merg la nani !
reyya
Postat pe 15 Mai 2011 01:23
somn usor, reyya... :)
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 01:24
Din punctul lui de vedere, relatia voastra a fost un acare nu fusese "consumata" in urma cu 7 ani. Ceea ce cred sincer este ca nu a facut altceva decat sa te aduca in asternultul lui, asa cum si-a dorit acum 7 ani dar, nu a putut atunci. Personal, cred ca toti barbatii insurati nu spun niciodata ca relatia de familie este OK atunci cand doresc sa mai "bifeze" inca una pe raboj! Asta e parerea mea! Ca nu a vrut decat sa te bage in patul lui si apoi sa-si vada de treaba cu sotia lui, in continuare.Eu cred ca ar trebui sa-ti vezi de viata ta in continuare pentru ca foarte rar dai vrabia din mana pe cea de pe gard!
garbo032726
Postat pe 15 Mai 2011 01:44
De la: mauinboots, la data 2011-05-14 04:22:58
1.Barbatii insurati se indragostesc rar de alta femeie
2.Barbatii insurati vor doar sa traiasca aventuri
3.Sa isi demonstreze lor si celor din jur ca ei inca mai pot
4.Cand un barbat insurat incepe cu promisiuni cara-te,nu vei ajunge nicaieri
5.De un barbat insurat nu e bine decat sa profiti atat cat dureaza
6.Ia-o ca pe orice alta aventura cu un barbat oarecare
7.Amagitul nu este specialitatea lui,de amagit te amagesti singura
8.Un barbat insurat nu va dormi mai mult de doua nopti la rand la tine acasa.
9.Un barbat insurat iti va spune mereu ca te iubeste pe tine si nu pe sotia lui
10.Promisiuniile lui vor suna intotdeauna foarte bine :))

VB.din proprie experienta.Diferenta e ca eu m-am distrat pe cinste cu un tip insurat atat cat a durat ,cand au inceput promisiuniile si vrajelile,m-am retras.Chestia ciudata e ca am aflat ca el chiar a divortat si ca era adevarat ca era indragostit de mine.Asta este greseala lui,eu nu i-am cerut nici o clipa sa isi lase familia.
Dar vezi tu ca atunci cand ajungi sa iubesti un barbat de genu asta te expui unor riscuri extreme.Daca nu il iubesti poate chiar vb serios :)))
Good luck,eu zic sa iti vezi de viata ta ;)
flower29
Postat pe 15 Mai 2011 07:56
Draga , nu te mai chinui singura.
El va face asa mereu.
Si daca va divorta de ea, va fi partial cu tine si parttial cu ... ea.
Pt ca nici la ea nu va putea sa renunte.
Nu e copt. E tipul de barbat care va oscila mereu.si la 40 ani tot va oscila intre cel putin 2 femei, pe care evident le iubeste enorm si la care nu poate sa renunte. Si inca ceva care s-ar putea sa nu-ti placa: esti sigura ca undeva interiorul tau nu e mai mult o dorinta de a recupera ce ai pierdut? Asa ca sa te imti tu bine?
Dar un om care face ce a facut el cu voi nu e demn de o asa iubire. Nu e barbat. E un baiat alintat care a descoperit ce bine e sa ai 2 femei care il indragesc. E un escroc sentimental, care crede ca lui i se cuvine tot. Lasa-l si pt moment cauta-ti o preocupare care sa te scoata din povestea asta. Dupa ce te vei detasa, o sa vezi mult mai clar.
Succes!
nuta_statache
Postat pe 15 Mai 2011 08:36
Dupa parerea mea ai 2 variante
1Ramai AMANTA lui pentru totdeauna
2 Pozezi in femeie indragostita (de altu binenteles)) te afisezi cu el sa se duca vestea si atunci va bate in retragere
de uitat nu il vei uita niciodata
garbo180867
Postat pe 15 Mai 2011 10:08
De la: quasaria, la data 2011-05-15 01:08:10
fremoasa nu cre' ca e cazu' sa iti spun la ce frustrari emani, si nutret eu nu servesc - na, alte doua diferente intre noi.
Spor la fiert.... clocit... bolborosit... etc, etc...


