oare cine ma poate intelege

Am tot ce-mi doresc,am un prieten de 12 ani si locuiesc cu el de 8 ani .aveam o viata normala asta pana sa ma indragostesc de un amic comunSigur ca e insurat si are 2 copii minunati ,o cunosc si pe sotia lui e super ok.Il cunosc de 1 an,simteam ca e atras de mine dupa privire dar nu ma interesat .in urma cu 2 saptamani am fost in wk plecati impreuna eu cu prietenul meu si el cu sotia.Am facut baie in piscina ,si apoi am mers la sauna si am ramas singuri si a inceput sa ma mangie pe spate is nu am reactionat am stat si mi-a placut,apoi la dus ma sarutat .Urmatoarea saptamana ne-am vazut in fiecare zi era foarte ok abia asteptam sa-l vad.in cea de a 2 saptamana am fost plecata doar cu el o jumate de zi si am facut dragoste la un motel.Nu inteleg de ce nu ma simt vinovata?el spune k ma iubeste nu-l cred dar nu inteleg de ce o face k nu e nevoie pt k a obtinut ce-si dorea
Eu nu-l iubesc e clar dar m-am indragostit desi nu ma inteleg .
Sper k nu veti rade de problema mea

:
garbo164607
Postat pe 6 August 2010 01:42
Ei, dar ce problema sa fie? Bine ca te-ai simtit bine.
Doara
Postat pe 6 August 2010 06:04
De la: garbo164607, la data 2010-08-06 01:42:32el spune k ma iubeste nu-l cred dar nu inteleg de ce o face k nu e nevoie pt k a obtinut ce-si dorea
Eu nu-l iubesc e clar dar m-am indragostit desi nu ma inteleg .
:


pai poate vrea sa mai obtina...
Daca te iubea urca pe masa la urmatoarea reuniune de familie si zicea ASTAA E FEMEIA MEA si fck the rest of the world. Si te lua de mina si pleca cu tine in lume. Doar el cu tine. Nu te trimitea sa dormi cu alalalt in continuare.
Cam asta e iubire.
Restul.... e aerobic din cind in cind. Obisnuieste-te cu ideea.
quasaria
Postat pe 6 August 2010 08:28
De la: garbo164607, la data 2010-08-06 01:42:32Am tot ce-mi doresc,am un prieten de 12 ani si locuiesc cu el de 8 ani .aveam o viata normala asta pana sa ma indragostesc de un amic comunSigur ca e insurat si are 2 copii minunati ,o cunosc si pe sotia lui e super ok.Il cunosc de 1 an,simteam ca e atras de mine dupa privire dar nu ma interesat .in urma cu 2 saptamani am fost in wk plecati impreuna eu cu prietenul meu si el cu sotia.Am facut baie in piscina ,si apoi am mers la sauna si am ramas singuri si a inceput sa ma mangie pe spate is nu am reactionat am stat si mi-a placut,apoi la dus ma sarutat .Urmatoarea saptamana ne-am vazut in fiecare zi era foarte ok abia asteptam sa-l vad.in cea de a 2 saptamana am fost plecata doar cu el o jumate de zi si am facut dragoste la un motel.Nu inteleg de ce nu ma simt vinovata?el spune k ma iubeste nu-l cred dar nu inteleg de ce o face k nu e nevoie pt k a obtinut ce-si dorea
Eu nu-l iubesc e clar dar m-am indragostit desi nu ma inteleg .
Sper k nu veti rade de problema mea

:



Dar unde e problema? Tot ce se intampla intre voi este "antrenament "presarat cu vorbe dulci ....pe "cai" mari draga mea...
Morena29
Postat pe 6 August 2010 13:57
asta a fost tare ,,o cunosc si pe sotia lui e super ok" ..ti-a placut mult de ea si ai vrut sa-i faci o bucurie asa-i???
reyya
Postat pe 6 August 2010 14:06
eu zic sa nu/ti mai faci probleme si incearca sa fii mai deschisa la nou,de ce nu un swing?
elodia
Postat pe 6 August 2010 14:07
Swing..da, chiar...buna idee..Ea cu sotul aleia , si sotul ei cu aceea..daca cumva nu merge , raman ele doua impreuna , tipii doar privesc, nici nu o sa existe rivalitate
pt o mai buna condimentare sa o cheme si pe soacra-sa!
reyya
Postat pe 6 August 2010 14:11
swing ar vrea ei dar le este rusine cum sa o faca toti impreuna asa ca o fac fiecare separat sau mai bine zis ea cu sotu' lu' pretena
tusi_Oli
Postat pe 6 August 2010 14:37
am uitat de "comitetul pentru situatii de utgenta" !
oferim consiliere moca !
elodia
Postat pe 6 August 2010 15:43
sau pot incerca in grup ...........tot sunt prieteni, nu?????
nu s-ar mai supara nimeni
jeanette40
Postat pe 6 August 2010 15:50
da elodia se pare ca la primiri urgente este cam liniste indrumati pacientii spre urgente cosilierea cum ai zis tu moca
tusi_Oli
Postat pe 6 August 2010 16:00
As vrea sa te vad cind sotul tau se combina cu prietene ta, care spune despre tine ca esti Ok.Crezi ca te vei simnti bine in postura asta? gindestete la prietenul tau cum se va simnti, a fost ce a fost trage linie si veziti mai departe de viata ta.
garbo134266
Postat pe 6 August 2010 18:00
"Eu nu-l iubesc e clar dar m-am indragostit desi nu ma inteleg ."

uite ca nu prea e clar

trebuia sa deschizi topic nou? mai e un topic unde una spune tot asa. acolo ,unde o tanti se intreaba daca e fidela. nici ea nu se intelegea si ne intreba pe noi

ce e de inteles? veniti cu niste tampenii de "probleme" si asteptati ce?

va mai mirati apoi, ca va ia lumea in ras. nu e normal?
si_totusi
Postat pe 6 August 2010 19:01
De la: garbo164607, la data 2010-08-06 01:42:32Am tot ce-mi doresc,am un prieten de 12 ani si locuiesc cu el de 8 ani .aveam o viata normala asta pana sa ma indragostesc de un amic comunSigur ca e insurat si are 2 copii minunati ,o cunosc si pe sotia lui e super ok.Il cunosc de 1 an,simteam ca e atras de mine dupa privire dar nu ma interesat .in urma cu 2 saptamani am fost in wk plecati impreuna eu cu prietenul meu si el cu sotia.Am facut baie in piscina ,si apoi am mers la sauna si am ramas singuri si a inceput sa ma mangie pe spate is nu am reactionat am stat si mi-a placut,apoi la dus ma sarutat .Urmatoarea saptamana ne-am vazut in fiecare zi era foarte ok abia asteptam sa-l vad.in cea de a 2 saptamana am fost plecata doar cu el o jumate de zi si am facut dragoste la un motel.Nu inteleg de ce nu ma simt vinovata?el spune k ma iubeste nu-l cred dar nu inteleg de ce o face k nu e nevoie pt k a obtinut ce-si dorea
Eu nu-l iubesc e clar dar m-am indragostit desi nu ma inteleg .
Sper k nu veti rade de problema mea

:


Eu nu rad si te si inteleg...Dar asta nu rezolva problema ta!
Luna_in_capricorn
Postat pe 6 August 2010 21:52
Eu nu-l iubesc e clar dar m-am indragostit desi nu ma inteleg

daca tu nu te intelegi atunci cine sa te inteleaga
cum poti sa afirmi ca nu-l iubesc dar m-am indragostit ca nu pricep cum vine asta
ati facut o data sex si deja te-ai indragostit nu draga nu te-ai indragostit ai schimbat masculul ai avut unul timp de 12 ani si acu' veni altul care ti-a pus-o mai bine si gata te-ai indragostit ce faci cu celalal?
se pare ca nu ai avut tot ce ti-ai dorit se pare ca ti-a lipsit diversificarea in materie de sex
tusi_Oli
Postat pe 6 August 2010 22:09


roaga-te sa nu afle femeia aia care e sotia lui,mama copiilor lui,cea care ai cunoscut-o si este ok....ca sincer mi-ar fi mila de tine


