iubesc un barbat insurat...

dah... suferea aseara tzatza la menopauza...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 21:19
De la: esme, la data 2011-05-15 21:17:07vreau si io scaldat! ...cu furat de haine!



cricat
Postat pe 15 Mai 2011 21:21
De la: eu_geminy, la data 2011-05-15 21:19:07dah... suferea aseara tzatza la menopauza...:P
:))))


deh .. fiecare cu starile lui mai Ge ... unele mai bune ... altele mai rele ...
cricat
Postat pe 15 Mai 2011 21:23
De la: esme, la data 2011-05-15 21:17:07vreau si io scaldat! ...cu furat de haine!



pey esme... da o geana pe poze.
fusei cu odrasla.
ne-am gasit totusi bulendrele, in final...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 21:23
io n-as fi vrut sa mi le gasesc! cel putin o vreme! ;) :P
esme
Postat pe 15 Mai 2011 21:28
ba... io daca mergeam cu baba in bufeuri de aseara, preferam sa-mi pun armura, "imbombata" in nituri:D:D:D
=))=))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 21:31
asa ca esme,
cu mine nu se pune ce zici...
nu vezi cat sunt de ros de "andropauza", "alzhaimar" si de sindroamele lu' mama mizilic?!:)))

PS: erata - am vrut sa scriu "ilz_haimah":PP
=))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 21:38
ce zici tu acolo, ge? nu vreau sa bag de seama! nu cunosc chestii gen `andropauza`! lasa, te duci cu cine vrei tu! chiar daca doar inchizand ochii! ;)
esme
Postat pe 15 Mai 2011 21:38
eeeee, inchid eu ochii, esme... da' tre sa-mi anulez si simtul olfactiv, in unele cazuri...:D:D:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 21:40
pai, sa facem ceva cu simtul ala olfactiv, sa nu mai fie cazul sa-l anulezi!! ;) :P
esme
Postat pe 15 Mai 2011 21:42
cum e cu "stiinta linistii mielului inainte de taiere"
popeye_marinarul
Postat pe 15 Mai 2011 21:43
De la: esme, la data 2011-05-15 21:38:36ce zici tu acolo, ge? nu vreau sa bag de seama! nu cunosc chestii gen `andropauza`! lasa, te duci cu cine vrei tu! chiar daca doar inchizand ochii! ;)


pai hai sa ne intalnim, sa vezi ce "andropauza" s-ar putea sa-ti ofer...:P
si cand m-o scutura criza de parkinson... atunci sa vezi senzatii tari...
bufeurile-s miLZilic pe langa ele...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 21:43
De la: esme, la data 2011-05-15 21:42:53pai, sa facem ceva cu simtul ala olfactiv, sa nu mai fie cazul sa-l anulezi!! ;) :P


pai ma gandesc sa ma apuc de fumat Mari_Juana, cand ies cu tzatza absoluta la strand...
ce zici?!:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 21:45
care tzatza, ge? apoi, io am incredere in gusturile tale! Mari_Juana aia e tanara, zvelta si promitatoare in ale cugetului? ;)

:))
esme
Postat pe 15 Mai 2011 21:49
sub nici o forma "quasaria" nu mi'am imaginat ca acest atasament trebuei sa duca neaparat la pat, doar ca vb si de o atractie intre noi doi...Un atasament mai profund asa....Eu il consider prieten el la fel, dar cred ca usor , usor ne'am atasat unul de altul (chiar si numai vorbind la telefon, prin mail si fata in fata de 2 ori am reusit sa ne si vedem) deci intamplator exista si aceea atracte fizica nu numai sufletasca....
Dar clar ca personal refuz sa ma gandesc mai departe de atat, adik de a'mi place...Sper sa ma rezum doar la acest tip de atractie si nimic mai mult. Nu ma gandesc la pat, departe de mine, mi'e teama sa nu ma implic mai mult decat trebuie si repet nu ma gandesc la placerea carnala cand vb despre implicare....Tocmai de aia mi'e teama...
Eu totusi sper sa fie o ratacire de moment asa, de o reverie a varstei si sa treaca asa cum a venit..
Cica nu este un pacat sa placem pe cineva atata timp cat nu ne ranim sufletul...Asta mi'e teama..Sa nu ajung sa imi ranesc sufletul...:(
mary180876
Postat pe 15 Mai 2011 21:50
De la: esme, la data 2011-05-15 21:49:49care tzatza, ge? apoi, io am incredere in gusturile tale! Mari_Juana aia e tanara, zvelta si promitatoare in ale cugetului? ;)

