Vreau sa il suflu

justify... ce vrei tu: SPUNE-I.
Foarte putini barbati treji - si probabil nici unul beat - vor refuza ferm daca te duci pur si simplu si le spui ce vrei.

Parte proasta ar fi sa ai alte asteptari. Inainte sau dupa.
Inainte ar fi si mai rau - iar dupa... sa nu te transformi in pitpalac.
In rest, ce iti doresti tu este extrem de simplu.

quasaria
Postat pe 9 August 2010 00:04
o vorba de pe la noi spune "ai grija ce-ti doresti...."
lady_in_black1
Postat pe 9 August 2010 00:07
De la: quasaria, la data 2010-08-09 00:04:37justify... ce vrei tu: SPUNE-I.
Foarte putini barbati treji - si probabil nici unul beat - vor refuza ferm daca te duci pur si simplu si le spui ce vrei.

Parte proasta ar fi sa ai alte asteptari. Inainte sau dupa.
Inainte ar fi si mai rau - iar dupa... sa nu te transformi in pitpalac.
In rest, ce iti doresti tu este extrem de simplu.



nu e chiar asa simplu pt mine! cum am mai spus...n-am mai facut asta niciodata! nu pot sa fiu directa cu el si sa-i spun asa ceva in fatza! :(

plus de asta, prietena lui e cu el mereu si nu putem face nici o miscare!

ce sa fac? ce sa fac?
justify_sex
Postat pe 9 August 2010 10:12
am citit postarile din curiozitate ........si sa ti-o tragi de dragul amorului cu un drogat?si sa strici o rlatie de 2 ani fara nici un scrupul doar pt un numar? ai facut o fixatie cu tipul respectiv si deschide ochii ca sant asa multi tipi care doresc sa traga un numar si sa te uite ....incat o sa-ti iasa pe ochi sexul
garbo074997
Postat pe 9 August 2010 10:23
si esti asa mandra cu ce esti tu........cu fututi si barbatul tau.....si al tau.......dar nu ai incercat se pare sa il ai pe al tau mai mult timp eeeeee atunci sa te simti triunfatoare si victorioasa cand ai o relatie si nu poate sa til ia vreo fufa
garbo074997
Postat pe 9 August 2010 10:25
De la: garbo074997, la data 2010-08-09 10:25:35si esti asa mandra cu ce esti tu........cu fututi si barbatul tau.....si al tau.......dar nu ai incercat se pare sa il ai pe al tau mai mult timp eeeeee atunci sa te simti triunfatoare si victorioasa cand ai o relatie si nu poate sa til ia vreo fufa


draga mea, am fost si eu in stare sa duc o relatie ceva timp, poate chiar prea mult, din pacate....dar asta nu inseamna k n-am voie sa ma distrez si eu..si sa ma simt bine!
deocamdata n-am nevoie de nimeni in mod oficial, mi-e atat de bine singuraa :X:X:X sa-mi fac de cap
intr-adevar am facut o obsesie pt acest barbat si nu ma las pana nu il am!
justify_sex
Postat pe 9 August 2010 10:35
..........bafta , atunci.......
jeanette40
Postat pe 9 August 2010 10:38
pai vezi ceva timt si sa terminat....sse vede ca nu te-ai distrat de le cauti la altii ....sau ce e la alta e mai bun este adevarat ca trebuie sa fii genul din floare in floare .....din punctul meu de vedere nu merita efortul fara fiorii de a fi cucerita si sa depuna putin efort eu as fi mai selectiva cu cine vreau sa fie in patul meu .....pe bune sa zic ca o sa vo trageti si dupa?ce se intampla?
garbo074997
Postat pe 9 August 2010 10:41
De la: garbo074997, la data 2010-08-09 10:41:58pai vezi ceva timt si sa terminat....sse vede ca nu te-ai distrat de le cauti la altii ....sau ce e la alta e mai bun este adevarat ca trebuie sa fii genul din floare in floare .....din punctul meu de vedere nu merita efortul fara fiorii de a fi cucerita si sa depuna putin efort eu as fi mai selectiva cu cine vreau sa fie in patul meu .....pe bune sa zic ca o sa vo trageti si dupa?ce se intampla?


