femeie sagetator- barbat scorpion

compatibili ?
femeie sagetator- ultimul decan , barbat scorpion - ultimul decan
garbo097643
Postat pe 4 Iulie 2010 20:19
Eeee. Daca erati in primul decan se schimba foia. Asa...
Doara
Postat pe 4 Iulie 2010 20:54
se lasa cu ?
asuss
Postat pe 8 Iulie 2010 22:40
fleurdelis
Postat pe 8 Iulie 2010 22:43
Un mesaj de incurajare, va rog, daca explicatii si raspunsuri nu aveti!
garbo006212
Postat pe 20 August 2010 09:01
Tu esti sanatoasa? Ce tot va luati dupa zodii? Daca ti-e bine cu el stai, daca nu nu sta.
Doara
Postat pe 20 August 2010 09:03
cum mai?
dor, nu te-ai prins ca zodiile sunt cele mai importante?! ce naiba!
si mai ales decadele
zambila
Postat pe 20 August 2010 09:37
Le e rau in relatie si vor incurajate sa ramana doar pentru ca horocopul le spune ca e ok. Vai mama mea.
Doara
Postat pe 20 August 2010 09:39
Zambilut........te ti de sotii...........
jeanette40
Postat pe 20 August 2010 09:39
nope! am draci!
as strange pe careva de gat! voluntari?
zambila
Postat pe 20 August 2010 09:45
Nuuu... daca nu are ascendentul in leu si luna in capricorn, sa-l lase!!!

Tylly
Postat pe 20 August 2010 09:45
mai ales luna............
jeanette40
Postat pe 20 August 2010 09:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Compatibilitate Baiat Rac ascendent sagetator Fata Balanta 5 De la: Emi_Xsz_1 15 Ianuarie 2013 19:35
el leu ea scorpion 4 De la: Axl_22 23 Noiembrie 2011 21:20
eu balanta...el gemeni 2 De la: ana02 6 Iunie 2009 09:31
el scorpion si ea sagetator 7 De la: garbo221307 12 Iulie 2013 08:06
femeia berbec, barbat rac....ce spuneti de acesta combinatie.... 2 De la: valentino 22 Mai 2009 13:18
Setari Cookie-uri