Mitingul lui Badea

mai marilena, parca aici il sustineti pe badea pentru libertatea cuivantului, n-am inteles de ce sari la gatul omului ca-si spune parerea. asta inseamna ori prostie, ori curvarasie, cand uiti ce vrei de la un minut la altul. De fapt, de ce sa ne miram, ca asta ne caracterizeaza. Stai linistita, ca toti de aici care il ovationeaza pe acest Badea nu are nici macar un sfert din banii pe care ii ia el pt a face un pic de tambalau pt fraierii care casca gura la el. Doamne, nu mai avem nici o sansa, cu atatia gura casca in fata televizorului, cum naiba sa evoluam si sa fim cu picioarele pe pamant.Va spala astia creierii si voi tot nu realizati.....
garbo111036
Postat pe 13 Noiembrie 2010 09:59
Nu-ti place, schimba canalulu!
garbo006970
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:02
rectific "nu au", nu am recitit
garbo111036
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:02
De la: garbo065371, la data 2010-11-13 08:00:27Este singurul miting unde nu s-a cerut cresterea salariilor.S-a cerut LIBERTATE E minunat .Ar fi bine sa se faca MITINGURI ADEVARATE .




libertatea confera si drepturi.crezi ca poti trai fara un salariu?si nu unul decent ,ca nu suntem cersetori. sau poate ai alta varianta.degeaba esti liber si ai si libertatea de expresie,daca ti se aude doar latratul in tara ta ,unde esti decat un cersetor.mai gandeste-te,am trecut de mult de euforia inselatoare a lui 1989.libertatea nu iti confera si un trai decent(cat urasc cv acesta-decent),intr-o tare unde hotia s-a transformat in calitate.
vuvuzela
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:04
pt topic!
marea77
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:09
De la: garbo011360, la data 2010-11-10 17:09:35Buna seara,

Stiu ca-s multi care nu-l simpatizeaza pe Badea, dar cred ca trebuie sa fie sustinut. Din pacate, Romania nu se poate lauda cu prea multi oameni asemeni lui......Jos palaria si tot respectul. Astept injuraturile de rigoare.......
garbo097574
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:11
De cand acest site a devenit tribuna electorala? Tara asta vad ca se conduce de la televizor, acum vad ca se vrea condusa si prin intermediul internetului! Hmmm....inca nu v-am auzit nici pe unul sa indemnatzi la munca. Asa ca...dragilor, la munca cu voi si apoi om mai vedea!
garbo097574
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:16
dar noi suntem la munca.
tu esti sigur la munca? sau te dai tzatza, numai?:P:P:P
:))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:19
De cand acest site a devenit tribuna electorala? Tara asta vad ca se conduce de la televizor, acum vad ca se vrea condusa si prin intermediul internetului! Hmmm....inca nu v-am auzit nici pe unul sa indemnatzi la munca. Asa ca...dragilor, la munca cu voi si apoi om mai vedea! PS. De pe acest site om merge cand o fi site-ul lui taticul tau!
garbo097574
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:20
mai repeti mult? sau iti place sa faci umbra aciulea de pomana?!...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:21
pe cat facem pariu ca muncesc mai mult ca tine????????
jeanette40
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:24
De la: ganea_marilena2003, la data 2010-11-13 09:48:31
De la: garbo097574, la data 2010-11-13 07:57:36De cand acest site a devenit tribuna electorala? Tara asta vad ca se conduce de la televizor, acum vad ca se vrea condusa si prin intermediul internetului! Hmmm....inca nu v-am auzit nici pe unul sa indemnatzi la munca. Asa ca...dragilor, la munca cu voi si apoi om mai vedea!



Tatal meu a muncit pentru tara aia 45 de ani si acum este tratat ca un asistat social, ca un cersetor la mila statului asa ca scuteste-ne cu indemnurile la munca!!!!!! Indeamna-i la munca si daca poti opreste-i din furat pe aia care isi baga labele in bugetul tarii pana la cot.....asta e motivul pentru care tara aia nu are bani sa isi plateasca profesorii si doctorii.....