din punctul meu de vedere n-ar trebui sa-ti dai cu parerea de cum sunt eu sau cum am fost!
nu ma cunosti, nu stii cine sunt, asa k nu afirma ceea ce nu este adevarat!
in cazul in care n-ai citit bine topicul, am precizat k nu vreau sa aud critici gen: nu e bine, nu se merita, etc. V-am cerut doar un sfat sau o metoda de a-l face sa-mi cedeze! .....asa k abtine-te sa te dai Maica Tereza!
justify_sex
Postat pe 9 August 2010 10:48
pai de ce nu si critici?nu te poti privi in oglinda si sa te vezi fromoasa ,dreapta ?si credema ca m-am abtinut sa nu fiu mai dura si daca ai spus tu nu vreau critici inseamna ca asa va fi?ca va fi numai cum vrei?.....bati din picioruse si iei doar din ambitie si din alinteala si calci si strici si strivesti in jur da tu sa iesi mita cinstita? .......pai de vrei sa il cuceresti ce crezi ca va spune tipa?te va pupa? aaaa nu vrei sa afle pt ca te-ar umple de multumiri si noroi
garbo074997
Postat pe 9 August 2010 10:53
MAICA TEREZA? recunosc ca nu ma pot ridica la nivelul dansei spre rusinea mea nu am chemarea necesara ...dar incerc sa am cateva valori personale
garbo074997
Postat pe 9 August 2010 10:55
si nu m-as incumeta eu sa trag concluzii pripite si nu te cred in nici un fel dar tu ai spus ca il vrei doar o data de capriciu,jucarie....pai singurica te-ai categorisit ce esti?fata de 2 ani....sau fata care io trage o data si uita?
garbo074997
Postat pe 9 August 2010 10:58
De la: garbo074997, la data 2010-08-09 10:53:09pai de ce nu si critici?nu te poti privi in oglinda si sa te vezi fromoasa ,dreapta ?si credema ca m-am abtinut sa nu fiu mai dura si daca ai spus tu nu vreau critici inseamna ca asa va fi?ca va fi numai cum vrei?.....bati din picioruse si iei doar din ambitie si din alinteala si calci si strici si strivesti in jur da tu sa iesi mita cinstita? .......pai de vrei sa il cuceresti ce crezi ca va spune tipa?te va pupa? aaaa nu vrei sa afle pt ca te-ar umple de multumiri si noroi


stiu ce-am fost pana acum si ce voi decide sa fiu in continuare!
am spus k nu vreau criticile voastre pt k le stiu deja...
ma mai repet ink odata si pt tine k vad k n-ai inteles nici pana acum: sunt dispusa sa fac orice pt el...sa strivesc, sa calc sa stric orice imi sta in cale. multumita scumpo?
justify_sex
Postat pe 9 August 2010 11:01

ioi, da' ce inversunata esti! te-o ametit rau de tot baietul ala...si in general, nu merita!
zambila
Postat pe 9 August 2010 11:03
hai pa ca ma plictisii si tre sa se existe si fete pe care sa castige experienta si dupa cele ca mine sa profite de experienta lui mult daaa mult timp ......si sa ma ia si de nevastaaa si sa-mi dea si baniiii si sa il profit in pat ....in multe moduri sa nu intervina plictisu si rutina.......e da pt asta tre imaginatie si rabdare
garbo074997
Postat pe 9 August 2010 11:03
maine poimaine vii si plangi ca tia stropsit una rea si c---a inima si tia luat iubituuu ce sadesti aia culegi sigur ca da asta e alegerea ta te-ai gandit sa faci si bani din asta
garbo074997
Postat pe 9 August 2010 11:06
da macar sa fii si tu de lux ....ca ar fi trist sa fii de duzina
garbo074997
Postat pe 9 August 2010 11:07
De la: roby_cado, la data 2010-08-08 15:44:27'ti-ar gramatica a dreaq..,de asta ii arde ei..,de gramatica ta..

ca bine zici....
chanty
Postat pe 9 August 2010 11:09
De la: garbo074997, la data 2010-08-09 11:03:56hai pa ca ma plictisii si tre sa se existe si fete pe care sa castige experienta si dupa cele ca mine sa profite de experienta lui mult daaa mult timp ......si sa ma ia si de nevastaaa si sa-mi dea si baniiii si sa il profit in pat ....in multe moduri sa nu intervina plictisu si rutina.......e da pt asta tre imaginatie si rabdare


de unu k asta care castiga experienta cu mine sa ai parte iubita! eu asa ceva nu vreau sa tin la casa mea!
cand va fi timpul sa-l aleg pe cel cu care imi voi impartasi viata, o voi face cu mult cap si cu experienta pe care am castigat-o si eu de-a lungul timpului cu siguranta voi sti sa nu-l aleg pe cel care tocmai ti l-am oferit tie!
justify_sex
Postat pe 9 August 2010 11:10
chiar....... ia s-ar .........de s-ar rupe .....in draci na
garbo074997
Postat pe 9 August 2010 11:10
De la: justify_sex, la data 2010-08-09 11:10:16
De la: garbo074997, la data 2010-08-09 11:03:56hai pa ca ma plictisii si tre sa se existe si fete pe care sa castige experienta si dupa cele ca mine sa profite de experienta lui mult daaa mult timp ......si sa ma ia si de nevastaaa si sa-mi dea si baniiii si sa il profit in pat ....in multe moduri sa nu intervina plictisu si rutina.......e da pt asta tre imaginatie si rabdare


de unu k asta care castiga experienta cu mine sa ai parte iubita! eu asa ceva nu vreau sa tin la casa mea!
cand va fi timpul sa-l aleg pe cel cu care imi voi impartasi viata, o voi face cu mult cap si cu experienta pe care am castigat-o si eu de-a lungul timpului cu siguranta voi sti sa nu-l aleg pe cel care tocmai ti l-am oferit tie!
hotului de hot e frica multe succesuri cu virginul
garbo074997
Postat pe 9 August 2010 11:12
De la: garbo074997, la data 2010-08-09 11:12:07
De la: justify_sex, la data 2010-08-09 11:10:16
De la: garbo074997, la data 2010-08-09 11:03:56hai pa ca ma plictisii si tre sa se existe si fete pe care sa castige experienta si dupa cele ca mine sa profite de experienta lui mult daaa mult timp ......si sa ma ia si de nevastaaa si sa-mi dea si baniiii si sa il profit in pat ....in multe moduri sa nu intervina plictisu si rutina.......e da pt asta tre imaginatie si rabdare


de unu k asta care castiga experienta cu mine sa ai parte iubita! eu asa ceva nu vreau sa tin la casa mea!
cand va fi timpul sa-l aleg pe cel cu care imi voi impartasi viata, o voi face cu mult cap si cu experienta pe care am castigat-o si eu de-a lungul timpului cu siguranta voi sti sa nu-l aleg pe cel care tocmai ti l-am oferit tie!
hotului de hot e frica multe succesuri cu virginul


hai pa obosito!
justify_sex
Postat pe 9 August 2010 11:15
diferenta dintre noi este ca eu nu tre sa fur barbatii altora si nici nu cer sfaturi pt ca ma descurc singura siiiiii nu tre sa oferi tu ce nici macar nu stii sa cuceresti si nici nu ai sigur ca ma obosesc cand apucam si nu irosim nici un moment pretios decat sa obosesc sa mi-o trag cu un drogat betiv si al alteia
garbo074997
Postat pe 9 August 2010 11:16
justify..sa inteleg ca nu visezi la un pat mareee intr-un hotel de 5 stele,cu o sticla de Dom Perignon?Fiindca daca ai fi atat de dorita,sexy,interesanta ...l-ai fi naucit deja pe ,,barbatul-minune"si ti-ar fi pus totul la picioare doar pentru cateva ore fierbinti..cu tine...
Sa inteleg ca te multumesti cu cateva minute intr-un colt ,oriunde,putin praf,putina sudoare...?
Hmmm daca tu nu-ti cunosti valoarea...
chanty
Postat pe 9 August 2010 11:24
De la: chanty, la data 2010-08-09 11:24:49justify..sa inteleg ca nu visezi la un pat mareee intr-un hotel de 5 stele,cu o sticla de Dom Perignon?Fiindca daca ai fi atat de dorita,sexy,interesanta ...l-ai fi naucit deja pe ,,barbatul-minune"si ti-ar fi pus totul la picioare doar pentru cateva ore fierbinti..cu tine...
Sa inteleg ca te multumesti cu cateva minute intr-un colt ,oriunde,putin praf,putina sudoare...?
Hmmm daca tu nu-ti cunosti valoarea...


