relatie de pierderea timpului..

Buna tuturor...am si eu o problema si nu stiu cum sa o scot la capat,am un prieten..ne intalnim,ne distram,ne simtim bine impreuna,in fine,cica o relatie dar nu ma saruta,imi spune k lui nu ii place sa sarute,sunt momente cand ma pupa doar pe obraz,hehehe,ca prietenii,dar totusi suntem impreuna de 2 luni.nu pot sa imi dau seama ce se intampla.El ma crede mai naiva dar nu sunt,sunt trecuta prin viata dar nu vreau sa ii arat,asa am gandit eu ca e mai bine.Imi spune ca are bani ,k nu cauta iubire,e nu este roman si mi-a spus ca vrea sa se insoare cu o fata din tara lui,bhe..i-am zis k mai bn sa o lasm balta,k poate ma indragostesc si peste un an vine la mine si imi spune"hei iubi maine ma insor",hehehe.m-am cam saturat de el dar nu imi vine sa il las,asa mai imi trece si mie timpul.am momente cand innebunesc sa il sarut,am vazut k nu se prea pricepe.sa imi de-a cineva un sfat..k eu nu stiu ce sa mai fac ..multumesc...
garbo095223
Postat pe 4 Iulie 2010 03:27
De la: garbo095223, la data 2010-07-04 03:27:46Buna tuturor...am si eu o problema si nu stiu cum sa o scot la capat,am un prieten..ne intalnim,ne distram,ne simtim bine impreuna,in fine,cica o relatie dar nu ma saruta,imi spune k lui nu ii place sa sarute,sunt momente cand ma pupa doar pe obraz,hehehe,ca prietenii,dar totusi suntem impreuna de 2 luni.nu pot sa imi dau seama ce se intampla.El ma crede mai naiva dar nu sunt,sunt trecuta prin viata dar nu vreau sa ii arat,asa am gandit eu ca e mai bine.Imi spune ca are bani ,k nu cauta iubire,e nu este roman si mi-a spus ca vrea sa se insoare cu o fata din tara lui,bhe..i-am zis k mai bn sa o lasm balta,k poate ma indragostesc si peste un an vine la mine si imi spune"hei iubi maine ma insor",hehehe.m-am cam saturat de el dar nu imi vine sa il las,asa mai imi trece si mie timpul.am momente cand innebunesc sa il sarut,am vazut k nu se prea pricepe.sa imi de-a cineva un sfat..k eu nu stiu ce sa mai fac ..multumesc...
Nu stiu poate baiatul vrea sa va impreteniti mai intai apoi sa treceti la lucruri mai serioase...Am mai cunoscut un bvaiat,,care vorbea cu o prietena de a mea..Si fata tragea de barbat,,Barbatul poate nu ii place sa se culce asa cu toate....Poate ca el vrea mult mai mult decat,sarut,sex....De asta eu cred ca este mai bine,sa iti cntrolezi instinctle animalice si sa lasi ca lucrurile sa decurga de la sine.....Nu te mai gandi doar la sarut si sex..Cauta alte lucruri la care sa te gandesti,,citeste o carte,,mergi la un fiml,,la gradina botanica...Cauta ocupatii...Si lasa lucrurile sa decurga de la sine....Si nu mai insista cu lucruri inutile....Daca va integeti bine si o sa impreteniti,,poate ca el vrea casatorie..Lucruri serioase...Si poate ca vrea sa te faca sa il cunosti ceea ce se aflka in interiorul lui...Pt ca dupa ce iti satisfaci nevoile fizice,,nici macar nu mai esti interesat ce se petrece in sufletul unui om...Stai cuminte in baca ta...Daca ai ganduri serioase si lasa ca lucrurile sa decurga de la sine
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Iulie 2010 11:04
Poate tipul vrea doar o prietena (amica) si nu o iubita,deaia nici nu te saruta,gandeste sau discuta cu el acest aspect..........succes.
garbo013938
Postat pe 12 Iulie 2010 11:44
o fi gay la asta nu te-ai gandit???
ameno
Postat pe 12 Iulie 2010 11:48
daca e gay vrea sa se mai insoare cu o fata din tara lui ?
giul1a
Postat pe 12 Iulie 2010 12:31
ohhhooo si inca cum ce nu ai auzit de mariaj de convenienta
ameno
Postat pe 12 Iulie 2010 14:30
pierdere de timp.da-i papucii
anaROBERT
Postat pe 13 Iulie 2010 01:19
De la: ameno, la data 2010-07-12 11:48:50o fi gay la asta nu te-ai gandit???


Draga mea, luni intregi am fost indragostita de un barbat, un barbat care imi spunea mereu ca nu-i de mine, iar la insistentele mele mi-a marturisit si de ce: este gay. De atunci parca il iubesc mai mult si am tendinta sa-l ocrotesc, persoanele cu alta orientare sexuala decat cea normala nu sunt bine vazute.Este prietenul meu cel mai bun si nu are gesturi efeminate, obisnuim sa barfim ca intre noi, fetele. :)
chichina
Postat pe 13 Iulie 2010 01:56
De la: chichina, la data 2010-07-13 01:56:24
De la: ameno, la data 2010-07-12 11:48:50o fi gay la asta nu te-ai gandit???


Draga mea, luni intregi am fost indragostita de un barbat, un barbat care imi spunea mereu ca nu-i de mine, iar la insistentele mele mi-a marturisit si de ce: este gay. De atunci parca il iubesc mai mult si am tendinta sa-l ocrotesc, persoanele cu alta orientare sexuala decat cea normala nu sunt bine vazute.Este prietenul meu cel mai bun si nu are gesturi efeminate, obisnuim sa barfim ca intre noi, fetele. :)

ha??? cine a afirmat ca am ceva impotriva celor care au alta orientare sexuala nu imi pune cuvinte in gura.
Am afirmat doar ca s-ar putea sa fie gay si din cauza asta nu vrea mai mult...deci pana a zice HUUUOOO la adresa lor e cale lunga.
P.S. cele mai bune petreceri si seri dansate au fost in companii barbatiilor gay!!!!Asa ca mai incet cu acuzele.Citeste de doua ori si nu interpreta ce zic eu.OK?
ameno
Postat pe 14 Iulie 2010 15:11
auzi.......lasa-l ! De figuri de Buftea suntem toate satule ...ori e laie ori balaie. Timpul tau e pretios nu pierde o secunda. Te-ai gandit ca poate in timp ce tu pierzi timpul cu.......destinul tau sa treaca pe langa tine?
dodoloata
Postat pe 18 Iulie 2010 17:29
bre, fata asta e ceva la genul "Marie, vino pana in sura" "nu vin Ioane, ca mi-i phoute" "vino Marie, ca nu te-oi phoute" "no, si atunci la ce sa mai vin?"
anakin
Postat pe 18 Iulie 2010 17:36
De la: anakin, la data 2010-07-18 17:36:12 bre, fata asta e ceva la genul "Marie, vino pana in sura" "nu vin Ioane, ca mi-i phoute" "vino Marie, ca nu te-oi phoute" "no, si atunci la ce sa mai vin?"
ceva cred ca totusi o atrage la el ....sau crede ca va fii zana cea buna care face minuni. HMMMMMMM !
dodoloata
Postat pe 18 Iulie 2010 17:44
cred ca el e nesigur pe ceva in tara lui sau ceva il impiedica sau il face sa sovaiasca in a intra in relatie cu tine.Daca tu ai timp de pierdut,continua.O sa iti dai tu seama cand trebuie sa te opresti in a mai pierde timpul cu lucruri nesigure.
Faptul ca nu s-a dat la tine poate fi si pt ca poate are pe cineva si vrea sa fie cinstit si fata de sine si sa nu se mai incurce cu una (cu tine) dar ii place compania ta.
Scrie-ne cati ani ai sa vedem cat e ceasul cu tine...
minimal
Postat pe 28 Iulie 2010 11:41
"Buna tuturor...am si eu o problema si nu stiu cum sa o scot la capat,am un prieten..ne intalnim,ne distram,ne simtim bine impreuna,in fine,cica o relatie dar nu ma saruta,imi spune k lui nu ii place sa sarute,sunt momente cand ma pupa doar pe obraz,hehehe,ca prietenii,dar totusi suntem impreuna de 2 luni.nu pot sa imi dau seama ce se intampla.El ma crede mai naiva dar nu sunt,sunt trecuta prin viata dar nu vreau sa ii arat,asa am gandit eu ca e mai bine.Imi spune ca are bani ,k nu cauta iubire,e nu este roman si mi-a spus ca vrea sa se insoare cu o fata din tara lui,bhe..i-am zis k mai bn sa o lasm balta,k poate ma indragostesc si peste un an vine la mine si imi spune"hei iubi maine ma insor",hehehe.m-am cam saturat de el dar nu imi vine sa il las,asa mai imi trece si mie timpul.am momente cand innebunesc sa il sarut,am vazut k nu se prea pricepe.sa imi de-a cineva un sfat..k eu nu stiu ce sa mai fac ..multumesc... "