draga, tin sa te informez ca diferentele dintre noi doua sunt infinite. nteleji dumneata? si slava domnului ca lucrurile stau intocmai. frustrari? incepi sa te repeti ca un robotel defectuos.
unspeakable_ingredient
Postat pe 15 Mai 2011 10:17
Eu as vrea sa raspund din partera sotiilor inselate.
Vai, ce necaz pe capul vostru ca sotii nostri v-au mintit! Sunteti niste egoiste! E dureros sa fii mintit, de oricare parte ai fi, dar v-ati gandit ce simtim noi, celelalte, care poate, mai avem si copii? Ca femeie ar trebui sa stii, sa simti cand ceva nu este in regula.
Oricum nu ar trebui sa-ti faci sperante, el va continua sa va minta pe amandoua, iar in final o va alege pe a treia.
Nu te condamn ca iubesti,ci pe cine iubesti.
Am trecut prin asa ceva si nu e chiar usor, de partea nevestelor.
Gaseste-ti ceva mai bun care sa te merite! Sa te iubeasca el mai mult pe tine nu invers
monica_otel
Postat pe 15 Mai 2011 10:25
hai nu mai spune....
Freya__
Postat pe 15 Mai 2011 10:32
ete al dreak cum se facu invazie de din astea care au nume complete aciulea,
toate cu o singura postare...
ba mai apar si unele, care intai se prezinta...
pai unde fuserati nene, pana acum?
in bibilica adminilor, ori a unei abuzate?!:D:D:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 10:34
no, las' ca-i aduc si eu pe alde Fane Camel, pe Ghitza Benzen si pe Mitica Alifie, sa vedem ce parere au...:PPP
:)))))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 10:35
ingrediento, aici ai dreptate. Diferentele dintre noi sint un lucru bun pt tine. Traim intr-o lume care esti mai bine adaptat cu o gindire limitata - sau lipsa - si capacitatea afectiva la acelasi nivel. Uniformizarea sa traiasca. Imbecilizarea, mai exact.
quasaria
Postat pe 15 Mai 2011 10:42
neatza, unspeak... scuze, nu te vazui pana a postat q, de padurea astora "noi si manierate"...:))))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 10:44
De la: monica_otel, la data 2011-05-15 10:25:20
Nu te condamn ca iubesti,ci pe cine iubesti.

asa, si? in ce consta condamnarea asta a ta? io i-as lega si i-as incinge cu cravasa. pan la sanje... hmm
unspeakable_ingredient
Postat pe 15 Mai 2011 10:47
De la: garbo180867, la data 2011-05-15 10:08:05 Dupa parerea mea ai 2 variante
1Ramai AMANTA lui pentru totdeauna
2 Pozezi in femeie indragostita (de altu binenteles)) te afisezi cu el sa se duca vestea si atunci va bate in retragere
de uitat nu il vei uita niciodata


nu zau, mama omida?
AI citit tu in globu' de cristal?

sau nu te duce imaginatia la mai multe versiuni?
quasaria
Postat pe 15 Mai 2011 10:53
De la: quasaria, la data 2011-05-15 10:42:10ingrediento, aici ai dreptate. Diferentele dintre noi sint un lucru bun pt tine. Traim intr-o lume care esti mai bine adaptat cu o gindire limitata - sau lipsa - si capacitatea afectiva la acelasi nivel. Uniformizarea sa traiasca. Imbecilizarea, mai exact.


neata, draga mea. fato, tu chiar ai ramas blocata sau e un defect genetic? scuteste-ma de profilele psihice facute intre o cafea si o tigara. in primul rand e necesar ca tu insati sa ai un mental sanatos si doar apoi te apuci sa analizezi p'altu. hai, jet
neata, ge
unspeakable_ingredient
Postat pe 15 Mai 2011 10:53
he he, si eu m-am trezit aseara cu un profil patologic gratuit, fiindca am indraznit sa fac o gluma... da' n-am de gand sa platesc consultatia, fiindca am auzit ca "doftoreasa" de ma diagnostica e proptita la "glumeti"...:D
:)))

eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 10:57

fato, trateaza-ti sindroamele... ca suferi deja de la 10 dimineata. Da, ce se vede intre o cafea si tigara nu e suficient, cauta ajutor medical, "dulceata", "scumpete"...etc etc.... :-))))
quasaria
Postat pe 15 Mai 2011 10:58
De la: eu_geminy, la data 2011-05-15 10:57:17he he, si eu m-am trezit aseara cu un profil patologic gratuit, fiindca am indraznit sa fac o gluma... da' n-am de gand sa platesc consultatia, fiindca am auzit ca "doftoreasa" de ma diagnostica e proptita la "glumeti"...:D
:)))


asa e. este unele p' aci care au facut o reala pasiune din comentatu'n ghioc
unspeakable_ingredient
Postat pe 15 Mai 2011 11:16
pai si ce-s de vina io, daca le-a secat ghiocu', ma rog frumos?!:PP
:))))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 11:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ejacularea precoce si lipsa erectiei 1 De la: garbo_7980 6 Octombrie 2012 10:48
Un sfat va rog! 11 De la: garbo_475012 25 Septembrie 2017 21:18
relatie de pierderea timpului.. 20 De la: garbo120005 30 Iulie 2010 15:18
Sa ii multumim lui Iisus Hristos la Tatal ceresc.Pt ca s-a milostivit de noi pacatosii ca sa ne lumineze mintile 42 De la: preci 28 Septembrie 2010 20:51
cunoaste cineva o ghicitoare in timisoara?? 15 De la: garbo_7675 4 Octombrie 2012 08:54
Setari Cookie-uri