Mitingul lui Badea

mie imi place cum ghioarlele astea fomisto-fesenisto-pedeliste vin si posteaza in haita.

dupa ce TOTI sunt agramati sau semianalfabeti, se mai descopera si mari "anticomunisti" acuma. he he he...:)))

eu fac pariu cu oricine ca minim trei sferturi dintre looserii astia lobotomizati din nascare sunt vajnice gospodine (actuale tzatze) care acum 20 de ani te pocneau cu plasa in cap ca nu esti de-al lui Ilici.
:P
:))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 17:50
na ca intervin si eu putin..de unde era sa se stie ge ce-o sa urmeze?! sa nu-mi zici ca nu l-ai simpatizat si tu pe ilici la inceput in 89... toti am fost orbi!!! sau ma rog, eu nu aveam dreptul de a vota...si a fost mai bine ca acum imi sulgeam parul din cap
aly_fab
Postat pe 13 Noiembrie 2010 17:56
da Ge, cred ca sunt niste frustati si suparati ca si-au dat seama pe cine au votat, si cum adevarul doare...
Laura_M
Postat pe 13 Noiembrie 2010 17:57
aly, sorry... am fost membru fondator al PNL... si am ramas liberal sufleteste...:)

abia acum ajung sa-l simpatizez pe Ilici, si ii dau dreptate, in anumite privinte.
iar de Ceasca, mi-e de-a dreptul dor!:P (pe naiba, inca:D)
:)))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:03
Laura, eu cred ca ei habar n-au nici macar de ce-s frustrati si suparati, fiindca asa erau si la vot, ca aia cu trandafiru' la palarie, prin 90.
si asa vor ramane pana vor da coltzu'...:D

numai niste supercretini nu si-ar putea da seama ca suntem aruncati in rapa de gashca asta de borfasi ordinari aflati la putere.
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:06

G esti chiar tu??
hai ca imi doream sa ma "inveseliti"
azi mi-s chiar trista
am "visat" ca mi s-au inecat din corabii
nu chiar "tate" ca mai am


LILO
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:08
LILO, eu sunt...
de ce, ar trebui sa-i felicit ca-s niste idiotzi cu spume, cumva?...:))))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:10

G esti foarte dur azi..
oare di ci??
ca suntem in plin week end
nu asta doream si pe vremea lu ceasca??
sa avem week end
si azi il avem
"har domnului"
ca un perpetuum mobile
ba someri ,ba pe liber, ba pensionati de boala cu boli la care nu se gaseste leac(a se vedea paunescu)

offf


dar iar dau in boala plansului

hai invesel-ti-ma

LILO
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:13
hei maimutzica gyudy, gadi gadi gadi
ochii mari si gura pana la urechi, hai
Laura_M
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:15
stai sa vina vovozela si o sa ai parte de actiune, sa-ti iei niste ochelri 3D niste popcorn si ceva de drincalit
Laura_M
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:16


deja ma simt muult mai binee!!
LILO
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:18
se numeste coloana vertebrala nu verticala
garbo022162
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:20
ti se pare, mey Lilo...
nu sunt deloc dur (nici macar a mia parte in cat ar trebui sa fiu, cu unii).
sunt doar mai volubil si atat...:))
nu mai pune si tu la suflet orice fleac de postare de-a mea...
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:20
credeam ca-i zice coloana sonora, zau ca nu mai stiu, am baut cu baietii astia si nu mai stiu de mine
tu de unde aparusi?
Laura_M
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:21
De la: Laura_M, la data 2010-11-13 18:21:22credeam ca-i zice coloana sonora, zau ca nu mai stiu, am baut cu baietii astia si nu mai stiu de mine
tu de unde aparusi?



