Cine mi-a furat peruca?

Vinovatul sa iasa la inaintare, inainte de a fi gasit. Auzi la el, sa ma lase fara frumusete de peruca verde. İote bre ce urata-s acuma fara ea !
Sa recunoasca acusa ca daca nu, ii pusc una
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 19:51
Dau ultimatum.
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 22:22
Bine...Si ?????
Rotty
Postat pe 6 Aprilie 2013 22:41
Daca nu, ma pusc singura
Sarikiz
Postat pe 6 Aprilie 2013 23:39
Si eu diadema! O sa fie o frumoasa!
silfida
Postat pe 6 Aprilie 2013 23:55
Si-un volan roz sa nu mai stea goala asa pe forum!
silfida
Postat pe 6 Aprilie 2013 23:58
Daca ea seamana cu el, eu seman cu Sinead O'Connor?
silfida
Postat pe 7 Aprilie 2013 00:28
Daca ea seamana cu el, eu seman cu Sinead O'Connor?
silfida
Postat pe 7 Aprilie 2013 00:29
De la: Sarikiz, la data 2013-04-06 19:51:17Vinovatul sa iasa la inaintare, inainte de a fi gasit. Auzi la el, sa ma lase fara frumusete de peruca verde. İote bre ce urata-s acuma fara ea !
Sa recunoasca acusa ca daca nu, ii pusc una


ok... recunosc... mi-e frica de "pusc una"... de fapt, nu de asta ci de "pusc doo"... EU ti-am furat peruca !!!! aaa... nu, m-am inrosit de placere, nu de rusine... !!! si sa nu crezi ca peruca iti tinea de frumusete... daca e sa vorbim de frumusete, altceva trebuie sa fur/am !!! nu-mi placea ! la peruca ma refer... ! acum pot sa vad pe tzeasta ta si cate operatzii ai trecut la cap... chiar daca nu prea au reusit !!! mai bine iti iei acuma o peruca ca a lui Estera... uite ce frumoasa e ea cu peruca ei... !!! faci si o operatie la nas... si sa vezi ce frumoasa o sa fii... ! ok... trecem peste amanunte... dar dupa ce iti iei peruca noua, te mariti cu mine ??? asta ma intereseaza... !!! ca 10470 m-a refuzat... !!!
barboneli
Postat pe 7 Aprilie 2013 01:18
De la: barboneli, la data 2013-04-07 01:18:27
De la: Sarikiz, la data 2013-04-06 19:51:17Vinovatul sa iasa la inaintare, inainte de a fi gasit. Auzi la el, sa ma lase fara frumusete de peruca verde. İote bre ce urata-s acuma fara ea !
Sa recunoasca acusa ca daca nu, ii pusc una


ok... recunosc... mi-e frica de "pusc una"... de fapt, nu de asta ci de "pusc doo"... EU ti-am furat peruca !!!! aaa... nu, m-am inrosit de placere, nu de rusine... !!! si sa nu crezi ca peruca iti tinea de frumusete... daca e sa vorbim de frumusete, altceva trebuie sa fur/am !!! nu-mi placea ! la peruca ma refer... ! acum pot sa vad pe tzeasta ta si cate operatzii ai trecut la cap... chiar daca nu prea au reusit !!! mai bine iti iei acuma o peruca ca a lui Estera... uite ce frumoasa e ea cu peruca ei... !!! faci si o operatie la nas... si sa vezi ce frumoasa o sa fii... ! ok... trecem peste amanunte... dar dupa ce iti iei peruca noua, te mariti cu mine ??? asta ma intereseaza... !!! ca 10470 m-a refuzat... !!!


