Interesant,,,ffff, interesant forum!

cu respect te intreb...ce ai inteles tu ?
...daca lumea este atat de proasta...poate ne lamuresti si pe noi...cei prosti...ca...de.. se mai gasesc si oameni destepti asa...ca tine pe acest forum...e? ce zici?
kokomic
Postat pe 18 Februarie 2011 23:17

mda. alt subiect clar ca noaptea....
quasaria
Postat pe 19 Februarie 2011 10:59
zi-le nu te lasa,ti-a mai excitat creierul ceva....??
[/quote]

Nu ANAlfabeto, creierul nu excita nimic, nici nu excreta, daca asta doreai sa spui de fapt, dar eu te-nteleg, mai incearca si alte variante de exprimare, poate o sa reusesti odata, absolut din intamplare, sa spui ceva care sa nu semene cu perlele de la examenul de capacitate.[/quote]

nu excita, ne excreta, nu ? exercita?!
ce esti oparita? a inversat topica... ( se pune?)
sa nu te-nervezi
dor72
Postat pe 19 Februarie 2011 13:13
Dor72?Tu ai voie sa te exprimi aiurea,ptr. ca esti romanca?Dar ti le-ai luat....!!!Ai vazut exprimare si scriere la inceput de topic?Specifica unor romani...?!!Si te luai de mine la creativitate..!!Vezi ca nu esti corecta ,fata de mine!! Da,ungurul iarta,dar nu uita!!Stiu ca e trist...!!!
elisabeta_boia
Postat pe 19 Februarie 2011 14:55
Mai fata , ai complexe legate de etnie? Sau ai ceva cu mine , personal?
Nu aiurea, "arura"
Da di ce esti catranita, draga?
Ce mi-am luat si nu stiu...

Glumesc, nu mai fi suparata
M-a inveselit grozav 796 si nimic nu ma mai supara
Facem pace? te țuc!
Daca te referi la ce am postat aici...sunt prietene mai vechi e cam lunga povestea. O gasesti la topicul ala cu scandalul...
dor72
Postat pe 19 Februarie 2011 15:49
De la: dor72, la data 2011-02-19 15:49:05 ....M-a inveselit grozav 796 si nimic nu ma mai supara .....

mai ca nu-ti vine sa crezi, da'........unii sunt "satisfacuti" foarte usor!
o fi bun unul d-asta la casa omului, scapi de-o "grija"!

De la: dor72, la data 2011-02-19 15:49:05 ....Daca te referi la ce am postat aici...sunt prietene mai vechi e cam lunga povestea. O gasesti la topicul ala cu scandalul...

ei, da' si ala are trimiteri peste trimiteri ...... la n alte topice, la n alti useri, alte situatii, dex-uri, diplome si alte cele ....... limbi straine, nu mai zic!
bagi fata in ceata si mai rau! las-o, mai bine, sa creada ce a zis ea initial! hehe
samburica
Postat pe 19 Februarie 2011 16:36
Si eu te tuc!Chiar cred ca n-ai nimic cu etnia mea!Nu stiu ce-mi veni?!Dar sincer,e greu topicul asta,si n-am priceput ce vrea?Dar se poate trece,linistit.la altul!!Deci:PACE cu DOR72!!
elisabeta_boia
Postat pe 19 Februarie 2011 21:36
De la: anaROBERT, la data 2011-02-16 11:19:24socrela poti fi mai explicita.....
azi mi's mai grea de cap....
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ana! Scumpa mea! Eu am scris corect, pt, ca am invatat limba romana, in vremea cand in Romania se mai facea in
Jojolin
Postat pe 20 Februarie 2011 08:27
De la: garbo095559, la data 2011-02-19 14:55:17Dor72?Tu ai voie sa te exprimi aiurea,ptr. ca esti romanca?Dar ti le-ai luat....!!!Ai vazut exprimare si scriere la inceput de topic?Specifica unor romani...?!!Si te luai de mine la creativitate..!!Vezi ca nu esti corecta ,fata de mine!! Da,ungurul iarta,dar nu uita!!Stiu ca e trist...!!!
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Scuzele mele!! Eu
Jojolin
Postat pe 20 Februarie 2011 08:35
De la: Jojolin, la data 2011-02-20 08:35:42
De la: garbo095559, la data 2011-02-19 14:55:17Dor72?Tu ai voie sa te exprimi aiurea,ptr. ca esti romanca?Dar ti le-ai luat....!!!Ai vazut exprimare si scriere la inceput de topic?Specifica unor romani...?!!Si te luai de mine la creativitate..!!Vezi ca nu esti corecta ,fata de mine!! Da,ungurul iarta,dar nu uita!!Stiu ca e trist...!!!
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Scuzele mele!! Eu
''''''''''''''''''''''''''''''''''''
AM 18 CLASE, VOIAM SA TI RASPUND DAR, DECENT NU S A POSTAT NUMAI 1/2 SI LA TINE SI LA ANA!!!!!!!!!
Jojolin
Postat pe 20 Februarie 2011 08:38
De la: Jojolin, la data 2011-02-20 08:27:35
De la: anaROBERT, la data 2011-02-16 11:19:24socrela poti fi mai explicita.....
azi mi's mai grea de cap....
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ana! Scumpa mea! Eu am scris corect, pt, ca am invatat limba romana, in vremea cand in Romania se mai facea in