DE CE NU IMI RASPUNZI???? DE CE TE REPETI????
ganea_marilena2003
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:33
De la: garbo165050, la data 2010-11-13 06:19:14pacat ca exista excremente care miros asa de tare.......cui ii place nare decit sa le suporte......oricum e o rusine pentru tara asta ca nu are posibilitatea sa acopera cu pamint asemenea excremente caci pentru reeducare ar fi pacat cheltuim atitia bani
.... pacat ca toti agramatii si decerebratii au acces pe forum, un forum care, de altfel, e menit a expune pareri diverse, bineinteles, numai ca eu cred c-ar fi necesar un test prealabil, de asa maniera incat sa acceada doar persoanele cu IQ peste 80! Restul? la coada vacii sau la munca bruta,ca doar de asta-s capabili!!!
Adina_Ana
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:33
bai nene, zici ca azi s-a dat adunarea (la)B1TVistelor si a OTVistelor...:)))))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:34
De la: garbo097574, la data 2010-11-13 10:11:22
De la: garbo011360, la data 2010-11-10 17:09:35Buna seara,

Stiu ca-s multi care nu-l simpatizeaza pe Badea, dar cred ca trebuie sa fie sustinut. Din pacate, Romania nu se poate lauda cu prea multi oameni asemeni lui......Jos palaria si tot respectul. Astept injuraturile de rigoare.......




de fapt ce a obtinut Badea?este un teribilist.o stim cu totii cine era in spatele lui.insa e mai putin important.vreau si eu sa stiu ce a obtinut?caci libertatea de exprimare o avea ,daca era in strada strigand fara ca nimeni sa-l impiedice .se pare ca este greu sa intelegeti ca dreptul castigat nu ti-l poate lua nimeni.alte interese stateau in spatele strigatelor lui.insa in tara lui Papura Voda,unde hotia sta la rang de cinste,nu observam ca de fapt suntem doar manipulati. se observa ca noua generatie de 'analisti' nu prea are scoala.am ramas in faza in care credem ca libertatea este totul,iar restul ne cade din ceruri.
vuvuzela
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:36
De la: ticuta2IV1940, la data 2010-11-13 08:09:31Pentru Garbo11360
In mod sigur unii te vor injura,eu nu,mai bine ti-as demonstra cat de dobitoc este acest Badea care este interesat numai de banii de l a Voiculescu.Cu timpul poate vom scapa de toti cei de tipul lui Badea(Ciutacu,Stan,Ciuvica



si ce daca ia bani de la Voiculescu?
foarte bine face, ca sa crapi tu de draci.
Badea aduce multi banu lui Voiculescu, phai isteatzo.
N-are voie sa ia salar din munca lui?
:))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:40
si dreptate un jeg s devenit Badea. si toti cei ce apar pe sticke in tustul de presa al lui Felex nici spantaneitate nu mai are. de cand nu mai face culplu pe sticla cu Teo se tine doar de clisee.cu presa lui-pacandac propaganda de doi bani paridul ex securislor refugiati cu condicuta .in Partidul Canservator de delatiuneca
ovidiuar
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:48
Sunt de acord! Are curajul sa spuna ceea ce altii nu indraznesc sau nu spun din lasitate.
SILVIA22
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:48
he he he...
s-a dat adunarea ghioarlelor feseniste si pedeliste aici, azi...:)))))))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:50
lla IQ-ul tau nici nu ma bircet-i poate face tatacuta sa=ti dai cu presupusul inestibabil pe net aceata probavil cand cei 2 neuroni cati mai ai obosesc si intra in hibernare goo to slepp
ovidiuar
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:55
buey tataye, cu mine vorbesti?... mars la scoala, ca ai chiulit!:)))))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:58
ai deptate.condunda cratita cu tastatura
ovidiuar
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:59
De la: vuvuzela, la data 2010-11-13 10:36:58
De la: garbo097574, la data 2010-11-13 10:11:22
De la: garbo011360, la data 2010-11-10 17:09:35Buna seara,

Stiu ca-s multi care nu-l simpatizeaza pe Badea, dar cred ca trebuie sa fie sustinut. Din pacate, Romania nu se poate lauda cu prea multi oameni asemeni lui......Jos palaria si tot respectul. Astept injuraturile de rigoare.......




de fapt ce a obtinut Badea?este un teribilist.o stim cu totii cine era in spatele lui.insa e mai putin important.vreau si eu sa stiu ce a obtinut?caci libertatea de exprimare o avea ,daca era in strada strigand fara ca nimeni sa-l impiedice .se pare ca este greu sa intelegeti ca dreptul castigat nu ti-l poate lua nimeni.alte interese stateau in spatele strigatelor lui.insa in tara lui Papura Voda,unde hotia sta la rang de cinste,nu observam ca de fapt suntem doar manipulati. se observa ca noua generatie de 'analisti' nu prea are scoala.am ramas in faza in care credem ca libertatea este totul,iar restul ne cade din ceruri.





