Conducerii forumului < Garbo.......>

Sunt unele subiecte pe acest forum.Intru si comentea !!!
Surpriza!! M i se posteaza , comentariul , de ce????!!!!!
Intru ca sa ma delectez nu sa ma inervez!! Va rog sa va puneti persoane> , care sa nu taie ceea ce i scris Siiiiiiiii sa posteze, ceea ce este scris oribil, lipsit de decenta!!!
Daca:CINEVA::se mai atinge de mele decente, ma lipsesc de voi si va fac o reclama de n o sa va caute nici > !!!!!!!!!!!!!!!
Jojolin
Postat pe 13 Martie 2011 07:03
Jojolin, nu taie SC-ul. au niste cuvinte cheie care nu sunt preluate in mesaje.
si_totusi
Postat pe 13 Martie 2011 07:06
Jojolin

Ce crezi ca rezolvi amenintand? Sau crezi ca se strofoaca "bajetii" pt un utilizator nemultumit?
:)))
Succes cu revolutia ta ....parerea mea -> pierdere de timp
Jago
Postat pe 13 Martie 2011 07:08
buna dimineata!
vuvuzela
Postat pe 13 Martie 2011 07:53
De la: Jojolin, la data 2011-03-13 07:05:55
De la: Jojolin, la data 2011-03-13 07:03:40Sunt unele subiecte pe acest forum.Intru si comentea !!!
Surpriza!! M i se posteaza , comentariul , de ce????!!!!!
Intru ca sa ma delectez nu sa ma inervez!! Va rog sa va puneti persoane> , care sa nu taie ceea ce i scris Siiiiiiiii sa posteze, ceea ce este scris oribil, lipsit de decenta!!!
Daca:CINEVA::se mai atinge de mele decente, ma lipsesc de voi si va fac o reclama de n o sa va caute nici > !!!!!!!!!!!!!!!
...............................................................TAMPITULE!!!!!!!!!!!!!!11 DE CE N AI POSTAT CE AM SCRIS????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RUSINE VOUA!!
RUSINE FORUM!! RUSINE!!!!!!!!! RUSINE!!!!!!!!!!!!!!!


Jojo, sa mor daca inteleg ceva... da' esti simpatica...:)))
eu_geminy
Postat pe 13 Martie 2011 09:14
esti sigur?
michelle_
Postat pe 13 Martie 2011 11:59
@Jojolin Puteti sa fiti mai explicita cu ce va deranjeaza? nu reusesc sa-mi dau seama exact care este problema. Va multumesc anticipat.
AdminGarbo
Postat pe 14 Martie 2011 12:26
AdminGarbo, pana o veni coana jojolin pe aici sa se iesplice, hai sa-ti dau eu neshte ponturi cu ce deranjeaza:
1. faptul ca de cateva luni, dai click pe "Profilul Tau" (ala de pe banda rosie) si ajungi la dracu-n praznic, in profilul celui care a postat ultimul pe pagina pe care esti;
2. faptul ca vrei sa iti corectezi sau sa iti modifici un mesaj dupa ce l-ai postat, o faci, dar cand ajungi iar la pagina de forum, mesajul apare in forma initiala inca vreme multa. Asta in cazul in care POTI sa il modifici, adica atunci cand optiunea "Modifica" apare la mesajul tau si nu la mesajele celorlalti;
3. faptul ca vi se cam rupe de la o vreme de atentionarile noastre de abuz de limbaj, in schimb stergeti pagini intregi in care s-au postat link-uri de youtube -de exemplu- fara a ne fi dat careva dintre voi vreo explicatie.
4. faptul ca sunteti atat de "corecti" incat ati considerat ca fiind obscena o sculptura de-a lui Brancusi, pe care si-o alesese un utilizator ca avatar, in schimb lasati sa zburde liber pe campii tot felul de mesaje mai mult decat triviale.
Mai vrei? Mai am.
Eu o regret pe Andra Micu, da' daca inca mai e pe la voi, transmiteti-i ca voi gasi pana la urma o modalitate sa o trag de-o ureche. Adica exact de urechea aia pe care s-a cam culcat, ca de la o vreme nici macar ea nu se mai baga la o sueta cu utilizatorii, pe forum, ca sa mai ia pulsul si sa mai afle problemele astea...
Thor_again
Postat pe 14 Martie 2011 12:41
A, sa nu uit de inmultirea celor care confunda garbo cu un site de dating.

Update: no, gata, ca m-am lamurit si cu Andra. Tocmai am primit confirmarea ca e tot aici, prin urmare o asteptam mai des la o cafeluta, un suc, o samanta -da' mai ales barfa pe marginea forumului.
Thor_again
Postat pe 14 Martie 2011 12:41
De la: Thor_again, la data 2011-03-14 12:41:53A, sa nu uit de inmultirea celor care confunda garbo cu un site de dating.

da, tu, ce te bagi uratule? poate lumea vrea dating
si_totusi
Postat pe 14 Martie 2011 12:55
ai uitat sa zici de atacul clonelor si a alora care deschid toapice la plezneala, ca sa nu murim noi de plictiseala

desi, io ii suspectez pe domnii admini, ca ne dau teme pentru acasa, deh...
michelle_
Postat pe 14 Martie 2011 13:11

good point, tushelu!
sis, pai mai completati si voi. Mai ales ca Andra e tot aici
Io-s si cam adormit acum, dupa un weekend de foc la job.
(na, acum ti-am raspuns si la dilema ta cu disparutu' meu in ceatza, de acum vreo doo zile )
Thor_again
Postat pe 14 Martie 2011 13:12
ia uite si un link foarte interesant pentru admini:
http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/14149/PITIPOANCE/PITIPOANCE-pagina-1.html
cautati un/ o anume "Lady_23". Adica postarile ei, in totalitate.
Thor_again
Postat pe 14 Martie 2011 13:16
domnii admini, va dau ici sha un exemplu concret la ce va spuneam

si daca mai vreti, mai am...topic deschis tot de inteligenta lady23

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/14185/SEX.html#post-608631
michelle_
Postat pe 14 Martie 2011 13:17
gand la gand, fratioare

desi ai uitat topicul cu sexul oral

ai terminat clipu'?
michelle_
Postat pe 14 Martie 2011 13:19
noup. nu l-am terminat, zilele astea nici nu am apucat sa il deschid. cat despre topicul cu sexul oral, nu stiu daca am apucat sa trec pe acolo
am uitat sa-i spun lui tushelu' ca atunci cand am zis "good point" ma refeream la faza cu "uratule", nu cu datingu'
Thor_again
Postat pe 14 Martie 2011 13:24
Exact! Mare problema de ... logica "sexuala"(sic!) pe topicul "SEX"!
garbo101426
Postat pe 14 Martie 2011 13:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
2010 7 De la: sunset474 5 Ianuarie 2010 12:43
Ce iubiti la el/ea? :-) 310 De la: quasaria 3 August 2012 07:32
un sfat...cum sa faci fata unei despartiri in timpul sarcinii??? 51 De la: garbo_4771 13 Iulie 2012 13:20
Sunt intr-o mare dilema 8 De la: andra4iubi 27 August 2009 12:24
Afemeiat? 1 De la: garbo099510 4 Martie 2010 02:48
Setari Cookie-uri