Poti uita o mare dragoste????

am zis!
moniq_
Postat pe 3 Iulie 2010 20:07
da' io iar ma-ntorc si zic: Big sau Aidan?!
preci
Postat pe 3 Iulie 2010 20:14
Inca n-am luat o decizie. Nu ma presa.
Doara
Postat pe 3 Iulie 2010 20:15
nu ramase, bre , Keanu?!
moniq_
Postat pe 3 Iulie 2010 20:16
Keanu' ti-l facuram tie cado,bre...

io-l vreau pe Aidan...
preci
Postat pe 3 Iulie 2010 20:18
hai, bine, da' io zic ca tot mai buna-i mancarea la caldare...
moniq_
Postat pe 3 Iulie 2010 20:19
Hai ca ai hotarat tu pentru mine. Il iau pe Big. Da pot sa ma mai uit un pic la Aidan? Un piiiic.
Doara
Postat pe 3 Iulie 2010 20:20
bine,bine...
stai sa-l despoi,macar sa vezi tot pachetu'...
preci
Postat pe 3 Iulie 2010 20:21
Cata darnicie.
Doara
Postat pe 3 Iulie 2010 22:22
De la: aditzza, la data 2010-07-03 15:48:30Am iubit cu adevarat o data in viata........uneori mi-e greu sa cred ca a trecut atata timp......Am iubit un singur tip toata viata mea. eram o copila(aveam 19 ani) mi-a furat inima din prima clipa.....ne-am despartit dupa 6 luni, precizez ca asta se intampla acum 5 ani. El a trecut peste desi sustine ca am ranas dragostea lui...in mai s-a insurat cu alta si pare destul de fericit...ba mai mult a incetat prin noiembrie sa tina legatura cu mine......eu in schimb nu pot sa ma atasez de nici un barbat, orice as face inima mea il vrea doar pe Razvan.....am momente in care cedez si momente in care inca sper ca va fi al meu......de multe ori vreau sa-l smulg din inima mea dar nu pot el ramane marea mea dragoste.....oare poti uita o mare dragoste?????
Pai draga daca te iubea cu adevarat nu se casatorea cu alta...Eu daca as fii in locul tau nici macar nu m-as mai gandi la el..Cautati o ocupatie,,...Mai sunt si alte ocupatii decat barbatii....Daca iti gasesti vreun baiat.mai intai impreteneste cu el,,vezi daca ii baiat bun..Daca are ganduri serioase....Etc
xenaprintesarazboinica
Postat pe 3 Iulie 2010 22:30
mai nou:barbatii sunt "ocupatii"..............
estela
Postat pe 4 Iulie 2010 02:47
pai cred ca l-ai iubit mult.marea dragoste......eeeee.poate.......eu asa am zis acum cativa ani,ca am trecut prin marea dragoste....dar l-am uitat dupa ceva luni...atunci nu era marea dragoste cred....pf,dragostea vine si pleaca,depinde cat de multa iubire ea sa ramana nostalgia....la mine ramane indiferenta....
estela
Postat pe 4 Iulie 2010 02:51
domnu Marco,o "CITAM"pe Irinuca,cu barbatii sunt ocupatii,ironic,dar e greu sa legi si u ceva,,,,,cat despre suferinta,eu nu sufar dupa nimeni,nici un barbat nu merita.......si u..... vad ca te cam preocupa existenta mea....hm.....trag concluzii:nici nu m-ai cunoscut,dar nu ma poti uita
estela
Postat pe 4 Iulie 2010 03:20
De la: blairwitch, la data 2010-07-03 19:45:49
De la: LILO, la data 2010-07-03 17:27:45
De la: roby_cado, la data 2010-07-03 17:00:24he he..Vidrelor...


o PLOUAT cam mult in ultima vreme...


De la: MONIKA112511, la data 2010-07-03 17:08:17ADICA ? CE VREI SA SPUI


in locul mistoului ieftin fata de roby_cado, v-as recomanda calduros sa mai cititi o carte, sa mai vedeti o piesa de teatru, atat vreme cat ati fugit de-acasa in clasa a saptea.
Fiindca pe vremea mea B.P.Hasdeu se studia printr-a opta.

PS - Pentru linistea neuronului vostru, tin sa precizez ca Hasdeu nu este vreun jucator de fotbal, si nici nu joaca la Ceahlaul, asa cum gresit banuiesc ca v-ati gandit.



ceva spiritism stia cumva,ceva asa....cu fiica?se spune ca a fost primul in domeniul spiritismului....dar cine stie.....se discuta despre el si in liceu.eu am invatat la "Iulia Hasdeu"...
vuvuzela
Postat pe 4 Iulie 2010 05:20
De la: vuvuzela, la data 2010-07-04 05:20:28
De la: blairwitch, la data 2010-07-03 19:45:49
De la: LILO, la data 2010-07-03 17:27:45
De la: roby_cado, la data 2010-07-03 17:00:24he he..Vidrelor...


o PLOUAT cam mult in ultima vreme...