Chestia aia cu "dreptul castigat nu ti-l poate lua nimeni" e valabila si pentru impozitarea pensiilor si taierea drastica a salariilor??????????? Pentru ca in cazul acesta ce face pupincuristul boc e ilegal!!!!!!! Poate mintea ta sa conceapa ca daca unui profesor/doctor i se taie salariul cu 25% dar este obligat sa munceasca acelasi numar de ore, acele ore pentru care nu este platit sunt considerate munca fortata, SCLAVIE!!!!!!!!!! Credeam ca a fost abolita sclavia dar guvernantii nostri o pun la loc de frunte si romanii lasi o accepta!!!!! Bravo guvernantilor!!!! Daca le merge treaba de ce sa nu o faca! Iar romanii, marea majoritate a lor, o merita pentru ca o accepta!!! Situatia asta seamana foarte bine cu situatia in care sunt femeile batute.....nu e vina lu' ala ca le bate, e vina lor ca stau si accepta!!!!
Iar pentru garbo 111036 care ma acuza de prostie, curvarasie, ca sar la gatul omului, ma face fraiera, gura casca si are o problema cu banii pe care ii castiga Badea.....eu spun atat LASII SA SE ABTINA!!!!!!!!! LASITATEA TA, FAPTUL CA TE ASCUNZI LA UMBRA ANONIMATULUI PE AICI SPUNE TOTUL DESPRE CALITATEA TA!!!!!!!!!


ganea_marilena2003
Postat pe 13 Noiembrie 2010 10:59
ete nene... de-aia-s buni maimutzoii astia galbejiti de pe garbo.
cand nu stii cate o litera, ii bagi in propozitie...:)))))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 11:00
cine poate injura ? da stiu cine pupincuristi cu ochelari de cal . despre mircea badea toate bune si jos palaria in fata lui .

garbo091358
Postat pe 13 Noiembrie 2010 11:00
marilena, este topic special pentru Boc si Basescu, da'fraierii astia care injura pe-aici n-au auzit de el...:)))))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 11:01
De la: ovidiuar, la data 2010-11-13 10:55:43lla IQ-ul tau nici nu ma bircet-i poate face tatacuta sa=ti dai cu presupusul inestibabil pe net aceata probavil cand cei 2 neuroni cati mai ai obosesc si intra in hibernare goo to s
lepp

Esti un gunoi infatuat!Din randul celor ca tine isi recruteaza PDL-ul adeptii!!
Adina_Ana
Postat pe 13 Noiembrie 2010 11:02
vuvuzelo, spuneai acum ceva timp, ca romanii nu ies in strada, acum spui ca ce a rezolvat badea cu asta, hotaraste-te

nu conteaza cine e in spatele lui, si ce daca s-au dus cu autobuze sau cu ce i-au dus aia pe oameni, putea sa-i duca si cu marfarul, important e ce-au facut, dar bineinteles, ce sa stii tu cand vizionezi otv-ul

ovidiu, badea nu mai face un cuplu cu teo de cand....? a trecut mult timp de atunci, zici tu ca nu are spontaneitate? helloooooo, daca omu asta nu mai are dreptate (chiar daca e platit sa faca asta) eu ma impusc, sa tii minte ca si parlamentarii sunt platiti din buzunarul tau si badea la fel, pentru ca te uiti la el, BRAVO LUI

spune-mi tu care televiziune o spune mai pe direct sau altfel decat antena?
Laura_M
Postat pe 13 Noiembrie 2010 11:02
De la: ovidiuar, la data 2010-11-13 10:59:17 ai deptate.condunda cratita cu tastatura


tataye nu te mai da la mine, nu-s femeie... habar n-ai pe ce lume traiesti!...:)))))))))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 11:03
ei, care, Laura...
TVR si LABE1TV, care-s platite de la Presedintie.
:P:P:P
:))))))))))
eu_geminy
Postat pe 13 Noiembrie 2010 11:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TOT CEEA CE SIMT SI MA PUTETI INTELEGE ACUM!!! 6 De la: quasaria 26 Mai 2010 23:56
dragoste si ura? 68 De la: ready_vivus 9 Decembrie 2009 09:54
buna 7 De la: alanna 17 Ianuarie 2012 21:27
.....spuneti ce vreti 11 De la: namyi 18 Aprilie 2011 19:01
buna 2 De la: CRaluka 21 Iunie 2009 04:48
Setari Cookie-uri