barbatul capricorn

exista barnati capricorn pe aici? cunoasteit un barbat capricorn? as avea nevoie de marturii sicnere in legautra cu acest subiect. Vreau sas tiu cum ar trebui sa ne purtam cu un barbat capricorn, si mai ales cum se poarta intr-o relatie de iubire, eivdent.multumesc anticipat.
Tonicmind
Postat pe 29 Septembrie 2010 01:32
Asculta-l sau cel putin priveste-l si aporbeaza-i tot...pentru ca e foarte revolutionar :P...adora sa-i sufli in nas si sa fi de acord cu el...cel putin din cat am cunoscut...bafta!!!
sagetator_88
Postat pe 12 Octombrie 2010 01:39
Mersi pentru raspuns, ma mai gandesc daca asta am sa fac;)), mie nu imi place sa suflu in nas nimanui, daca sunt de acord cu cineva o spun, iar daca nu, la fel.
Tonicmind
Postat pe 12 Octombrie 2010 20:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia gemeni barbatul berbec 1 De la: m_muica 1 Februarie 2009 09:17
Fata rac - baiatul balanta .. 23 De la: garbo259257 14 Ianuarie 2012 21:02
eu taur el varsator 4 De la: nazirra 4 Martie 2010 10:48
taur iar el pesti 2 De la: Razvan 19 Decembrie 2009 18:22
el rac -ea balanta...sanse de reusita? 14 De la: yuby49 10 Noiembrie 2012 00:23
Setari Cookie-uri