ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Cum putem indeparta(scapa) de grasimea din jurul burtii???

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

dupa nastere am acumulat grasime, si nu stiu cum sa scap de ea...fac aerobic, fitness, jogging,etc,etc dar degeaba !!!poate ma ajutati cu un sfat mai bun.
  citeaza   raspunde

secs faci?
  citeaza   raspunde

mai da indiscreta mai esti blondy de pui intrebari din astea cum vrei sa faca sex daca abia a nascut mai lasa-o un pic
dar dreptu-i ca daca faci sex constant asa bine dai din grasimi jos au maica v-o spun io din experienta
  citeaza   raspunde

vuvuzelo, inca un topic imbecil?
plecand de la premisa ca toti oamenii se nasc egali ar fi necesar sa te lamuresti si ce sa faci cu prostia acumulata dupa nastere.
  citeaza   raspunde

dai o gaura si montezi furtunul de scurgere... ala de la masina de spalat.....
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

io stiam de grasime PE burta... cum o fi aia DIN JURUL?... ca o aura? aaaa?!...:P
:))
  citeaza   raspunde

asea geminy uite asea ecsact cum ii inelul asat deasupra capului asa -i si grasimea in jurul burtii
  citeaza   raspunde

Nu e degeaba aerobicul,asta e cel mai bun,pentru orice grasime.
Dar grasimea acumulata in timp,se pierde in timp.
mananca legume,ca fasolea verde,chiar daca e congelata.,si carne,evita orez,paine alba,paste fainoase,si cartofi,nu cartofi,astea au amidon mult,si amidonul se transforma in zahar,in corp.
Legume,varza,fasole,conopida,morcovi,etc,si carne.aerobic zilnic,pune o melodie zilnic,si danseaza,va avea efect minunat!
  citeaza   raspunde

draga mea danseaza pana pici si sa vezi ca nu mai ai nici pic de grasime si asta poti s-o faci acasa fara mers la sala,dar cum zicea cineva mai devreme,poti sa faci si ..secs chiar mai mult ...si ..nebun
  citeaza   raspunde

nu mai minca dupa 6 seara, eu vreau sa ma ingras si nu pot am 50 de kilograme
  citeaza   raspunde

Mergi la sigur cu reteta Montignac. Eu am slabit 17 kg. in 3 luni. Cartea o gasesti pe net, e plin internetul de informatii despre dieta. Nu e greu, nu e nici usor, insa merita.
  citeaza   raspunde

Cu abdomene... putin cate putin pana ajungi la 20 de minute. Este pe net PIlates, un program de 8 minute... Daca te tii de el si-l poti face tot perfect scapi de grasime 100%. Winsor Pilates - 8 Minute Abs
  citeaza   raspunde

ma chinui cu kg in plus mereu
  citeaza   raspunde

De la: tusi_Oli, la data 2010-09-28 22:54:09asea geminy uite asea ecsact cum ii inelul asat deasupra capului asa -i si grasimea in jurul burtii

inteleg ca-i un soi de aura, tusi... :))
  citeaza   raspunde

De la: blondy_made_to_love, la data 2010-09-27 21:54:09secs faci?

blondy, imi place de Tine... esti directa, fara menajamente...:))
  citeaza   raspunde

facand sex cu alex am vro 2kg sper sa mi-o de-a jos
  citeaza   raspunde

De la: garbo107589, la data 2010-10-25 15:46:06facand sex cu alex am vro 2kg sper sa mi-o de-a jos

da' de ce?... are si alte obiceiuri??!...:D
:)))
  citeaza   raspunde

O alearga pana o prinde.
  citeaza   raspunde

daca-ti zic ca esti tzacanita... te superi?:))))))))))
  citeaza   raspunde

Nu. Stiu asta, dar dau impresia ca nu-s.
  citeaza   raspunde

Auziti? Cum vine asta? "sper sa mi-o de-a jos"
  citeaza   raspunde

De la: Doara, la data 2010-10-25 19:06:04Auziti? Cum vine asta? "sper sa mi-o de-a jos"

pai eu de ce intrebam daca are si alte obiceiuri...
din cauza nestinsei Sperantze...:)))
  citeaza   raspunde

Cred ca are multe obiceiuri. Dar mai sus, ca fata vrea si jos acum.
  citeaza   raspunde

mie mi-a fost rusine sa zic...:)))
  citeaza   raspunde

Si mie, dar mi-am facut curaj ca am vazut ca o dai pe dupa colt.
  citeaza   raspunde

care n-am avut noroc cand mi-am bagat capatzana in nisip si am lasat c00ru' afara...:P
:PPP
  citeaza   raspunde

doara, eu ma gandesc ca totusi are o logica...

in sensu' ca daca ii da jos colacu' sau "aura" aia abdominala, spera ca va putea avea relatii normale...
sau ma rog... de rutina, mai bine zis!:D
:))))
  citeaza   raspunde

Oh Doamne ce-mi vine in minte. Am inteles acum si eu preferintele lui Alex. Si asta doar din cauza grasimii de pe burta. Mai alearg-o Alex, mai alearg-o. In curand ai sa poti si tu.

ps. Gata Ge, nu ma mai provoca ca vezi ca azi nu-s o doamna.
  citeaza   raspunde

da' poate lui Alex ii place asa cum e, si nu vrea sa se/-o schimbe!...
admirabil barbat! :P
:)))
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: