Salut la toata lumea

Am un baietel de 4 luni si jumatate si de cateva zile nu mai vrea sa manance deloc laptele? Mancare pt bebei papa dar nu si laptele. Ce sa fac?
Ce ma sfatuiti?
Mersii mult. pooop
zambila_kidz
Postat pe 30 Iulie 2009 10:42
ai incercat sa ii schimbi laptele? stiu copii care l-au preferat pe cel din comert, la punga. ala le era lor bun. sau schimba-i modul in care il hranesti. daca ii dadeai cu biberonul, nu stiu, incearca cu o canita ptr bebei, sau picteaza-i biberonul, fa-l atractiv. uneori sunt si cauze psihice: plictiseala, sau mai stiu eu.vorbeste si cu medicul pediatru, vezi ce spune si el. de fapt el e cel mai in masura sa iti spuna ce sa faci
luci1109
Postat pe 30 Iulie 2009 12:42
Salut si multumesc de raspuns
Cand sa nascut ii dadeam Similac albastru lichid dupa doua luni a trebuit sa il schim din cauza caam venit in romania si nu ne lasau la aeroport si lapte lichid si a trebuit sa ii dau Similac albastru praf, in romania nu gasesc mereu albastru si verde in speranta ca il gasesc mereu, dar nu este asa si iar il dau pe albastru si uitea asa mai departe. Ce ma sfatuiti?
zambila_kidz
Postat pe 30 Iulie 2009 16:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sarbatori frumoase 3 De la: alinakatt 20 Decembrie 2009 21:54
buna! 2 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 16:36
Foto Video Trash The Dress, Poezia asezata in rama 1 De la: eunescu 10 Noiembrie 2009 13:02
Mamici din cluj puteti sa ma sfatuiti? 1 De la: tundemaci 14 Martie 2010 15:51
help... 3 De la: rexona 13 Noiembrie 2008 08:35
Setari Cookie-uri