DUBLA MINCIUNA- STILUL INCONFUNDABIL

ai postat un clip in care spui ca apare si sotia ta. eu nu pot face parte din harem. probabil ca te-am refuzat in toate vietile de pina acum si promit ca si in cele viitoare voi fi la fel; de consecventa.

casa de piatra- intii cariera si apoi ce vrei tu.

deci: LASA MINCIUNILE, TE CONTRAZICI SI TE MINTI TU PETINE INSUTI.
garbo_10470
Postat pe 7 Aprilie 2013 01:26
Va multumesc pentru imprumut, dar eu imi vreau peruca verde inapoi. Avea transmitator de energie in ea.
Barbo, io nu ma marit decat cu peruca verde. Si nu cu tine, poate cu 70 :))
Nu te poti pune in calea fericirii noastre te rog ! Nu vezi cum este obsedata de mine si cum ma urmareste peste tot? O sa ii ofer luna de miere de vis la salonul 13 . Se poate odihni in liniste acolo, ventual sa mai si dea cateva sforaieli
İntai sa imi recuperez peruca si apoi o cer in casatorie pe 70.
Joci la nunta noastra?
Sarikiz
Postat pe 7 Aprilie 2013 13:59
De la: garbo_10470, la data 2013-04-07 01:26:49
De la: barboneli, la data 2013-04-07 01:18:27
De la: Sarikiz, la data 2013-04-06 19:51:17Vinovatul sa iasa la inaintare, inainte de a fi gasit. Auzi la el, sa ma lase fara frumusete de peruca verde. İote bre ce urata-s acuma fara ea !
Sa recunoasca acusa ca daca nu, ii pusc una


ok... recunosc... mi-e frica de "pusc una"... de fapt, nu de asta ci de "pusc doo"... EU ti-am furat peruca !!!! aaa... nu, m-am inrosit de placere, nu de rusine... !!! si sa nu crezi ca peruca iti tinea de frumusete... daca e sa vorbim de frumusete, altceva trebuie sa fur/am !!! nu-mi placea ! la peruca ma refer... ! acum pot sa vad pe tzeasta ta si cate operatzii ai trecut la cap... chiar daca nu prea au reusit !!! mai bine iti iei acuma o peruca ca a lui Estera... uite ce frumoasa e ea cu peruca ei... !!! faci si o operatie la nas... si sa vezi ce frumoasa o sa fii... ! ok... trecem peste amanunte... dar dupa ce iti iei peruca noua, te mariti cu mine ??? asta ma intereseaza... !!! ca 10470 m-a refuzat... !!!


DUBLA MINCIUNA- STILUL INCONFUNDABIL

ai postat un clip in care spui ca apare si sotia ta. eu nu pot face parte din harem. probabil ca te-am refuzat in toate vietile de pina acum si promit ca si in cele viitoare voi fi la fel; de consecventa.

casa de piatra- intii cariera si apoi ce vrei tu.

deci: LASA MINCIUNILE, TE CONTRAZICI SI TE MINTI TU PETINE INSUTI.



Faci pe inabordabila Margareto? Uite unde era mironosita :))
Vezi ca Barbo nu are voie sa aibe harem :))

Dedicatie pentru tine ca ai descoperit netul :))

http://www.youtube.com/watch?v=Kv_aOZs9s5A
Sarikiz
Postat pe 7 Aprilie 2013 20:12
De la: Estera111, la data 2013-04-07 00:02:36
De la: silfida, la data 2013-04-06 23:58:45Si-un volan roz sa nu mai stea goala asa pe forum!


Trebuie sa recunosti ca acolo in poza, seamana cu - Israel Kamakawiwo'Ole

NU si la sex :))
Sarikiz
Postat pe 7 Aprilie 2013 20:14
De la: Estera111, la data 2013-04-06 23:51:13
De la: Sarikiz, la data 2013-04-06 22:22:03Dau ultimatum.


Daca vrei, ti-o imprumut eu pe a mea

Si sa te las pe tine fara? Nu... A mea era verde... CRed ca 70 a luat-o ca prea imi poarta sambetele :))
Sarikiz
Postat pe 7 Aprilie 2013 20:16
De la: Sarikiz, la data 2013-04-07 13:59:52Va multumesc pentru imprumut, dar eu imi vreau peruca verde inapoi. Avea transmitator de energie in ea.
Barbo, io nu ma marit decat cu peruca verde. Si nu cu tine, poate cu 70 :))
Nu te poti pune in calea fericirii noastre te rog ! Nu vezi cum este obsedata de mine si cum ma urmareste peste tot? O sa ii ofer luna de miere de vis la salonul 13 . Se poate odihni in liniste acolo, ventual sa mai si dea cateva sforaieli
İntai sa imi recuperez peruca si apoi o cer in casatorie pe 70.
Joci la nunta noastra?



