femeia scorpion[sex-appeal nebun] si barbatul taur[sex-appeal salbatic] sunt oare ei compatibili pe termen lung?

am avut un iubit taur cu care ma intelegeam foarte bine,era pasional,glumet,fidel, insa era foarte lent si ma enerva la culme uneori.pisalogeala mea l-a indepartat si din pacate nu mai exista cale de intoarcere din pacate.imie tare dor de el.
garboconstanta
Postat pe 18 Noiembrie 2010 11:49
era lent ...unde anume???? :-)))) pei trebuia sa-l bagi si tu putin la 220 V :-)) si lent si pisalog ???? :-))) naspaaaa..si iti e dor de el...totusi :-)
reyya
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:02
pisalogeala ta...scuze , citisem printre randuri...:-)))
reyya
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:03
pai daca era lent,reya la gonit donsoara',nu stia ca i se va face dor..
ea vroia actiune nu povesti
:))))
anaROBERT
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:10
da, cam pare ca baiatul a picat la proba de educatie fizica :-))
reyya
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:27
pacat,pacat
ca uite acum ii e dor..
deci era bine si lent
:))))
anaROBERT
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:33
era lent la treburi,la asimilarea lucrurilor dar in rest era foarte ok.dintre toate zodiile acest tauras mi s-a parut cel mai bun la pat, cel mai fidel dar si cel mai incapatanat.m-am indragostit de el inca de la primele intalniri avand o privire de copil nazdravan dar si de barbat in acelasi timp insa certurile dintre noi erau la ordinea zilei si priveam viata cu ochi foarte diferiti insa nu ma puteam plictisi atunci cand eram alaturi de el. voi ati trait aceeasi experienta?
garboconstanta
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:34
nu puteam sta cu el dar nici fara el fiind o atractie irezistibila intre noi
garboconstanta
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:36
eu nu am trait o asa experienta....insa,cunosc un cuplu,ea capricorn el taur...
este lent,adevarat,in tot ceea ce face,in cum isi organizeaza treburile,lent dar cu cap...
la pat,nu pot spune ca nu mi-au povestit viata lor intima.....
anaROBERT
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:38
De la: reyya, la data 2010-11-18 12:27:38da, cam pare ca baiatul a picat la proba de educatie fizica :-))


da' ce trebuia sa faca la educatie fizica???...
:))))
eu_geminy
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:41
rezistenta , viteza , saritura in lungime ...si altele Ge :-))))))
reyya
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:43
Hmmm... "nebun" cu "salbatic"? Deci asta e combinatia fatala care genereaza tipologii umane gen irinuca?
Thor_again
Postat pe 18 Noiembrie 2010 12:51
Exact aceeasi!
garbo228872
Postat pe 8 Octombrie 2011 22:43
si eu m-am despartit de un taur pe care inca il ador, din luna noiembrie a anului trecut. am petrecut 2 ani impreuna, doi ani frumosi unde au fost si mici neintelegeri pe fondul geloziei, dar consider ca l-am pierdut tot din cauza ca am fost prea pisaloaga.. dupa parerea lui l-am stresat un pic. oare cum il pot intoarce din drum?
Larissuka
Postat pe 29 Ianuarie 2012 11:24
larissuka, cand doi oameni se iubesc cu adevarat, cand tin unul la celalalt, nimeni si nimic nu poate interveni intre ei. ei stiu ca nimic nu le poate distruge ceea ce au, chiar si in cele mai negre zile. chiar si cand se ranesc cu cruzime, in cel mai misel mod, totusi, poarta in inimile lor un fel de consolare, care nu-i abandoneaza niciodata in dorinta lor de a tinde spre celalalt si de a fi onest cu celalalt. :)
esme
Postat pe 29 Ianuarie 2012 11:34
De la: reyya, la data 2010-11-18 12:43:56rezistenta , viteza , saritura in lungime ...si altele Ge :-))))))


flotari, cu bataie din palme...:D
:))))))
eu_geminy
Postat pe 29 Ianuarie 2012 11:51
cand un taur(ea) si un scorpion(el) se intalnesc greu ii tii impreuna, dar si mai greu ii desparti. formeaza un cuplu perfect din foarte multe puncte de vedere, doar ca sunt incapatanati, orgoliosi si impulsivi si se cam cearta si-s suparaciosi.(pana si la defecte seamana). daca ar fi putin mai intelepti cred ca ar forma un cuplu longeviv. mi se pare combinatia perfecta, compatibilitate totala. n-au cum sa nu se iubeasca daca se intalnesc. dar se despart si-apoi iar se impaca si iar se despart si tot asa.e un joc al puterii psihice intre ei doi si se poarta de parca ar fi pe un camp de lupta, nu doi oameni care se iubesc si se completeaza reciproc. pacat.
magdabeauty
Postat pe 3 Aprilie 2012 13:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia capricorn-barbatul gemeni 1 De la: Hydra 21 August 2009 21:13
Femeia capricorn si barbatul leu... 1 De la: papadia67 10 Februarie 2009 06:36
Femeia balanta si barbatul rac 2 De la: cricat 25 Mai 2011 01:58
femeia taur si barbatul gemeni 26 De la: geutza 26 Octombrie 2009 22:55
help me 1 De la: eugeniapopa 20 Iunie 2009 13:58
Setari Cookie-uri