normal k nu ma multumesc cu asa ceva...si nici nu voi accepta orice din partea lui! va fi cum vreau eu...cum imi voi dori eu!
sper doar sa reusesc...
justify_sex
Postat pe 9 August 2010 11:35
uneori trebuie sa inveti sa accepti si criticile
in critica pot exista si parti realiste si utile
de aceea critica poate fi uneori constructiva
trebuie doar sa inveti sa iei partea utila si nu ca o transformi in ceva distructiv,generator de conflicte
nu evita dialogul cu cel ce te critica,nu inchide discutia,ci cauta, si la randul tau adu argumente concrete
dar asta se invata in timp,si cand vei invata,vei sti sa gestionezi situatia
lady_in_black1
Postat pe 9 August 2010 11:36
De la: lady_in_black1, la data 2010-08-09 11:36:28uneori trebuie sa inveti sa accepti si criticile
in critica pot exista si parti realiste si utile
de aceea critica poate fi uneori constructiva
trebuie doar sa inveti sa iei partea utila si nu ca o transformi in ceva distructiv,generator de conflicte
nu evita dialogul cu cel ce te critica,nu inchide discutia,ci cauta, si la randul tau adu argumente concrete
dar asta se invata in timp,si cand vei invata,vei sti sa gestionezi situatia


cum sa accept critici de la o...persoana care jicneste fara sa cunoasca omu' ...si mai ales cum sa mentin un dialog cu ea? n-are sens sa-mi bat capu' cu asemenea oameni! :-j
justify_sex
Postat pe 9 August 2010 11:42
ce am spus eu si ce ai inteles tu.....
daca crezi ca nu sunt corecte si argumentate(criticile),combate-le cu argumente
din pacate in situatia ta,nu cred ca ai.....parerea mea
lady_in_black1
Postat pe 9 August 2010 11:52
justify daca-ti doresti atat de mult,fa-o!Desi... cred ca e doar un moft de-al tau!Merita efortul?Ca sa nu vorbim despre scrupule,sentimentalisme si solidariate feminina, in ceea ce-o priveste pe prietena lui....e si prietena ta?
Eu personal am mai invatat ca toate ...absolut toate..fie ele bune sau rele se intorc la un moment dat....sa nu te miri, ca atunci cand vei avea o relatie frumoasa,sa fi inselata sau mai drastic:parasita pentru o femeie mai ,,deosebita"ca tine!
chanty
Postat pe 9 August 2010 11:52
De la: chanty, la data 2010-08-09 11:52:35justify daca-ti doresti atat de mult,fa-o!Desi... cred ca e doar un moft de-al tau!Merita efortul?Ca sa nu vorbim despre scrupule,sentimentalisme si solidariate feminina, in ceea ce-o priveste pe prietena lui....e si prietena ta?
Eu personal am mai invatat ca toate ...absolut toate..fie ele bune sau rele se intorc la un moment dat....sa nu te miri, ca atunci cand vei avea o relatie frumoasa,sa fi inselata sau mai drastic:parasita pentru o femeie mai ,,deosebita"ca tine!


nu e prietena mea, daca e in cercul meu de cunostinte, asta nu inseamna k suntem prietene la catarama :-j
stiu k roata se intoarce. e foarte adevarat! ..numai k acum e randul meu sa o intorc :)
justify_sex
Postat pe 9 August 2010 12:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Selectia vedetelor pentru televiziune 1 De la: VOIAJOR 11 Octombrie 2012 13:33
http://www.lacoquette.ro/ 229 De la: nazirra 17 Noiembrie 2009 17:21
ajutorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 70 De la: activplus2008activ 7 Iunie 2012 16:16
Indepartarea ridurilor 14 De la: garbo_407365 24 Aprilie 2017 19:43
Sunt prea geloasa , ajutati-ma sa nu mai fiu :( 46 De la: Lidiaolteanu 27 Iulie 2011 15:40
Setari Cookie-uri