da, cu placere... ! ce preferi, poker, shah, table... ??? nu, nu ma bag in calea fericirii voastre... ce-s nebun ???? cu toate ca sunt gelos pe tine... !!!
barboneli
Postat pe 7 Aprilie 2013 21:54
De la: barboneli, la data 2013-04-07 21:54:45
De la: Sarikiz, la data 2013-04-07 13:59:52Va multumesc pentru imprumut, dar eu imi vreau peruca verde inapoi. Avea transmitator de energie in ea.
Barbo, io nu ma marit decat cu peruca verde. Si nu cu tine, poate cu 70 :))
Nu te poti pune in calea fericirii noastre te rog ! Nu vezi cum este obsedata de mine si cum ma urmareste peste tot? O sa ii ofer luna de miere de vis la salonul 13 . Se poate odihni in liniste acolo, ventual sa mai si dea cateva sforaieli
İntai sa imi recuperez peruca si apoi o cer in casatorie pe 70.
Joci la nunta noastra?



da, cu placere... ! ce preferi, poker, shah, table... ??? nu, nu ma bag in calea fericirii voastre... ce-s nebun ???? cu toate ca sunt gelos pe tine... !!!

İo nu am jucat jocuri de noroc niciodata si nici nu imi plac.
Jucam camasa viitoarei mele mirese
Ssssssstttttttt ca sa nu fii gellos pe mine
Sarikiz
Postat pe 8 Aprilie 2013 19:10
Sari ! Ti-am vazut peruca Era la asta,dar mi-o recunoscut ca o vopsit-o de frica sa nu-l manance vaca

http://bancuri123.ro/cache/be/bec1332fde08a420d7dc93a1e4072565.png
Rotty
Postat pe 8 Aprilie 2013 19:28

Gata, multam Rotty de vigilenta ta. Asa o fost.
Acum datorita tie mi-am recuperat-o.
A trebuit sa o revopsesc.
Dau bere la toata lumea !
Sarikiz
Postat pe 9 Aprilie 2013 00:04

"Jucam camasa viitoarei mele mirese"

ok ! zi-mi si mie regulamentul te rog ! deci camasa va fi a lui 47o... nu ?
barboneli
Postat pe 9 Aprilie 2013 11:21
De la: barboneli, la data 2013-04-09 11:21:56
"Jucam camasa viitoarei mele mirese"

ok ! zi-mi si mie regulamentul te rog ! deci camasa va fi a lui 47o... nu ?


continuati !
garbo_10470
Postat pe 11 Aprilie 2013 09:50


far tine, nu merge... !!! ne trebuie camasa ta... de mireasa ! nu te supara, aici mai si glumim !!!
barboneli
Postat pe 11 Aprilie 2013 16:00
De la: Sarikiz, la data 2013-04-07 20:12:57
De la: garbo_10470, la data 2013-04-07 01:26:49
De la: barboneli, la data 2013-04-07 01:18:27
De la: Sarikiz, la data 2013-04-06 19:51:17Vinovatul sa iasa la inaintare, inainte de a fi gasit. Auzi la el, sa ma lase fara frumusete de peruca verde. İote bre ce urata-s acuma fara ea !
Sa recunoasca acusa ca daca nu, ii pusc una


ok... recunosc... mi-e frica de "pusc una"... de fapt, nu de asta ci de "pusc doo"... EU ti-am furat peruca !!!! aaa... nu, m-am inrosit de placere, nu de rusine... !!! si sa nu crezi ca peruca iti tinea de frumusete... daca e sa vorbim de frumusete, altceva trebuie sa fur/am !!! nu-mi placea ! la peruca ma refer... ! acum pot sa vad pe tzeasta ta si cate operatzii ai trecut la cap... chiar daca nu prea au reusit !!! mai bine iti iei acuma o peruca ca a lui Estera... uite ce frumoasa e ea cu peruca ei... !!! faci si o operatie la nas... si sa vezi ce frumoasa o sa fii... ! ok... trecem peste amanunte... dar dupa ce iti iei peruca noua, te mariti cu mine ??? asta ma intereseaza... !!! ca 10470 m-a refuzat... !!!