Ceau Garbo 095223, a cam trecut ceva vreme de cand ne-ai scris povestea ta, si e cam ciudata, parerea mea e sa-i platesti cu aceeasi moneda si sa mai iesi si cu altul, depinde de tine si de ce iti doresti de la viata, poti iesi si cu el dar nu te inchide in casa si sa iesi numai knd el are chef,nu cred k e o solutie asta. scriene ce ati mai facut intre timp
garbo001223
Postat pe 28 Iulie 2010 13:19
invata-l sa sarute!
ank_a
Postat pe 28 Iulie 2010 13:29
da' vezi sa nu-si dea seama ..,nu-i asa anka?
roby_cado
Postat pe 28 Iulie 2010 14:35
De la: garbo001223, la data 2010-07-28 13:19:07 "Buna tuturor...am si eu o problema si nu stiu cum sa o scot la capat,am un prieten..ne intalnim,ne distram,ne simtim bine impreuna,in fine,cica o relatie dar nu ma saruta,imi spune k lui nu ii place sa sarute,sunt momente cand ma pupa doar pe obraz,hehehe,ca prietenii,dar totusi suntem impreuna de 2 luni.nu pot sa imi dau seama ce se intampla.El ma crede mai naiva dar nu sunt,sunt trecuta prin viata dar nu vreau sa ii arat,asa am gandit eu ca e mai bine.Imi spune ca are bani ,k nu cauta iubire,e nu este roman si mi-a spus ca vrea sa se insoare cu o fata din tara lui,bhe..i-am zis k mai bn sa o lasm balta,k poate ma indragostesc si peste un an vine la mine si imi spune"hei iubi maine ma insor",hehehe.m-am cam saturat de el dar nu imi vine sa il las,asa mai imi trece si mie timpul.am momente cand innebunesc sa il sarut,am vazut k nu se prea pricepe.sa imi de-a cineva un sfat..k eu nu stiu ce sa mai fac ..multumesc... "

Ceau Garbo 095223, a cam trecut ceva vreme de cand ne-ai scris povestea ta, si e cam ciudata, parerea mea e sa-i platesti cu aceeasi moneda si sa mai iesi si cu altul, depinde de tine si de ce iti doresti de la viata, poti iesi si cu el dar nu te inchide in casa si sa iesi numai knd el are chef,nu cred k e o solutie asta. scriene ce ati mai facut intre timp
Da poate sa iasa si cu altii dar ca amici..Nu sa se sarute si sa faca dragoste cum zic unii...Pt ca pasiunea este sex...Dragoastea apare in timp,,,daca omul este bun cu tine....Pt ca la multi este doar obisnuinta...Daca o sa se sarute cu alti barbati si o sa se culce cu ei,,prin asta o sa demostreze ca este o usuratica si nu este o fata cu care sa te gandesti pt viitor...Si poate o sa ti-o traga si el de 2,3 ori apoi te va trimite la gara si el
xenaprintesarazboinica
Postat pe 28 Iulie 2010 23:36
fata! daca nu te-a pupat de unde stii ca "nu prea stie" sa pupe? Haaa????
silfida
Postat pe 28 Iulie 2010 23:42
De la: roby_cado, la data 2010-07-28 14:35:41da' vezi sa nu-si dea seama ..,nu-i asa anka?




....bre dar rau esti bre...
anaROBERT
Postat pe 29 Iulie 2010 00:44
Buna tuturor...am si eu o problema si nu stiu cum sa o scot la capat,am un prieten..ne intalnim,ne distram,ne simtim bine impreuna,in fine,cica o relatie dar nu ma saruta,imi spune k lui nu ii place sa sarute,sunt momente cand ma pupa doar pe obraz,hehehe,ca prietenii,dar totusi suntem impreuna de 2 luni.nu pot sa imi dau seama ce se intampla.El ma crede mai naiva dar nu sunt,sunt trecuta prin viata dar nu vreau sa ii arat,asa am gandit eu ca e mai bine.Imi spune ca are bani ,k nu cauta iubire,e nu este roman si mi-a spus ca vrea sa se insoare cu o fata din tara lui,bhe..i-am zis k mai bn sa o lasm balta,k poate ma indragostesc si peste un an vine la mine si imi spune"hei iubi maine ma insor",hehehe.m-am cam saturat de el dar nu imi vine sa il las,asa mai imi trece si mie timpul.am momente cand innebunesc sa il sarut,am vazut k nu se prea pricepe.sa imi de-a cineva un sfat..k eu nu stiu ce sa mai fac

Poate baiatului nu ii plac fetele mai stii? Si poate ca inca nu stie! Sau poate are nevoie de un paravan pentru ca se practica, a devenit o moda in lumea ,,buna".
Si apoi lasa relatiile ,,de trecerea timpului" pentru ca timpul trece intr-adevar si te trzesti intr-o zi ca ai ratat sansele reale.
garbo120005
Postat pe 30 Iulie 2010 15:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sunt o aventura sau ceva mai mult 118 De la: salbatica_sexy 22 Decembrie 2009 10:30
SCRISOARE CATRE PRIETENA MEA 7 De la: ameno 26 Octombrie 2010 20:58
Va doriti un venit suplimentar? 1 De la: garbo108812 23 Martie 2010 20:21
Sfaturi pt bebe! 10 De la: Rotty 18 Iulie 2012 15:37
o parere va rog:* 47 De la: garbo_9056 11 Decembrie 2012 17:50
Setari Cookie-uri