disperata

va rog daca pute-ti sa ìmi da-ti vreun sfat,macar poate mamele care au copii nu stiu daca vi sa intimplat si voua,problema mea este ca am un copil de 5 ani e baiat si l-am gasit de 2ori supra un urs de plus (este un urs de plus de jumatate de metru)si este adoratul sau din jucariile pe care le are,era supra fara pantaloni si isi misca fundul va rog sa ma creadeti ca eu personal nu am mai vazut si auzit chestia asta am ramas surprinsa ,i-am explicat ca e ceva rusinos si anormal ptr.anii lui .Din acea clima eu sunt preocupata si nu stiu ce sa fac sa vorbesc cu un psiholog sau e ceva normal dar imi pare prea mic ,ursul i l-am luat si i-am spus ca nu il mai dau ptr. ca nu este corect va rog daca puteti sa ìmi dati vreun sfat ..............va multumesc!!!!!!
mihaela76
Postat pe 22 Ianuarie 2011 13:29
pe el l-ai intrebat ce fel de joaca e asta??? ca ar fi primul pas logic de facut...la 5 ani are si el o opinie, si cred ca ar fi interesant si pt tine sa o afli.
Probabil a asistat la scene asemanatoare, imita ceea ce a vazut, pe urs, in lipsa de altceva...
ufishor
Postat pe 22 Ianuarie 2011 13:33
am crezut si eu chestia cu imitatia ptr. ca o perioada il lasam la o prietena cind mergeam la munca ,dar cred mai mult in ceia ce vede la televizor de fapt astept un sfat la ce e de facut in principiu ce pot face, nu as vrea nici sa ìl traumatizez
mihaela76
Postat pe 22 Ianuarie 2011 16:50
stai calma, ii trece, dar cand va creste va fi un afemeiat si jumatate, poate chiar doi am facut si eu chestii de alea la 5-6-7 ani si pot sa-ti spun ca nu-mi plac barbatii deloc, ....dar femeile ..
casperphantom
Postat pe 22 Ianuarie 2011 17:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Batman1/Irina/Om sincer sau cum naiba s`o mai fi chemand! 272 De la: quasaria 3 Martie 2010 00:47
Topic cu filtru de scriere - special creat pentru cei care se cred perfectii acestui forum 28 De la: pik_nik 13 Decembrie 2009 21:24
test beton: gasiti o cheie in padure, noaptea. cum arata cheia? 49 De la: fleurdelis 25 Decembrie 2009 00:22
Cum se cucereste un barbat !!!!! 13 De la: dancris 2 Iulie 2010 13:18
adopti 1 De la: garbo214116 27 Mai 2012 15:13
Setari Cookie-uri