DUBLA MINCIUNA- STILUL INCONFUNDABIL

ai postat un clip in care spui ca apare si sotia ta. eu nu pot face parte din harem. probabil ca te-am refuzat in toate vietile de pina acum si promit ca si in cele viitoare voi fi la fel; de consecventa.

casa de piatra- intii cariera si apoi ce vrei tu.

deci: LASA MINCIUNILE, TE CONTRAZICI SI TE MINTI TU PETINE INSUTI.



Faci pe inabordabila Margareto? Uite unde era mironosita :))
Vezi ca Barbo nu are voie sa aibe harem :))

Dedicatie pentru tine ca ai descoperit netul :))

http://www.youtube.com/watch?v=Kv_aOZs9s5A


DEDICATIE PT TINE , CA M-AI DESCOPERIT PE MINE
garbo_10470
Postat pe 11 Aprilie 2013 16:59
De la: barboneli, la data 2013-04-11 16:00:29

far tine, nu merge... !!! ne trebuie camasa ta... de mireasa ! nu te supara, aici mai si glumim !!!


DAR CE SINBT EU BUJIE?
garbo_10470
Postat pe 11 Aprilie 2013 17:00
jucati-o pe-a mea ca eu nu ma supar!
silfida
Postat pe 11 Aprilie 2013 22:02
De la: silfida, la data 2013-04-11 22:02:36jucati-o pe-a mea ca eu nu ma supar!

Pai vad ca tu nu mai ai camasa, ci doar un volanas roz Daca vrei, acopera-te si vom juca. Vad ca 70 este suparata, si-o fi facut un alt cont (uri) ca ma vad vizitata de conturi noi. NU cred ca ne lasa ea singurei pe lume. Cine stie daca acel cont care mi-a vorbit urat nu o fi fost chiar contul ei (clona).
Si acum daca tot a plecat, si numai rupem camasile, poate incepem sa rupem burlanele

http://www.youtube.com/watch?v=7f7vif5wBM8

Weekend placut !
Sarikiz
Postat pe 13 Aprilie 2013 10:57
De la: Sarikiz, la data 2013-04-13 10:57:17
De la: silfida, la data 2013-04-11 22:02:36jucati-o pe-a mea ca eu nu ma supar!

Pai vad ca tu nu mai ai camasa, ci doar un volanas roz Daca vrei, acopera-te si vom juca. Vad ca 70 este suparata, si-o fi facut un alt cont (uri) ca ma vad vizitata de conturi noi. NU cred ca ne lasa ea singurei pe lume. Cine stie daca acel cont care mi-a vorbit urat nu o fi fost chiar contul ei (clona).
Si acum daca tot a plecat, si numai rupem camasile, poate incepem sa rupem burlanele

http://www.youtube.com/watch?v=7f7vif5wBM8

Weekend placut !


pe cuvintul tau ? atunci, asa sa-ti ajute DUMNEZEU !
garbo_10470
Postat pe 15 Aprilie 2013 14:25
http://www.google.ro/search?q=peruca+verde&hl=ro&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=PKl7UbT4FoTbPfzvgWA&ved=0CC0QsAQ&biw=1122&bih=655
Sari, alege-ti de-aici peruca............
LLisa
Postat pe 27 Aprilie 2013 13:33


waw... ! asta da colectie..... Sari o sa fie fericita !!!
barboneli
Postat pe 27 Aprilie 2013 13:37
LLisa
Postat pe 27 Aprilie 2013 13:42
De la: Sarikiz, la data 2013-04-06 23:39:07Daca nu, ma pusc singura

pusca-te...scapam si noi de alte topicuri de kakao
MARILENA_25
Postat pe 3 Mai 2013 09:04

Recomandari

Setari Cookie-uri