Nu esti >> Numai ca; nu se posteaza mai nou la>numai ce vor restul se taie!! Au avut de unde sa >!! Si........... se mai urla ca exista libertate??????!!!!!!!!!! La ce ,Ana???????????? La postarile cu ,,,prostii,, scrise la adresa
Jojolin
Postat pe 20 Februarie 2011 08:52
De la: Jojolin, la data 2011-02-20 08:52:30
De la: Jojolin, la data 2011-02-20 08:27:35
De la: anaROBERT, la data 2011-02-16 11:19:24socrela poti fi mai explicita.....
azi mi's mai grea de cap....
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ana! Scumpa mea! Eu am scris corect, pt, ca am invatat limba romana, in vremea cand in Romania se mai facea in

Nu esti >> Numai ca; nu se posteaza mai nou la>numai ce vor restul se taie!! Au avut de unde sa >!! Si........... se mai urla ca exista libertate??????!!!!!!!!!! La ce ,Ana???????????? La postarile cu ,,,prostii,, scrise la adresa

VEZI ANA?????????!!!!!!!!! CUM SE POSTEAZA?????????!!!!!!!!!!! LA UNII???????!!!!!!!!!! O ZI FAINA!! ITI DORESC!!
Jojolin
Postat pe 20 Februarie 2011 08:55
De la: Jojolin, la data 2011-02-20 08:52:30
De la: Jojolin, la data 2011-02-20 08:27:35
De la: anaROBERT, la data 2011-02-16 11:19:24socrela poti fi mai explicita.....
azi mi's mai grea de cap....
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ana! Scumpa mea! Eu am scris corect, pt, ca am invatat limba romana, in vremea cand in Romania se mai facea in

Nu esti >> Numai ca; nu se posteaza mai nou la> MINE,,numai ce vor , EI, restul se taie!! Au avut de unde sa !! Si........... se mai urla ca exista libertate??????!!!!!!!!!! La ce ,Ana???????????? La postarile cu ,,,prostii,, scrise la adresa ??????!!!
Jojolin
Postat pe 20 Februarie 2011 08:57
De la: Jojolin, la data 2011-02-20 08:57:51
De la: Jojolin, la data 2011-02-20 08:52:30
De la: Jojolin, la data 2011-02-20 08:27:35
De la: anaROBERT, la data 2011-02-16 11:19:24socrela poti fi mai explicita.....
azi mi's mai grea de cap....
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ana! Scumpa mea! Eu am scris corect, pt, ca am invatat limba romana, in vremea cand in Romania se mai facea in

Nu esti >> Numai ca; nu se posteaza mai nou la> MINE,,numai ce vor , EI, restul se taie!! Au avut de unde sa !! Si........... se mai urla ca exista libertate??????!!!!!!!!!! La ce ,Ana???????????? La postarile cu ,,,prostii,, scrise la adresa ??????!!!

