ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Horoscop zilnic: BerbecTaurGemeniRacLeuFecioaraBalantaScorpionSagetatorCapricornVarsatorPesti

Scorpion cu balanta??

Voteaza
*****Scor: 4 din 2 voturi

citeaza   raspunde

ihi...
  citeaza   raspunde

ela.. tu esti scorpionul sau balanta
  citeaza   raspunde

...... dormeam rau cand am scris
  citeaza   raspunde

mami...io-s scorpia....
  citeaza   raspunde

stiu mami .... dar dormeam pe mine
  citeaza   raspunde

cri...am vrut sa stie toata lumea
  citeaza   raspunde

nu ,, arati" a scorpie
  citeaza   raspunde

ela .... la cate scorpioance stiu .. cinci doar in familie .... stiu ce suflet bun au .. dar nu-l arata la toata lumea
balanta el ... nu stiu decat unul .... si nu seamana
  citeaza   raspunde

eeeee nuti...aparentele insala
  citeaza   raspunde

nu v-a merge.este semn de aer.eu tot scorpion sunt si sunt cu o balanta si nu merge deloc.nu te baga in relatii cu gemeni,varsatori,berbeci.
  citeaza   raspunde

no way
  citeaza   raspunde

De ce nu ??? eu balanta el scorpion !
si merge de minune de .....32 de ani
  citeaza   raspunde

O combinatie buna....dar orgoliul nu are ce cauta in relatia asta
  citeaza   raspunde

depinde si de ascendentul fiecaruia.la tine este exceptia care intareste regula.
  citeaza   raspunde

nu o sa mearga,eu sunt scorpioana si am avut sot in balanta si avem un copil inpreuna,dar numai necazuri am avut cat am stat cu el si in momentul de fata suntem divortati si nici copilul nu sil cauta.Am si un frate tot in balanta si noi ca frati ne intelegem,dar a fost si el casatorit si are o fetita si nici pensie alimentara nui da la fata,nu prea am o parere buna despre barbatii balanta,sunt prea cruzi si nu le place sa lise dea ordine si vor sa fie libertini si pasivi.
  citeaza   raspunde

merge,doar daca asta e destinul....in rest....pe termen scurt,relatia e exploziva:multa pasiune,romantism....daca amandoi si-ar dori....ar fi cea mai frumoasa poveste de iubire!!!pana la adanci batraneti!
  citeaza   raspunde

buna! dezastru, eu balanta , ex scorpion, , daca un scorpion te musca mori .
  citeaza   raspunde

nu stiu ce sa zic, dar eu sunt scorpion iar el este balanta, relatia este f ok, ne simtim chiar din priviri, oricum pt un scorpion nu este nimeni compatibil la cat este el de dificiiillllll domnul sau doamna scorpion nu se multumeste cu putin si nici cu orice asa ca eu cred ca orice zodie este compatibila cu cealalta daca posesorii au suficienta maturitate de deschidere prin dialog si intelegere . GREUUUUU NU?
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: