Cum poti cuceri inima unei femei? Cum un barbat poate castiga inima unei femei?

specific barbatilor sagetatori ....da si voi cat mai alergati pana cand credeti ca ati gasit femeia mult visata !!!!
ladyDY
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:03
sagetatorule....... nu prea sti unde sa cauti.... femeia potrivita......
de ai gasit doar materialistele
cricat
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:11
De la: un_sagetator, la data 2010-09-05 15:40:37Majoritatea fetelor din ziua de azi sunt niste oi care vor sa mearga cu turma - de aceea ele pot fi cucerite cu nimicuri, cu porcarii - bani, masini, petrecere etc.
Apoi pt. ele conteaza "vocea lumii" - aspectul fizic.....vor un idiot plin de steroizi si bani doar pentru asi satisface dorintele materiale si pt. a se vorbi despre cum o duc cum arata etc.
Fetele din ziua de azi sunt deci niste materialiste.
Foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte, foarte,
rar gasesti in ziua de azi fete care sa pretuiasca cel mai mult caracterul, sufletul, comportamentul.
Chiar si ele sunt intr-o permanenta confuzie....nu sunt sigure ce vor....daca sa meraga si ea sa se imbate si sa fumeze pana crapa sau sa fie curata.
Deci o fata o poti cuceri simplu -trebuie sa te arati bine, sa fii bogat si sa fi smecher.
Fetele "rare" le cuceresti mult mai greu si poti trece prin multe aventuri pe drumul dinspre inima ei :X.




nici chiar asa de rar, sunt multe fete care pretuiesc caracterul unui barbat, insa de multe ori lasa de dorit si daca femeia il refuza ca partener gata e panarama
giul1a
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:30
De la: cricat2002, la data 2010-09-05 16:11:02sagetatorule....... nu prea sti unde sa cauti.... femeia potrivita......
de ai gasit doar materialistele

pey daca cauta doar un cluburile din dorobanti, evident o sa gaseasca doar sosii " E.B.A"
giul1a
Postat pe 5 Septembrie 2010 16:31
Eu una cred ca barbatul fiind un lider...Femeia se lasa in voia lui...Pt ca eu foarte rar am intalnit barbati care sa spuna adevarul...ei mint cu conditia ca femeia sa ii pice mai usor...Si nu spun adevarul ca barbatilor le plac femeile care le castiga greu....Deci barbatii sunt niste mincinosi si femeile sau luat dupa ei....Pt ca barbatii sunt lideri datorita insistentele si minciunile lor de a ajunge la scopul dorit...Intre coapsele femeii adica femeia eu cred ca este foarte naiva si barbatii mincinosi....ipocriti
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Septembrie 2010 09:33
irinuco, zi fata si tu ceva nou. Repeti aceeasi poezie de luni intregi.
Altceva nu mai ai de spus?
Tylly
Postat pe 6 Septembrie 2010 09:54
pai isi reediteaza postarile mai vechi...revizuite si adaugite...mai ales cu atatia useri noi, poate mai sunt useri care nu au citit-o in prima editie....
tutankhamon
Postat pe 6 Septembrie 2010 23:37

Nu poate nimeni iubi ci INIMA, ci numai cu sufletul. Inima, este un organ ca ori care din cele 12 din interiorul corpului uman - inima, pancreas, stomac, intestine, ficat, etc. Asa cum spune cineva,care nu stie, TE IUBESC DIN INIMA, poate spune la fel - TE IUBESC DIN FICAT SAU PANCREAS ETC. Nici unul din organele aratate mai sus nu poate ibi, numai SUFLETUL IUBESTE, pentru ca EL plange, el uraste, el rade , el se intristeaza, el se bucura.

I
NIMA = CORD = CARD=O DRAC = REGE DAC

SUFLET = SU - F- LETE
alexandru_revnic_yahoo_com
Postat pe 6 Septembrie 2010 23:59
@ladyDY - Nu mai caut nimic...doar astept
@giul1a - N-am spus si nu cred ca cei cu caracter sunt niste panarame. Sunt tocilari care invata replici cu care incearca ceva ( :)) ) dar cei care sunt frumos conturati la minte si la suflet au o dorinta de a face sport din multe motive : sa fie in forma , sa se poata apara, sa se simta bine si un lucru pe care il stiu de la chinezi - sportul e un mijloc de a te inalta daca continuii si cu altceva.
Suflet sanatos, minte sanatoasa in corp sanatos.
Si cu Dorobanti nu stiu ce ai vrut sa spui ca nu sunt din Bucuresti si nu stiu ce e ...
un_sagetator
Postat pe 7 Septembrie 2010 15:24
@ un sagetator-bre intelesesi gresit ce zisei eu, mai citeste odata, eu am zis ca un barbat isi afiseaza un alt caracter cand femeia i-l afla il refuza si respectivul sare ca talambul si o face panarama de aceea dupa o dezamagire o femeie isi mai afiseaza cu greu in fata unui barbat adevaratul ei caracter
giul1a
Postat pe 7 Septembrie 2010 16:54
De la: alexandru_revnic_yahoo_com, la data 2010-09-06 23:59:40
Nu poate nimeni iubi ci INIMA, ci numai cu sufletul. Inima, este un organ ca ori care din cele 12 din interiorul corpului uman - inima, pancreas, stomac, intestine, ficat, etc. Asa cum spune cineva,care nu stie, TE IUBESC DIN INIMA, poate spune la fel - TE IUBESC DIN FICAT SAU PANCREAS ETC. Nici unul din organele aratate mai sus nu poate ibi, numai SUFLETUL IUBESTE, pentru ca EL plange, el uraste, el rade , el se intristeaza, el se bucura.

