garbo&kidz.....oare se poate?

De la: ameno, la data 2010-06-21 14:29:42asta o stiu eram in ceata cu ce cerai tu in leg. cu nu stiu eu ce topic
beyyy si tu esti bolonda



pai mi-ai zis doar ca esti in ceata si blonda
Nu mi-ai spus si de ce...de aceea mi s-a tras de la culoarea parului tau
am zis ca am deschis un topic cu jocurile copilariei,ca este deschis de o saptamana si nimeni nu mi-a zis nici-un joc nou...ca as vrea sa-l invat si pe fiumiu mai trz
bau
Postat pe 21 Iunie 2010 14:33
aha.Priceput sa traiti
ameno
Postat pe 21 Iunie 2010 14:35
De la: zambila, la data 2010-06-21 14:07:03ana, hai sa-ti spun ce am inteles eu, da' fara suparare!

ai deschis un topic care se vrea a fi impaciuitor, apoi o acuzi pe dancris ca joaca la mai multe capete
probabil te-ai referit la faptul ca s-a adaptat si se simte bine cu noi, iar asta pare sa fie o problema pt celelalte!

daca eu am inteles gresit, imi cer scuze!



ai inteles gresit,daniris a fost acuzata de aly_raz ca joaca la mai multe capete,eu doar am citat-o pe ea,nu am acuzat pe nimeni.

am deschis acest topic pentru a le arata fetelor de pe garbo ca desi v-am invadat teritoriul mai suntem si fete la care chiar ne face placere sa discutam si cu voi,si in al doilea rand sa ironizez celalalt topic unde parerea mea este ca jignirile se tin lant
anaROBERT
Postat pe 22 Iunie 2010 00:30
ce sa ma mai cert nu ma mai cert cu nimeni ca nu am cu cine,in fond si pana la urma tot cu mine ma cert .

bai deci nu vreau sa jignesc,nu vreau sa judec pe nimeni si capacitatea nimanui dar....a inceput sa ma sece rau de tot o chestie.

acuz,jignesc,calc in picioare pe aici pe toata lumea si apoi cu cateva scuze,cu minciuni si cu falsitate se trece peste tot....deci nu se poate


cum poti sa spui ca nu ai nimic cu nimeni cand de mine sa luat,de dancris sa luat de cateva fete de pe garbo sa luat si a observat ea ca de fapt nu are nimic cu nimeni si ca toate acum sunt binevenite pe topicul mamici...cu burtici si nu numai



a pai stai mama dreapta in fata furtunii nu te apleca cand toate iti sar la jugulara,nu face pe tine si nu cere scuze in speranta ca cineva te va baga in seama,si pana la urma e dreptul fiecareia dintre noi sa postam unde si la ce ora vrem noi.

de cand democratia asta cu cine vorbesti tu,nu mai vorbi cu aia ca altfel nu mai vorbesc eu cu tine


maturizati-va fetelor ca sunteti mamici,e buna vorba aia vei creste odata cu copilul tau



PS:mesajul era pentru aly_raz.
anaROBERT
Postat pe 22 Iunie 2010 00:37
din cate imi dau seama anarobert tu de toata lumea te legi.. acum mai nou ti s-a pus pata pe aly_raz...
sa nu uitam ce ai facut si pe kids...
dar k sa reiau din nou ceea ce am scris pe topicul deschis de mine.. ziceam doar k imi pare rau k kids nu a ramas asa cum a fost.. separat de garbo.. si acum nu inteleg dc ati sarit toate in capul meu .. era doar un "oftat" dupa vechiul kids... dar vad k toata lumea intelege ce vrea.. no ofense pt nimeni dar recititi ceea ce am scris in primele randuri k sa va datzi seama.. dupa care toate care mai de care ati inceput sa vorbiti cate si mai cate si v-am raspuns.. nu sunt o fire care sa se certe prefer sa evit, sa ignor dar in acest caz nu s-a putut.. acuma dak voi tot asa doriti sa vorbim urat intre noi.. asta e..
ale_micutza
Postat pe 22 Iunie 2010 10:27
mahhh...asta e la tatzi ni greu
ameno
Postat pe 22 Iunie 2010 10:33
ana robert, imi cer scuze, am inteles eu gresit!
si nu-s curioasa care au fost problemele voastre de pe kids, da' nu-i cazul sa le aduceti aici si sa-i implicati si pe ceilalti!

