A devenit sexul ghilotina omenirii?

hai maiii, asta-i aleha..
sau ma rog, aleha ii spunem noi!
fata are o tacaneala...si -acu-i tot da cu ghliotinaaa
e pt prima oara cd sunt si eu de acord cu roby!
postarea asta-i de-acu o suta de ani...si abia acum o vedem noi
fleurdelis
Postat pe 15 August 2010 09:14
De la: nuti_vio, la data 2010-08-01 12:43:22Am presupus ca iti plac ,, cugetarile lui".......mai ales aceea ,, toate femeile is c.....mama si sora mea, nu......dar daca ma gandesc bine si ele sunt femei... "
Lipseste increderea dintre oameni....Ca barbatul ce zice,,,ce crezi ca nevasta nu ma inseala,,si se duce si el..Se ia dupa gura colegilor rai...Care te duc doar la rele,pt ca oamenii sunt rai si se indeamna doar la rele...Lispseste incredere,,comunicarea dintre oameni...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 15 August 2010 16:22
asa-i!!!
da' tu ce crezi?
nevasta-ta oareeee?...
Thor_again
Postat pe 15 August 2010 16:29
da..
roby_cado
Postat pe 15 August 2010 16:35
Sex....sex si iar sex.....Este doar vina noastra daca ne lasam partenerul de viata sa-si piarda interesul fata de noi.Ar trebui, pe langa educatia sexuala, un mic curs de reaprindere a pasiuni intre cei doi...Masculul, inca de la aparitia speciei lui, are tendinte sexuale naturale de a se inmulti cu mai multe femele.Noi am "inventat" casatoria cu statutul ei.Este un lucru bun insa depinde doar de noi sa o intretinem.
Sincer, culoarea materialului tau este un pic sumbra si adauga un mare accent pe "vina" barbatilor lipsiti de interes fata de partenerele lor insa ar trebui sa adaugi si femeile care se comporta cam la fel, cateodata chiar mai crud.Astfel garnitura ta un pic cam negativista ar fi totala.Bolile nu vin numai de la barbati ci unele chiar foarte periculoase stau bine ascunse in mucusul vaginal.
mirciulik78
Postat pe 17 August 2010 11:11
haide mai!
cat merge, merge, cand nu, se cauta vinovati
zambila
Postat pe 17 August 2010 11:16
Eu cred ca totul este o chestie de afinitate reciproca....Multi nu bagam in seama acest aspect al casniciei...credem ca de fapt sexul intr-o casnicie merge de la sine...din inertie.Acum10 ani....ziceam ca sexul are 20% importanta intr-o casnicie....acum cred ca are 80% importanta.De fapt prea putini avem curajulde a recunoaste ca este un factor important.Atata timp cat privim sexul ca pe o obligatie conjugala...se duce totul naibii.Daca viata sexuala este buna...atunci toate problemele sunt mai usoare,greselile partenerului nu mai sunt atat de grele....orice cearta...nu mai este atat de tragica.Este vorba de echilibrul care se creeaza.Te gandesti ce dobitoc e barbatu....dar in acelasi timp te gandesti cu o seara inainte ce bine te-ai simtit cu el.Si viceversa e valabila.
Dar...dupa cum spuneam la inceput....este o chestie de afinitate...de compatibilitate.Conteaza foarte mult deschiderea mintii a ambilor parteneri....fara sa existe teama ca celalalt ar putea interpreta altfel decat trebuie...aceasta deschidere.Pacat ca pentru a sti anumite lucruri...trebuie sa traim experiente neplacute!!!
walkiria
Postat pe 17 August 2010 11:44
De la: fleurdelis, la data 2010-08-15 09:14:00hai maiii, asta-i aleha..
sau ma rog, aleha ii spunem noi!
fata are o tacaneala...si -acu-i tot da cu ghliotinaaa
e pt prima oara cd sunt si eu de acord cu roby!
postarea asta-i de-acu o suta de ani...si abia acum o vedem noi


KNIGHT_31
Postat pe 17 August 2010 16:09
Am citit si eu toate raspunsurile si ramificatiile raspunsurilor. Te-ai lamurit inca odata ca asta este nivelul romanilor? Asta este cultura noastra. Si ne mai miram ca suntem catalogati.... O sa murim pe limba noastra si nu cred ca gresesc.
garbo105673
Postat pe 25 August 2010 07:26
Frecvent bolile cu transmitere sexuala duc la complicatii grave de sanatate-lista este extrem de lunga-HIV-ul, sifilisul, hepatita s.a. Nu dati vina pe barbati, multe femei care se-ncurca in numaratoarea cuceririlor sexuale ajung ca nu pot face copii sau nasc copii cu diverse probleme sau boli grave, revoltandu-se ulterior pe nepriceperea medicilor. Cred ca atunci cand sunt in valtoarea euforiei sexuale nu intreaba medicul care sunt consecintele ?
anisoaraf
Postat pe 25 August 2010 07:55
Si daca nu sunt casatoriti, e bine, ca inseamna ca sunt "curati"? Oare alte activitati nu mai gasim care ne imbolnavesc? Da de ce sa mai traim, ca si asa tot murim ? Oare daca bem apa de la robinet, sau chiar apa plata nu luam ceva? etc, etc, bla, bla, bla
ramona1972
Postat pe 25 August 2010 19:10
Asa e. Sa nu mai facem sex.
Doara
Postat pe 25 August 2010 19:22
si dac' avem curaj sa nu mai bem nici apa
bluelight
Postat pe 25 August 2010 20:04
Personal ma tem ca din ce in ce sexul tinde sa devina doar o amitire ,nici pe departe o ghilotina.
De ce sa nu recunosc multi dintre noi doar mimeaza ca fac sex . Si nu uitati in momentul cand dupa o partida reusita de sex femeia ii spune barbatului sa nu o atinga pentru ca simte ca nu are aer si ii trmura picioarele iar el ii spune ca a fost fantastic si nu se poate misca //// atunci sa stiti ca acei doi parteneri sunt compatibili si au reusit sa dea in acel moment tot ce nu isi imaginau.

Atata timp cat doi indivizi fac sex prin scari de bloc, prin parcuri, prin beciuri si alte cotloane, nici nu poate fi vorba ca sex-ul a devenit o ghilotina a omeniri , a devenit practic doar o necesitate pur si simplu ////////// NU UITATI : PENTRU CA SEXUL SA DEVINA IN ACEL MOMENT O TRAIRE MINUNATA TREBUIE SI ESTE IMPERIOS NECESAR CA PRELUDIUL DIN NAINTEA ACESTUI EVENIMENT SA FIE DE CEA MAI BUNA CALITATE. profesoruldistrat@yahho.com
garbo133906
Postat pe 26 August 2010 02:19
Multi microbi mor la 40 de grade, deci se va face sex cu mare viteza pentru a creste temperatura peste aceasta limita. Se prind doi iepuri odata-si fara microbi si un grad de satisfactie senzational ! Succes !
anisoaraf
Postat pe 26 August 2010 16:48
doar traim in secolul vitezei,ce pana noastra
eladaela
Postat pe 26 August 2010 16:52
adela,

nu cred ca mai apucam noi timpurile alea,lasa, nu-i nimic.. ca noua ne place ashe..molatec...

e de coma anica...
iasomia
Postat pe 26 August 2010 16:54
asa-i iaso...mai ardeleneste
eladaela
Postat pe 26 August 2010 16:56
Iaso... mai batraneste.. cum se spune!
picaturaderoua
Postat pe 26 August 2010 16:58
pe-ndelete,fetele...
iasomia
Postat pe 26 August 2010 17:02
asa,asa....
cine stie,cunoaste
eladaela
Postat pe 26 August 2010 17:03
Asa vroiam sa spun!
Fara graba...!
picaturaderoua
Postat pe 26 August 2010 17:04
graba strica treaba
eladaela
Postat pe 26 August 2010 17:07
dap..
sa ne savuram,nenica...
manca-le-ar mama, cum s-au invesellit ele...
iasomia
Postat pe 26 August 2010 17:08
Dap!
picaturaderoua
Postat pe 26 August 2010 17:09
hai ca am fost simpatice...
iasomia
Postat pe 26 August 2010 17:14
vazura-ti,bre,ca o-nceput mafioso sa posteaza?!?

doaro...
parca ziceai ca ai lasat comentarii p'acolo...
run,forrest,run!!!!
preci
Postat pe 26 August 2010 21:17

Oaliooo, Doaro!!! Schimba directia, mami, ca run-esti in partea gresita
bre, preci, io te rog sa fii politicoasa, da? nu "mafioso" ci "domnu' prefesor dixtrat". Ia, hai, repeta si tu dupe mine, poate bagi la devla...
Thor_again
Postat pe 26 August 2010 21:21
maaaai...nu ardeleneste...ca ardeleanul intai sta si cujeta si dupe aia trece la fapte......si cat staaaaa....si cat cujetaaaaaa....iti piere cheful.....
tutankhamon
Postat pe 26 August 2010 21:22
unde, unde, vreau si eu sa vad
Ciresica
Postat pe 26 August 2010 21:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce sa fac sa devin mamica? 57 De la: garbo077616 9 Iulie 2010 22:42
Oare nu ma iubeste? atunci de ce s-a casatorit cu mine? 13 De la: garbo185704 8 Februarie 2011 13:28
Iti place sa calatoresti? Ce anume iti place sa faci atunci cand calatoresti? 19 De la: fleurdelis 23 Decembrie 2009 00:00
Voi astia de pe garbo... 272 De la: garbo011013 24 August 2012 20:41
dezamagire 22 De la: quasaria 29 Decembrie 2011 01:47
Setari Cookie-uri