CE ADRESA AM SCRIS TOV, DE LA FORUM??? UNORA ??????=POSTARE INDECENTA???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VAI!! VAI!! VAI !!!!!!!!!!! DE VOI!!!
Jojolin
Postat pe 20 Februarie 2011 09:00

Se vede ca frazele tale sunt jumulite si nu le-ai scris tu asa. Dar nu cumva calculatorul tau iti face fite? Am mai auzit.
tatoo
Postat pe 20 Februarie 2011 22:53
gata socrela,m-am lamurit.....
poate ai tu probleme cu calculatorul.....sau ,habar nu am.
o saptamana frumoasa si tie
anaROBERT
Postat pe 20 Februarie 2011 23:58

nu excita, ne excreta, nu ? exercita?!
ce esti oparita? a inversat topica... ( se pune?)
sa nu te-nervezi [/quote]


Nu ma enervez, mai abtibild deloc doar ma minunez (inca) de tupeul jegos de sfertodocta cu pretentii de mare cunoscatoare de limbi

Si ca sa nu sa sari din nou oparita ca nu argumentez, iata colea o alta mostra de ignoranta infoiata si de dat mare in apa mica fara slip si rusinica.

"Ma simt foarte bine, m-a distrat 796 cat n-am crezut, iar daca am facut aceste observatii, am si argumentat.
Ti se pare normal sa fii dascal si sa rada copiii de tine?
Statutul de dascal incumba notiunea de intelectual, ce zici?"

Pai eu zic, ce zice si dexul si toate dictionarele de limba romana, ca a incumba este verb intranzitiv asa ca nu are cum sa incumbe nici o notiune fie ea de intelectual sau de forumist agramat. O obligatie sau o datorie incumba cuiva, cum ar fi datoria de a tacea atunci cand n-ai nimic de spus, ca sa nu te faci singura de kko.
Si nu, nu mi se pare normal sa dai altora lectii de gramatica cand ai lacune de exprimare in propria limba (sau de eSprimare, cum bine ai zis-o tu insati).

charmelen
Postat pe 21 Februarie 2011 00:27
Oparito, tu ma iubesti.... la modul serios, cu nuante de paranoia
Ce ma tot urmaresti ca obsedata, ca sa imi arati tu mie....
De ce te obosesti atat de mult sa imi raspunzi?
Am intrat intentionat pe topicul cu scandalul, sa ma conving ca am dreptate si uite ca am avut

Daca vrei sa vezi cum arata un om cu scaun la cap, cu minte asezata si cu principii, intra pe topicul deschis de Vuvuzela, ala cu creativitatea si citeste ce a postat sora Ilsi

Si daca nici dupa aceea nu o sa-ti fie rusine de tine, nu meriti nimic de la viata asta sau, dimpotrva meriti tot ce primesti. Oricum, sunt sigura ca esti atat de nefericita incat ai face orice sa ii vezi si pe ceilalti ca sufera, ca ai reusit sa le creezi macar disconfort... mi-e mila de viata ta insignifianta si lipsita de frumusete, mi-e mila de felul in care tratezi lucrurile...stii sa razi? nu cred. nici de tine, nici cu altii
Nu caut deloc sa te jignesc, nici nu polemizez... ceea ce iti spun, iti spun din toata inima...sunt convinsa ca ai o viata foarte grea... iti urez sa stii sa ti-o faci frumoasa
Nimieni pe lumea asta nu merita sa traiasca atat de chinuit
dor72
Postat pe 21 Februarie 2011 17:59
heloooooooooooooo.......mai ''abtipild'' (vad ca nu doar cu mine folosesti astfel de jignirii) te-ai cam extins bre.....zau ca-ti place
ehe,ce se naste din pisica soarecii mananca
ceva inteligent ne arati si noua??io stiu ,poate o postare fata jigniri??poti?sau nu iti permite religia???
anaROBERT
Postat pe 22 Februarie 2011 00:37
Ano, greu te prinzi...
Nu stii tu un cantec vechi : mi te-ai lipit de suflet /ca marca de scrisoare/ si nu pot orice-as face /sa te mai dezlipesc