cat despre tine, ale_micutza, ai deschis topicul ala intentionat sa faci scandal, altfel era suficient sa-ti exprimi nemultumirea pe orice alt topic de pe kids! nu-i vina mea ca v-a adus aici, asa cum nu-i nici vina voastra, ok?
dar ai inceput sa jignesti niste fete depre care nu cunosti absolut nimic!!! si asta a fost foarte urat din partea ta!
cred ca intelegi despre ce vorbesc!
si am sa te ignor de acum incolo, pt ca nu-mi face placere sa te citesc!
zambila
Postat pe 22 Iunie 2010 10:45
zambilico nu te stresa inainte de concediu
ameno
Postat pe 22 Iunie 2010 10:48
sincer sa iti spun zambilo nu ma intereseaza cine ma ignora si cine nu... chiar nu ma intereseaza de absolut nimeni de aici si da sa stii k am jignit unele persoane dupa ce ele m-au jignit pe mine.. si faptul k preci a zis k "voi ingrijiti-va de rahatii vostrii" poi ce e asta??? dak chiar este o mama si o doamna model nu zice de un copil k e un rahat.. sau cum??? asa se numesc in ultimul timp bebeii??? sau ea are numai dreptate k e de pe garbo??
ale_micutza
Postat pe 22 Iunie 2010 10:59
hai sa-ti dau eu un exemplu, sa-ti amintesti, iar tu te rog sa-mi citezi exact unde a scris preci ceea ce tu susti!
"ale_micutza
Avatarul lui ale_micutza
405 mesaje
Membru din: 13/06/2009

Postat pe: 20 Iunie 2010, ora 10:03
Citeaza Raspunde

fata draga... eu sincer prefer sa am o familie sa imi cresc copilul si nu progenitura cum zici tu.. decat sa pierd toata ziua k tine si alte moime de pe aici cu tot felul de nimicuri si prostii.. pt alte femei care parerea mea sunt serioase, nu tzatze ca tine au o familie si nu raman fete batrane la 35 ani k sa intre pe bloguri sa ceara auzi tu sfaturi k umbla cu 13000 de barbati si nici unul nu se incumeta sa o ia de nevasta! deci nu vad tu dupa ce ai intrat aici cand topicul era clar pentru cele de pe kids si nu garbo...
deci pa... k sa nu zic si eu pe alte cuvinte mai "putin frumoase"
ok????"

ok???

ai apoi, daca te-a jignit preci asa de tare, cu restul fetelor ce ai avut?
zambila
Postat pe 22 Iunie 2010 11:04
si asta
"ale_micutza
Avatarul lui ale_micutza
405 mesaje
Membru din: 13/06/2009

Postat pe: 20 Iunie 2010, ora 10:08
Citeaza Raspunde

dor_marunt nu intelege gresit...
eu am deschis acest topic pentru mamicile de pe kids... si nu am zis nimic cum k as avea ceva cu site-ul garbo...
si inca ceva "distinsa doamna preci" eu cred k tu esti un rahat.. si stii de ce??
pt k nu esti in stare sa faci un copil.. esti o ofensata din cap pana in picioare k la varsta ta stai pe internet si iti pierzi vremea si nu ai draga cu cine sa iti faci si tu un bebe... deci draga.... cale intoarsa napoi pe varianta..."

si am citit cu atentie, preci nu s-a referit la copii, da' tu nu te-ai prins, si jignirea ta a venit inaintea comentariului ei
zambila
Postat pe 22 Iunie 2010 11:07
eu ma declar ranita in ochii
ameno
Postat pe 22 Iunie 2010 11:11
Io in calcai...
moniq_
Postat pe 22 Iunie 2010 11:12
pe cine calcasi in picioare
ameno
Postat pe 22 Iunie 2010 11:14
unu' mic si negru! cantitate neglijabila!
moniq_
Postat pe 22 Iunie 2010 11:16
ok gata! incep sa rad iar la sticla
ameno
Postat pe 22 Iunie 2010 11:19
moniq_
Postat pe 22 Iunie 2010 11:20
Pace voaua dragelor,.....
ladyDY
Postat pe 22 Iunie 2010 11:28
Bine zis Lady. Salutare.Se mai linistisera apele pe garbo si iar a nceput zapaceala.
alex2007
Postat pe 22 Iunie 2010 11:30
in primul rand.....URASCCCCCC RECLAMAAAAAA SANDEROOOOOOOOOOOOO