De la: MONIKA112511, la data 2010-07-03 17:08:17ADICA ? CE VREI SA SPUI


in locul mistoului ieftin fata de roby_cado, v-as recomanda calduros sa mai cititi o carte, sa mai vedeti o piesa de teatru, atat vreme cat ati fugit de-acasa in clasa a saptea.
Fiindca pe vremea mea B.P.Hasdeu se studia printr-a opta.

PS - Pentru linistea neuronului vostru, tin sa precizez ca Hasdeu nu este vreun jucator de fotbal, si nici nu joaca la Ceahlaul, asa cum gresit banuiesc ca v-ati gandit.



ceva spiritism stia cumva,ceva asa....cu fiica?se spune ca a fost primul in domeniul spiritismului....dar cine stie.....se discuta despre el si in liceu.eu am invatat la "Iulia Hasdeu"...





"n mijlocul slii circulare a castelului, st linitit un stlp masiv de zidrie, de culoarea marmorii trandafirii. Acesta nu este altceva dect acel Axis Mundi care separ i unete totodat Cerul i Pmntul, podul care face uniunea dintre starea omeneasc i strile supra-individuale. Graalul, potirul al crui simbol l aflm n Castelul Julia Hadeu, reprezint Centrul Lumii, generatorul imortalitii, esena, sacrul. Este vasul preios, care conine secretele universului. Tot n castel mai gsim i statuia lui Hristos, care este nsi simbolul mntuirii umanitii, imaginea supraomului.

Ua, care face intrarea n castel, este flancat de dou tronuri de piatr, tronul simboliznd puterea suprem, puterea divin. Pe ele sunt gravate legile i simbolurile pitagoreice cercurile i pentagrama. Cele 12 legi sunt: 1. Crede n Dumnezeu. 2. Crede n nemurirea sufletului. 3. Crede n darul comunicrii cu cei dui. 4. Iubete i ajut neamul. 5. Iubete i ajut pe cine te ajut i te iubete. 6. Iubete i ajut fr a precugeta la folosul tu. 7. Nu te necinsti pe tine nsui, ca s te cinsteasc alii. 8. Nu necinsti pe alii ca s te cinsteti pe tine nsui. 9. Nu necinsti munca, cci munca e via. 10. Cnd faptul ii, atunci adevrul tii. 11. Cnd nu vrei s crezi, atunci nu poi s vezi. 12. Cnd caui dovad atunci gseti tgad."




cat de mult si-a iubit fiica!ce putere magica exista in castel.va este frica de spirite?
vuvuzela
Postat pe 4 Iulie 2010 05:41
uneori o mare iubire se transforma intr-o incrancenata ura.atunci cand iti dai seama ca iubirea a fost doar un vis frumos ,prelungit de o pustoaica,in inima ei nevinovata.sa nu credeti niciodata ca "bataia e rupta din gelozie".ce mare greseala de copila.bataia e rupta din raul care te minte frumos ,ca bataia ce o iei este rupta dintr-o "iubire bolnava de gelozie".si copila se amagea,ba chiar se falea,in prostia ei,ca nimeni nu era mai iubita ca ea.cand a reusit sa inteleaga,avea inima rupta,faramitata de o ura dusa pana la crima.
vuvuzela
Postat pe 4 Iulie 2010 06:04
Nu poti dom'le sa le uiti. Cum asa ceva?
Uite eu am avut citeva iubiri de astea mari dar MARI si nu le-am uitat pe nici una.Nici acum nu pot sa dorm si ma perpelesc toata noapte gindindu-ma la ele.
Dar ele (iubirile) s-or gindi la mine ma intreb eu?
Ciresica
Postat pe 4 Iulie 2010 07:38
De la: Ciresica, la data 2010-07-04 07:38:01Nu poti dom'le sa le uiti. Cum asa ceva?
Uite eu am avut citeva iubiri de astea mari dar MARI si nu le-am uitat pe nici una.Nici acum nu pot sa dorm si ma perpelesc toata noapte gindindu-ma la ele.
Dar ele (iubirile) s-or gindi la mine ma intreb eu?