I
NIMA = CORD = CARD=O DRAC = REGE DAC

SUFLET = SU - F- LETE


zau ca nu stiu ce vrei sa exhibi din tartacutza matale !
sau vrei sa faci pe deshteptu. pai , mai baiete cu mine nu tzine . la mine IQ -ul e duuuuuuuuusssss ...IN ...SUUUUUUUUUUUUUUS !
sa moara mama.
si pt. totzi ceilaltzi masculi (pretinshi ) de pe ast forum care vretzi sa va datzi ...barbatzei ;
luati aminte !
femeia se cucereshte cu ...mintea si nu in ultimul rand cu ...SCULA !
este fetelor ?
cine nu este de acord cu mandea nu este FEMEIE !
dixit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
adi27
Postat pe 7 Septembrie 2010 16:56
pt ca sunt din gemeni, am doua variante:

1. cu multa dragoste, rabdare, perseverenta si cinste!

2. precum afost cucerita Troya
tymbark
Postat pe 8 Septembrie 2010 15:13
Dar cu o femeie care ,,n-are inima" ce faci? Ca sunt si din acelea.
vitan
Postat pe 10 Septembrie 2010 13:25
sunt, nimic de zis...... pentru ele este valabila varianta doi
tymbark
Postat pe 10 Septembrie 2010 15:30
n ziua de azi?? ..........cu bani multi ....
garbo166250
Postat pe 10 Septembrie 2010 16:30
....si dotat ........
tymbark
Postat pe 10 Septembrie 2010 16:40
Nu banii conteaza , e mult mai important ceea ce simti si ceea ce gandesti . Femeia de langa tine trebuie sa se simta iubita , dorita , fericita si implinita . Asta nu inseana ca banii nu isi au rostul lor .
Blackfox
Postat pe 10 Septembrie 2010 16:51
deja ai pus punctul pe "I"
tymbark
Postat pe 10 Septembrie 2010 17:15
se mai gasesc barbati printre noi?....timpurile s-au schimbat....barbatii au femei perfecte pe video_chat...ce nevoie mai au sa cucereasca sau sa castige o inima de femeie cand da niste clicuri... vede ce isi doreste ....da din maini sau doar viseaza si gata....in cazuri fericite pt cei care mai pot exista amanta...nevasta trebuie sa aibai multe calitati ,sa fie perfecta dar ei sa nu ofere nimik decat dezamagire,nefericire,tradare,caracter infect,nepasare si altele
luysa
Postat pe 11 Septembrie 2010 08:55
parca prea negativista esti! mai sunt oameni de carcater si in zilele noastre...
rupt_de_realitate
Postat pe 11 Septembrie 2010 19:26
De la: rupt_de_realitate, la data 2010-09-11 19:26:04parca prea negativista esti! mai sunt oameni de carcater si in zilele noastre...


da' mai sunt barbatzi de ...caracter !
dar ashtia de regula, in majoritatea lor, fie au burta si sunt cracanatzi, fie n-au par si au nasu mare , si cam totzi ashtia nexam ...scula !
atunci care este afacerea ? (ma refer la femeia beneficiara !)
adi27
Postat pe 11 Septembrie 2010 21:19
barbatii trebuie educati si tinuti din de haturi ca pe niste catei,pt ca ei nu stiu ce inseamna ala bunul simt
xenaprintesarazboinica
Postat pe 11 Septembrie 2010 21:25
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-11 21:25:23barbatii trebuie educati si tinuti din de haturi ca pe niste catei,pt ca ei nu stiu ce inseamna ala bunul simt


excelent inceput, GZENO... baga mare!...:)))))
eu_geminy
Postat pe 11 Septembrie 2010 21:27
:sml-happy0044...si....
nuti_vio
Postat pe 11 Septembrie 2010 21:29
Sa aveti o noapte placuta copilasii mei scumpli si puturosi
xenaprintesarazboinica
Postat pe 11 Septembrie 2010 22:02
ei nah si tu, m-ai dezamagit azi... te culci odata cu gainile si n-ai zis mai nimik... :P
eu_geminy
Postat pe 11 Septembrie 2010 22:16
ge...hi hi hi...e caracrteristic gzena.....cand se simte incoltita si nu mai are citate din goagal la indemana, se retrage la cabana paturica.....
tutankhamon
Postat pe 11 Septembrie 2010 22:20
io n-am incoltit-o... dimpotriva, am inCur_ajat-o, fiindca imi place la nebunie cum scrie...:)))
eu_geminy
Postat pe 11 Septembrie 2010 22:27
la nebunie de-ti vine si tie sa spargi monitorul ai????
tutankhamon
Postat pe 11 Septembrie 2010 22:38
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-09-11 22:02:06 Sa aveti o noapte placuta copilasii mei scumpli si puturosi


ee....asa mama....asa copilasi
tymbark
Postat pe 12 Septembrie 2010 10:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre fiinta umana 52 De la: garbo_466560 4 Iunie 2017 12:17
Secret Santa! 43 De la: Persia 17 Decembrie 2011 11:28
Aveti probleme cu plata cotelor de intretinere? 1 De la: shamytc2007 27 Octombrie 2008 22:59
Castiga un laptop oferit de Ncp.ro 298 De la: violeta_popescu33 3 Februarie 2009 09:08
perle ....in cultura elevilor.. 1 De la: ratuscaceaurata 18 Iulie 2011 19:47
Setari Cookie-uri