Apoi...nu va inteleg.....pe cele care o acuzati pe ana cu " ce ai facut pe kidz"...ce a facut domnle?....s-a aparat cand toata lumea o jignea,se lua de copil si de barbat,ii fura poze si ii facea un profil fals? asta e un lucru rau sa te aperi?
Pai ale_micutza cum ai fi reactionat tu sa-ti faca cineva asa tie? presupun ca f urat si sti de ce presupun asta? Pentru ca am vazut cum ai reactionat doar ca au intrat fetele garbo pe topicul care l-ai creat. Recunoaste ati gresit si voi ,au gresit si ele,dar nu acuza pe altu de faptele tale.
Eu am inteles ce vroiati sa transmiteti prin crearea topicului,acel off de care spui,dar prin jigniri si certuri cu siguranta nu transmiteai acel off,trebuia sa eviti acel scandal,iar daca nu se putea ,macar sa fi vorbit frumos...parerea mea. nu te supara pe mine,dar chiar nu v-am inteles.
Adica o tineti una si tare,ce ati facut "voi" pe kidz ,dar voi ce faceti pe garbo?
bau
Postat pe 22 Iunie 2010 11:34
fetele eu is cu cartea in fata de invatat,cine merge la examen in locul meu,sa-i dau sa studieze
bau
Postat pe 22 Iunie 2010 11:35
"lasa sa ingrijim noi de porcariile noastre si voi de rahatii vostrii."


asta dc nu ai puso??? citeste cu atentie si mai bine vezi-ti draga doamna de treaba k numa incurci! ok???
ai acum dute si te mai lauda k ma iau si de tine... ok???
acesta a fost lucru ce ma deranjat cel mai tare.. k a zis rahati copilor nostri! dc??
poi intr-un final oricum nu vei tine partea celor de pe kids ci lui preci pt k ea are dreptate...
asa k numai are rost sa te oftici
ale_micutza
Postat pe 22 Iunie 2010 11:36
Bai nene faceti-mi si mie un prospect cine cu cine se cearta si de ce? Zau ca nu pricep nimic.
alex2007
Postat pe 22 Iunie 2010 11:39
mi-am zis offul pana in momentul knd preci a inceput sa zic de copilul meu k e rahat... pana atunci.. de acolo in colo au inceput certurile... da ce doamne are femeia asta?? e mai cu coarne si ea toata e perfecta si copii nostri sunt rahati? sau cum vine treaba asta??? voi treburile astea nu le vedeti?? ba zice k e progenitura ba k e rahat??? da de cand si pana cand??? sau cum??
ale_micutza
Postat pe 22 Iunie 2010 11:39

iote' , bre, micuta asta frumusica din poza se cearta cu noi! Iti vine a crede?!
Pupa mama bebe dulce!
moniq_
Postat pe 22 Iunie 2010 11:40
pffff ca tzigani de p...da masi domnle
ameno
Postat pe 22 Iunie 2010 11:43
aha moniq!
ma al_micuta,ia si de la m un si multe multe ,hai fie si o
dancris
Postat pe 22 Iunie 2010 11:44
Tanti mama lu' micuta! Nu te mai da, bre, la noi, ca zau ca nu ne speriem!
In ceea ce o priveste pe Preci, sunt doua variante: ori nu ai inteles nimic, da' nimic, din tot, ori vrei sa interpretezi asa cum iti place tie ca sa intretii flacara aprinsa pentru ca scoti din contextul intregii situatii anumite vorbe!

Oricum ar fi, mai terminati o data, e chiar urat!
moniq_
Postat pe 22 Iunie 2010 11:46
fata draga, ai probleme la mansarda daca atat ai inteles tu din tot ce s-a discutat!
preci e o doamna, are copil si nu si-ar permite niciodata sa-si bata joc de nici un copil, so...

daca tu te-ai simtit, e problema ta!
si repet, o sa-ti pun un link la topicul deshis de tine, sa vezi cum au evoluat treburile, ca vad ca insisti!
zambila
Postat pe 22 Iunie 2010 11:46
Bau! chestiile astea de pe aici ma depasesc asa ca da-mi cartea aia sa nvat eu n locul tau si apoi povestim. Ce zici?
alex2007
Postat pe 22 Iunie 2010 11:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatia -nu are legatura deloc cu muschii 53 De la: garbo265966 8 Iulie 2012 19:33
buna seara 1 De la: maxalina 22 August 2012 20:54
este corect sa traga bani din ajutor social??? 1 De la: garbo165313 14 Martie 2011 12:14
Ce parere aveti despre barbati? 399 De la: garbo174243 14 Mai 2011 16:11
relatii cuplu 5 De la: viata_mea_faina 25 August 2016 16:09
Setari Cookie-uri