fidelitate,minciuni,ce sa fac?

Buna ziua!!!
Am o relatia de 9 luni si ceva,parintii mei la inceput nu au fost de acord cu relatia noastra,mai ales tata,la numai cateva luni am plecat cu el in alta tara,fara stirea parintilor mei,insa i-am sunat knd am ajuns acolo,dupa gestul pe care l-am facut parintii mei au fost de acord cu relatia noastra ,si`au dat seama k il iubesc,am stat plecati vreo 5 luni dupa care am venit in romania,eu cu parintii iubitului meu nu ma intelegeam prea bine si nu`i dadeau voie lui sa ma primeasca sa dorm la el acasa,si nici pe el la mine,si acu dormim fiecrae la casa lui,desi are 24 de ani,dar el face cum zic ei,mama lui a zis k nu`i da niciun ban dk mai sta cu mine,sau daca ma duce acasa la el,insa el a continuat sa mai stea cu mine,dra ma mintea in fiecare zi ,vb cu fete ,se intalnea cu ele,si knd il intrebam el nega totul desi ii ziceam tot ce face el tot ma mintea..pe zi ce trece relatia noastra merge tot mai prost,imi ascunde mai multe lucruri,spune la alte fete k nu avem nimik noi doi,desi ne intalnim si facem dragoste,majoritatea timpului il petrece cu prietenii lui,cu mine nu sta decat daca faceam dragoste sau mai bine ii zic sex,k dragoste nu mai e..eu l-am iertat de o gramada de ori,i-am demonstrat k il iubesc si el tot asa se poarta cu mine,imi zice k ma iubeste si k o sa stea cu mine mai mult dar nu face nimik din ceea ce zice..va rog sa imi dati un sfat,am nevoie de asta k sa stiu ce sa fac,as vrea sa ma despart de el,dar il iubesc,si o data a dat in mine si tot am continuat sa fiu cu el,stie foarte bine k il iubesc si k fac ce zice el,de aia se poarta asa cu mine..merita sa mai stau cu el?cum sa`i zic k nu are rost?va roog ajutati`ma cu un sfat
bibitza991
Postat pe 2 Aprilie 2011 08:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sal 10 De la: yanyacharberet 22 Iulie 2009 22:58
buna 2 De la: CRaluka 21 Iunie 2009 04:48
Infidelitatea:de condamnat sau de iertat? 18 De la: ladyDY 6 Aprilie 2010 15:15
:)) 8 De la: vuvuzela 20 Ianuarie 2011 23:25
varza murata! 12 De la: garbo_5594 23 Noiembrie 2012 00:32
Setari Cookie-uri