numa' ca acuma se zice abțiPild" ca e mai trendy...
In loc sa te bucuri ca esti iubita cu pasiune... tu razi de sentimente adevarate ( ca pure nu pot "ca" sa zic)
dor72
Postat pe 22 Februarie 2011 18:18
dor,eu ti-am spus ca in zilele cu sot mi's mai grea de cap.....
ma prind mai greu dar important este ca ma prind....
''abtipild'' asta e numai jargoane,e toata un jargon....
anaROBERT
Postat pe 23 Februarie 2011 00:20
De la: dor72, la data 2011-02-21 17:59:44Oparito, tu ma iubesti.... la modul serios, cu nuante de paranoia
Ce ma tot urmaresti ca obsedata, ca sa imi arati tu mie....
De ce te obosesti atat de mult sa imi raspunzi?
Am intrat intentionat pe topicul cu scandalul, sa ma conving ca am dreptate si uite ca am avut

Daca vrei sa vezi cum arata un om cu scaun la cap, cu minte asezata si cu principii, intra pe topicul deschis de Vuvuzela, ala cu creativitatea si citeste ce a postat sora Ilsi

Si daca nici dupa aceea nu o sa-ti fie rusine de tine, nu meriti nimic de la viata asta sau, dimpotrva meriti tot ce primesti. Oricum, sunt sigura ca esti atat de nefericita incat ai face orice sa ii vezi si pe ceilalti ca sufera, ca ai reusit sa le creezi macar disconfort... mi-e mila de viata ta insignifianta si lipsita de frumusete, mi-e mila de felul in care tratezi lucrurile...stii sa razi? nu cred. nici de tine, nici cu altii
Nu caut deloc sa te jignesc, nici nu polemizez... ceea ce iti spun, iti spun din toata inima...sunt convinsa ca ai o viata foarte grea... iti urez sa stii sa ti-o faci frumoasa
Nimieni pe lumea asta nu merita sa traiasca atat de chinuit





Ooooff viata mea, vai ce chinuita mai e! plang si eu de mila unui dor pustiu care-si da singura la gioale si nu vrea sa recunoasca cat o doare ca nu e cea mai tare din parcare.
Of of mai dorule, cum te facusi tu singura de fazan si cum mai insisti ca nici usturoi n-ai mancat, nici gura nu-ti miroase si ce desteapta si ce bogata si ce viata de telenovela ai tu, "sa moara toti dusmanii mei, shi mai ales Charmelen, ca nu recunoaste valoarea mea de franco-afoana."

Vezi c-au deschis astia un topic cu fazan pe bune, baga-te acolo, ca sigur o sa bati toate recordurile si-o sa castigi detasat ; se pare ca premiul intai ar fi un papagal impaiat si o vacanta in tabara de francofonie de la Peris. Bon courage si bon voyage, mon chou chou!
charmelen
Postat pe 24 Februarie 2011 01:33
De la: anaROBERT, la data 2011-02-23 00:20:42dor,eu ti-am spus ca in zilele cu sot mi's mai grea de cap.....
ma prind mai greu dar important este ca ma prind....
''abtipild'' asta e numai jargoane,e toata un jargon....


de-ar fi doar in zilele cu sot, ai mai avea o sansa mai Ana lui Manole. Tu nu te prinzi. doar te lipesti. Tot abtibild se cheama.
charmelen
Postat pe 24 Februarie 2011 02:01
De la: dor72, la data 2011-02-19 15:49:05Mai fata , ai complexe legate de etnie? Sau ai ceva cu mine , personal?
Nu aiurea, "arura"
Da di ce esti catranita, draga?
Ce mi-am luat si nu stiu...