o da si ce se mai gandesc ca in fiecare noapte adorm bustean
giul1a
Postat pe 4 Iulie 2010 07:46
De la: aditzza, la data 2010-07-03 15:48:30Am iubit cu adevarat o data in viata........uneori mi-e greu sa cred ca a trecut atata timp......Am iubit un singur tip toata viata mea. eram o copila(aveam 19 ani) mi-a furat inima din prima clipa.....ne-am despartit dupa 6 luni, precizez ca asta se intampla acum 5 ani. El a trecut peste desi sustine ca am ranas dragostea lui...in mai s-a insurat cu alta si pare destul de fericit...ba mai mult a incetat prin noiembrie sa tina legatura cu mine......eu in schimb nu pot sa ma atasez de nici un barbat, orice as face inima mea il vrea doar pe Razvan.....am momente in care cedez si momente in care inca sper ca va fi al meu......de multe ori vreau sa-l smulg din inima mea dar nu pot el ramane marea mea dragoste.....oare poti uita o mare dragoste?????


Si eu is de parere ca o mare dragoste nu o uiti niciodata,e normal.
Dar trebuie sa te desprinzi de trecut si sa traiesti in viitor,ca tu acum traiesti in visare,iti imaginezi ce frumos ar fi sa fi cu el,ce frumos a fost,dar a fost in trecut.Acum in prezent el are o familie,el o iubeste pe sotia lui.
Cu siguranta,odata ce te vei desprinde de trecut ,vei reusii sa ai o alta relatie,o alta mare iubire.
Totul depinde de tine.
bau
Postat pe 4 Iulie 2010 08:27
"..Dar trebuie sa te desprinzi de trecut si sa traiesti in viitor.."

daaaa....,cu prezentul..?,cu prezentul ce facem bre..?
roby_cado
Postat pe 4 Iulie 2010 09:34
De la: moniq_, la data 2010-07-03 19:43:00da, bre, e baiet bun, cinstit, curat si muncitor...
treiera singur tat ogoru'!
o fata cuminte daca si-ar gasi si el...


eh..,vise taica..,vise..
auzi la ea..,"o fata cuminte"...

roby_cado
Postat pe 4 Iulie 2010 09:45
Asa e. Toate o apa si-un pamant. Niste destrabalate. Ia stai tu singur ca e mai bine.
Doara
Postat pe 4 Iulie 2010 10:10
ladyDY
Postat pe 4 Iulie 2010 10:14
De la: roby_cado, la data 2010-07-04 09:34:34"..Dar trebuie sa te desprinzi de trecut si sa traiesti in viitor.."

daaaa....,cu prezentul..?,cu prezentul ce facem bre..?


Uite ca pe ala il uitai
scuzele de rigoare,dar ma intelegeti si pe mine,mi s-a facut trezirea de la 6...offf
bau
Postat pe 4 Iulie 2010 10:15
De la: Dor_marunt, la data 2010-07-04 10:10:58Asa e. Toate o apa si-un pamant. Niste destrabalate. Ia stai tu singur ca e mai bine.


mai..,cand vad oameni care recunosc,imi tresalta inima de bucurie..

ladyDY..,inviasi bre..? ,eu stiam ca in tunelul ala...
ma rog..,eu ma bucur oricum..
roby_cado
Postat pe 4 Iulie 2010 10:39
eh..,babau-le..,si cum majoritatea va treziti asa devreme...,in fiecare zi..,e de inteles... ,relax..
roby_cado
Postat pe 4 Iulie 2010 10:44
De la: estela, la data 2010-07-04 02:51:26pai cred ca l-ai iubit mult.marea dragoste......eeeee.poate.......eu asa am zis acum cativa ani,ca am trecut prin marea dragoste....dar l-am uitat dupa ceva luni...atunci nu era marea dragoste cred....pf,dragostea vine si pleaca,depinde cat de multa iubire ea sa ramana nostalgia....la mine ramane indiferenta....
Vezi sa nu dai data viitoare peste un barbat care sa iti rupa cocoasa..Pt ca barbatii nu suporta femeile indivioase si rautacioase
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Iulie 2010 22:29
irinucooo, mi-era dor!
zambila
Postat pe 4 Iulie 2010 22:37
iote-te, venisi, ai?
anakin
Postat pe 4 Iulie 2010 22:40
vorbesti cu mine?
zambila
Postat pe 4 Iulie 2010 22:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cred ca acesta e sfarsitul!!!! 30 De la: esme 19 Ianuarie 2012 18:13
ce o fi in mintea lui ? 18 De la: zack 22 Septembrie 2011 13:59
Arta Seductiei 24 De la: iulyk_91 18 Septembrie 2012 22:25
Un sfat plsss 38 De la: Princess1990 9 Iulie 2013 14:45
ce sunt problemele cu nervii? 5 De la: fleurdelis 9 Iunie 2010 21:14
Setari Cookie-uri