pai sigur ca te iubeste cum sa nu o faca doar din cand in cand il ajuti sa mai iasa din rutina
.....greu te prinsi
anaROBERT
Postat pe 7 August 2010 01:42
De la: garbo164607, la data 2010-08-06 01:42:32Am tot ce-mi doresc,am un prieten de 12 ani si locuiesc cu el de 8 ani .aveam o viata normala asta pana sa ma indragostesc de un amic comunSigur ca e insurat si are 2 copii minunati ,o cunosc si pe sotia lui e super ok.Il cunosc de 1 an,simteam ca e atras de mine dupa privire dar nu ma interesat .in urma cu 2 saptamani am fost in wk plecati impreuna eu cu prietenul meu si el cu sotia.Am facut baie in piscina ,si apoi am mers la sauna si am ramas singuri si a inceput sa ma mangie pe spate is nu am reactionat am stat si mi-a placut,apoi la dus ma sarutat .Urmatoarea saptamana ne-am vazut in fiecare zi era foarte ok abia asteptam sa-l vad.in cea de a 2 saptamana am fost plecata doar cu el o jumate de zi si am facut dragoste la un motel.Nu inteleg de ce nu ma simt vinovata?el spune k ma iubeste nu-l cred dar nu inteleg de ce o face k nu e nevoie pt k a obtinut ce-si dorea
Eu nu-l iubesc e clar dar m-am indragostit desi nu ma inteleg .
Sper k nu veti rade de problema mea

:


Nu stiu, dar povestirile astea siropoase cam seamana intre ele. Fetelor astea sunt probleme??? Astea sunt situatii in care va bagati singure pentru ca tropaie hormonii in voi, si nu puteti sa-i stapaniti, numai tineti cont de nimeni si nimic, nici de suflet nici de cel de langa voi... hai sa ne tavalim, sa ne imperechem precum animalele si apoi deschidem pe forum un subiect interesant ,, vai ce ma fac...?'' Bine ca n-ai facut autostop-ul
lucicazainea
Postat pe 7 August 2010 03:26
da chiar aveti dreptate asa gandeam si eu inainte......
dar fiind in sitoatie nu mai stiu ce sa fac
nu
va multumesc pt com sincere vreau sa sufere nimeni dar nu stiu cum sa ies din c... in care am intrat .
garbo164607
Postat pe 7 August 2010 11:59
dar nu-mi doresc asta
garbo164607
Postat pe 7 August 2010 12:01
Mie mi-o placut asta: " a inceput sa ma mangaie pe spate...si am stat"
Lasa-ma da' nu-mi da pace, a?
AMELYY
Postat pe 7 August 2010 12:07
"mai nu vrea, mai se lasa"
Doara
Postat pe 7 August 2010 13:23
O alearga... si ea se impiedica si cade!
picaturaderoua
Postat pe 7 August 2010 13:25
bravo fato! esti de-a mea! simte-te bine! traieste fiecare clipa! ce tot atata moralitate...
justify_sex
Postat pe 7 August 2010 18:03
"Moralitatea este instinctul de turm al individului".....zise Nietzsche

o fi,n-o fi???
lady_in_black1
Postat pe 7 August 2010 19:21
o fi,mami....
nu vezi cate oi avem in turma p'acilea?
preci
Postat pe 7 August 2010 19:23
lady_in_black1
Postat pe 7 August 2010 19:26
De la: lady_in_black1, la data 2010-08-07 19:21:03"Moralitatea este instinctul de turm al individului".....zise Nietzsche

o fi,n-o fi???


asa-i!
justify_sex
Postat pe 7 August 2010 19:31
Freya_
Postat pe 7 August 2010 20:18
Ce "se" mai rade lumea pe aici.
Doara
Postat pe 7 August 2010 20:45
Dorutza, ti-ai facut bagajul?
Ciresica
Postat pe 7 August 2010 20:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
confuza 58 De la: garbours 21 Ianuarie 2010 11:39
a fost odata, ca de n-ar fi fost, nu s-ar povesti 1042 De la: iasomia 1 Noiembrie 2009 17:51
schimbam ceva? 18 De la: zambila 28 Octombrie 2009 15:03
Menaje a trois 53 De la: fleurdelis 7 Iulie 2010 22:54
prieten drag 7 De la: bestia 23 Decembrie 2009 23:40
Setari Cookie-uri