Glumesc, nu mai fi suparata
M-a inveselit grozav 796 si nimic nu ma mai supara
Facem pace? te țuc!
Daca te referi la ce am postat aici...sunt prietene mai vechi e cam lunga povestea. O gasesti la topicul ala cu scandalul...
Draga dorulet,am citit si rascitit tot topicul...cine e draga 796?Cu ce te-a facut sa -ti revina bunadispozitie? In rest,sa fiti iubite de Dragobete!!!
elisabeta_boia
Postat pe 24 Februarie 2011 18:23
E o fata tare simpatica, cu simtul realitatii.
Ea a intrat pe un alt topic, nu mai stiu care, si mi-a facut o zi minunata
E simpla dar e atat de sincera...
cred ca la 'vreau sa imi salvez casnicia'
Ce faci?
dor72
Postat pe 24 Februarie 2011 20:43
Dorulet...plutesc...cineva mi-a scris ,azi de Dragobete o poezie...sunt fericita!!Ieri plangeam,azi..plutesc!!Parca as fii adolescenta! Zau ca acum ii inteleg pe indragostiti..par nebuni,dar nu sunt!1Hai ca glumesc!
elisabeta_boia
Postat pe 24 Februarie 2011 22:12
asta ce-a mai fost... ??? voi va cunoasteti mai bine... asa ca eu nu ma bag. da' unde naiba e butonul ala pe care apes ca sa trag apa..... ??? nu de alta... dar vreau si eu sa-mi fac nevoile in ceva mai curat....... am inteles, e public !
barboneli
Postat pe 2 Martie 2011 22:44
te iubesc iarta-ma tu daca ti-a murit iubirea nu asti obligat ,nu vreau mila simt departare,nu vreau nimic de latine,nici pe tine daca simti doar mila,nu m-as simti bine ,vreau sa vin savad ce simtim
garbo107589
Postat pe 3 Martie 2011 06:42
De la: garbo107589, la data 2011-03-03 06:42:02te iubesc iarta-ma tu daca ti-a murit iubirea nu asti obligat ,nu vreau mila simt departare,nu vreau nimic de latine,nici pe tine daca simti doar mila,nu m-as simti bine ,vreau sa vin savad ce simtim
Barboneli..dar asta poti sa ne spui ce este? Dar tu la cine faceai referire?Sper..ca nu la mine,ca daca "da" trag o fuga pana-n Tivon,te tuc o data...de fata cu Suzy,sa-ti fac si probleme...si gata,ma intorc la ..sotul meu iubit!Vaiii,ce te-ai speriat?!Glumesc!N-am eu acum bani de Tivon..si sa vreau!
elisabeta_boia
Postat pe 3 Martie 2011 13:00
De la: betty37, la data 2011-03-03 13:00:04
De la: garbo107589, la data 2011-03-03 06:42:02te iubesc iarta-ma tu daca ti-a murit iubirea nu asti obligat ,nu vreau mila simt departare,nu vreau nimic de latine,nici pe tine daca simti doar mila,nu m-as simti bine ,vreau sa vin savad ce simtim
Barboneli..dar asta poti sa ne spui ce este? Dar tu la cine faceai referire?Sper..ca nu la mine,ca daca "da" trag o fuga pana-n Tivon,te tuc o data...de fata cu Suzy,sa-ti fac si probleme...si gata,ma intorc la ..sotul meu iubit!Vaiii,ce te-ai speriat?!Glumesc!N-am eu acum bani de Tivon..si sa vreau!


NU DRAGA... in nici un caz nu la tine... ci la ce s-a scris in topicul asta !!!! incepand cu initiatoarea topicului... ia citeste mai atent !!!
barboneli
Postat pe 3 Martie 2011 15:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pot oare fi sotii perfecti sau nu? 8 De la: si_totusi 13 Mai 2009 21:19
Deruta... 161 De la: lala_cri 23 Noiembrie 2009 12:08
despartirea ,bat-o vina 39 De la: mielutza 14 August 2009 07:38
nu stiu ce sa fac..... 29 De la: dor72_ 28 Decembrie 2011 20:48
O iubesc, incerc activ de ani de zile sa avem "un nou inceput" iar mai nou este suparata ca am inselat-o. Si 2 De la: garbo_499995 10 Aprilie 2020 19:24
Setari Cookie-uri