:))


eh.... accept si o "menopauzista" de-o varsta apropiata cu a mea...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 21:51
...dar? trebuie sa fie un criteriu, totusi! :P
esme
Postat pe 15 Mai 2011 21:53
criteriul e
"cum mi-o fi norocul"...
ca mananci un sac de sare langa un om si tot nu ajungi sa-l cunosti...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 21:56
o sa scriu si eu o carte pe chestia asta.
una de popa-prostul...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 21:57
deci cu colegi este ceva incest,atunci cu barbati insurati cum este????????????????
popeye_marinarul
Postat pe 15 Mai 2011 21:58
popeye, reciteste - pe silabe, daca altfel nu intelegi. Si daca tot nu intelegi, du-te de te culca....
quasaria
Postat pe 15 Mai 2011 22:01
Marinare, ai inteles totul!
panty_C
Postat pe 15 Mai 2011 22:02
asa e, ge, n-ajungi sa-l cunosti! n-ajungem sa ne cunoastem noi bine nici pe noi insine si, de multe ori, modul in care reactionam in situatii-limita ne uimeste relativ la noi. dar nu cred ca asta e important, ci faptul ca simti ca te intampina si te umple. si, mai ales, faptul ca te face sa vrei sa fii mai bun, mai deschis. si nu in ultimul rand, ca te ajuta sa te cunosti pe tine, sa te (re)descoperi, sa te valorifici.

marinare, esti penal!
esme
Postat pe 15 Mai 2011 22:03
mary,
daca faci ceva sa iti ranesti sufletul sau nu e la libera ta alegere... Poti fi ranita in general cind investesti incredere - si ai asteptari. Altfel, nici atasamentul pur, nici atractia in sine nu ranesc....
quasaria
Postat pe 15 Mai 2011 22:07
De la: mary180876, la data 2011-05-15 21:50:02sub nici o forma "quasaria" nu mi'am imaginat ca acest atasament trebuei sa duca neaparat la pat, doar ca vb si de o atractie intre noi doi...Un atasament mai profund asa....Eu il consider prieten el la fel, dar cred ca usor , usor ne'am atasat unul de altul (chiar si numai vorbind la telefon, prin mail si fata in fata de 2 ori am reusit sa ne si vedem) deci intamplator exista si aceea atracte fizica nu numai sufletasca....
Dar clar ca personal refuz sa ma gandesc mai departe de atat, adik de a'mi place...Sper sa ma rezum doar la acest tip de atractie si nimic mai mult. Nu ma gandesc la pat, departe de mine, mi'e teama sa nu ma implic mai mult decat trebuie si repet nu ma gandesc la placerea carnala cand vb despre implicare....Tocmai de aia mi'e teama...
Eu totusi sper sa fie o ratacire de moment asa, de o reverie a varstei si sa treaca asa cum a venit..
Cica nu este un pacat sa placem pe cineva atata timp cat nu ne ranim sufletul...Asta mi'e teama..Sa nu ajung sa imi ranesc sufletul...:(


desi raspunsul e adresat Quasariei ..am sa incerc sa punctez ceva :
daca te atrag barbatii ( deci esti heterosexuala ) nu exista ,,atasament mai profund asa " cum l-ai definit ....fara pat sau relatie sexuala in sens propriu nu exista atasament ..uneori si cu pat si fara tot nu exista ( atasamentul ) ...,,iubire platonica " e doar un termen si atat atunci cand un barbat nu se simte atras de cea care ,,iubeste platonic "...
IUBIREA PLATONICA e doar un mare Big S-h-i-t scris si inventat ( spre consolarea lor ) de unele ( femei , niciodata barbati )
Din prietenie te poti duce foarte usor inspre aspectul sexual ..insa dinspre aspectul sexual ....spre prietenie aproape niciodata.
Succes ! :-)
reyya
Postat pe 15 Mai 2011 22:07
reyya...
da' secsu platonic se pune?!:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 22:09
marinaru vaz ca e ditamai mateloata...
sau matolita, nu stiu cum se zice corect...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 22:10
esme, iti dau foarte multa dreptate, si pot spune ca in viata am fost suficient de norocos la acest capitol...:)
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 22:11
De la: eu_geminy, la data 2011-05-15 22:09:25reyya...
da' secsu platonic se pune?!:P
:))))



sexul platonic Ge ?? asta e ala facut cu mana omului ...in speranta unei intalniri si nu numai ...cu ..iubita " ( platonica )???
reyya
Postat pe 15 Mai 2011 22:13
wrong, reyya... ala e "vitziu solitar", vorba lui Nea Iancu....:D

secsu' platonic e secsu' liber consimtit de ambele parti, fara implicatii sentimentale.:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 15 Mai 2011 22:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
e mai mare cu 17 ani. ce intentii are oare? 203 De la: DaMarkus09 17 Martie 2011 10:49
Niciodata "nu-ti lasa destinul" pe mai tarziu.. 160 De la: garbo040714 17 Iunie 2011 10:13
Sa aveti o Dumnica placuta si Dumnezeu sa va binecuvanteze pe toti si sa va lumineze mintile 20 De la: anaROBERT 9 Noiembrie 2010 00:29
cand esti mic nu iti pasa!!! 2 De la: esme 22 Decembrie 2011 17:18
Dilema 11 De la: elodia 8 Septembrie 2011 18:42
Setari Cookie-uri