ai baut, ni le tine cum aburesti lumea, te-ai inchis in pivnita si eu cu Ge, ne belim ochii pe geam , cum poti sugui ase ???
casperphantom
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:27
casper, a aparut garbo si a zis coloana vertebrala, de unde si pana unde, n-a zis nimeni de asta, sau scrie ceva o pagina mai inapoi, ca nu mai pot sa belesc ochii inapoi, mi-e lene
Laura_M
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:33
Jesus Christ!!!!!!!!!!!!!! Badea vrea banii lui Voiculescu?! Doamne, tu te auzi? exact, numa la bani se gandeste, in loc de pupile are semnul $........... si dupa parerea ta, protestul l-a facut tot pt bani, nu??? Am si eu o intrebare: doare prostia, tu cu siguranta stii.......
garbo022162
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:33
Mircea Badea- este un formator de opinie de inalta clasa, cu un grad ridicat de responsabilitate civica si morala, cu mult curaj si demintate !
Putini dintre ziaristii generatiei PRO au taria de caracter similara cu a lui Mircea Badea.
Este un fel de barometru public al bucuriilor si neimplinirilor noastre la un loc.
Este un mare romn, unul din generatia sa, in sfirsit reusit , la atitea rebuturi umane, sociale, si civice a generatiei sale a celor cu virsta intre 40-45 . In sfirsit a aparut un creer mai altfel, cu gindirea critica si logica . Din nefericire 60% din rindul generatiei sale sunt doar niste paiate care nu sunt in stare sa duca mai departe ceea ce au creat si adunat in timp cu truda si implicare generatiile anterioare.
Felicitari Mircea Badea pentru atitudinea ta civica plina de demnitate si revolta constructiva !
garbo113890
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:34

Io imi amintesc de badea cand o aparut aproape nud,dupa acel pariu stupid

dar ...o pierdut si a suportat consecintele..
LILO
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:36
De la: LILO, la data 2010-11-13 18:08:36
G esti chiar tu??
hai ca imi doream sa ma "inveseliti"
azi mi-s chiar trista
am "visat" ca mi s-au inecat din corabii
nu chiar "tate" ca mai am




ca ce-ai vrut sa zici, tzatze mai ai, pai io sper grozav de tare ca mai ai,....apropo,undeva m-ai suparat, da'nu mai tin minte unde, asa ca cred ca mi-o trecut, hai si tu la o beuta, da'pen'ca esti cu chila-n vant azi esti la regim bei numa suc de tzatza de vaca
casperphantom
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:36


casper...
esti intr-o dunga??

ce vrai sa zici???
LILO
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:39
Nota 10 Mircea.Sa nu lasam Sa fie asasinata democratia!
biliboy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:40
Sincer, esti mult prea prost, nu stiu cum de te mai suporta pamantul, esti in stare sa faci lucrurile elementare sau ai nevoie de insotitor, saracu de tine
garbo022162
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:41
mdea..
in traducere,Mircica-i o marioneta de inalta clasa,caruia i se spune ce parere sa aiba...
preci
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:41
De la: LILO, la data 2010-11-13 18:39:02

casper...
esti intr-o dunga??

ce vrai sa zici???


azi sunt intr-o doaga, maine, poate si-n dungi, dar azi doaga e la moda de la butea lu'laura, pan'nu da cep la butelca nu scapa
casperphantom
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:43
ioi, Liluca esti rac, romantic, mai am dat de dracu, da nu-i bai, atata-ti trebe sa te superi
casperphantom
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:49
Lilo, te-ai inveselit, pui? Ca daca nu, sunt aici pentru asta! Esti o maimutica dulce pe care nu trebuie s-o supere nimeni!

Spune repede ce te doare...
sora_ilsi
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:53
ilsi... ..ma doare..

http://www.youtube.com/watch?v=KXy1tNbJ5uk

dar pt ca mai sunteti si voi.raniti de dragoste.,ca si mine...mai si trece
LILO
Postat pe 13 Noiembrie 2010 18:58
De la: sora_ilsi, la data 2010-11-13 18:53:18Lilo, te-ai inveselit, pui? Ca daca nu, sunt aici pentru asta! Esti o maimutica dulce pe care nu trebuie s-o supere nimeni!

Spune repede ce te doare...



indiferent ce o doare sa nu sari la mine surioara, ca fac urat si nu-ti dau de baut, mi-o lasat Laura cheile mustariei numa mie si lui Gemy, asa ca te pui bine cu mine sau cu el, bei olecuta,
casperphantom
Postat pe 13 Noiembrie 2010 19:00
http://www.youtube.com/watch?v=_C7SK8DDMGo&feature=related,mi-era dor sa o aud pe fatuca asta, pacat ca n-are mai multe piese asa faine, asta era perfecta
casperphantom
Postat pe 13 Noiembrie 2010 19:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Creatii Handmade! 1 De la: onixshop 12 Mai 2010 16:10
Ce simt???I 59 De la: garbo088708 3 Mai 2013 10:03
relatia cu o alta etnie 4 De la: anakin 4 Ianuarie 2010 10:25
Curiozitate 55 De la: Dor_marunt 23 Decembrie 2009 16:30
Curiozitate maxima ,de vara fierbinte 27 De la: garbo265966 30 Iunie 2012 11:05
Setari Cookie-uri