Am nevoie de un sfat....plissssss

Buna,ma numesc oana....povestea mea incepe asa!!! In urma cu 4 lunii prietena mea cea mai buna mi_a prezentat un amic de al iei,dupa cateva zile a venit la prietena mea(tin sa mentionez k locuim impreuna)sa discute anumite chestii(cei 2 find prieteni de mult timp)....dupa cateva ore dupa ce ady plecase,prietena mea imi spune k ady de fapt a venit sa ma vada pe mine....singurul lucru care la_m spus a fost:NU SUNT INTERESATA...dar a continuat asa cateva zile pana am cedat,am zis sa incerc pentru k nu am nimic de pierdut.....TOTUL A FOST PERFECT 2 LUNII dupa care cum e normal ceva tre sa dea gres....a inceput sa fie indiferent,rece,NU IMI RASPUNDEA MEREU LA TEL si ma pus pe ganduri,am tacut,am tacut si IAR am tacut pana intr_o zi cand nu am mai reusit si ia_m spus tot ce am avut de spus....RASPUNSUL LUI A FOST: TI SE PARE(si a dat vina pe munk,care e adevarat are un program de noapte foarte obositor)....dar ce nu inteleg eu este faptul k si inainte avea acelasi job si tot timpul avea timp sa vina la mine si era complet diferit....in schimb acum se pare k nu mai are....SI TOT EL MA ACUZA PE MINE K MAM SCHIMBAT SI K SUNT RECE CU EL....nu stiu ce sa fac....se merita sa continui acesta relatie?
TIN ENORM DE MULT LA EL......SI EL LA RANDUL LUI MI_A SPUS ACELASI LUCRU....dar nu stiu c sa cred se poarta foarte ciudat. VOI CE CREDETI???VA MULTUMESC.....POOOP
pupetta
Postat pe 8 Noiembrie 2010 09:30
eu cred ca ar fi mai bine sa te reorientezi......spre o alta relatie sau spre libertate....
orice minune tine 3 zile,odara ce ai cedat,odata ce el a primit ce si-a dorit....farmecul sa dus,ai devenit o obisnuinta.....
cred ca o pauza ar fi binevenita sau de ce nu pune-l un pic pe jar,daca va tine la tine asa cum ai precizat iti vei da singura seama....
succese!
anaROBERT
Postat pe 9 Noiembrie 2010 00:25
Dupa 2 luni obisnuinta? Ma lasi? Cred ca doar s-a plictisit.
Doara
Postat pe 9 Noiembrie 2010 05:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Open Relationship 65 De la: politistul 7 Aprilie 2010 02:02
CINE ESTE VINOVAT...? EU SAU EL????? 69 De la: Thor_again 14 Martie 2011 16:07
Sfat 253 De la: Dari_Daniela 25 Ianuarie 2010 13:28
Prima data... 13 De la: black_rose 13 Septembrie 2012 13:57
Dilema 21 De la: tutankhamon 21 Iunie 2009 20:42
Setari Cookie-uri