Am schimbat patul!!!!!

Dintr-o tragedie in alta ma invirt....dar acum de domeniul viata intima.
Fetelor!!!!mi-am schimbat patul si vai cit il regret pe cel vechi De cind am patul asta nou, fain, mare, spatiu de ``joaca`` cit cuprinde dar e belea mare.Neavind spatiu sa-l pun unde era cel vechi unica solutie era in fereastra,si sa nu va zic ce `experienta`am avut prima data in el de la pupaturi la a fugi patul cu noi cu tot pina in calorifer a fost doar un pas Deja am vecini cu urechea pilnie la tot ce misca, de acum in colo sa vezi veselie.Rideam amindoi ca prosti si ne gindeam cum naiba sa il ancoram .Va inchipuiti ca de,... cu bb in casa se fac unele treburi mai pe soptite ,daramite sa darimi toata coloana de la 4 pina la parter.
Deci astept idei solutii, orice din partea voastra ca idea sa ne cocotam pe scaune,canapele sau podea pe termen lung cu un asa bun pat in casa tare mi-e greu
alinakatt
Postat pe 13 Iulie 2009 20:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Marar si patrunjel...?? 3 De la: felideni 10 Martie 2009 11:37
Vreau ca fiicele mele sa castige concursul, ma jutati, va rog? 1 De la: sorinheisu 18 Iulie 2009 10:32
sunt mandra ca am un bebe sanatos si frumos!! 13 De la: anaROBERT 29 Martie 2010 02:19
Bona,un subiect asa de controversat...dar atat de necesar... 15 De la: SEBY1YEAR 6 August 2009 14:08
Cetatenia franceza 19 De la: Lalea_kidz 21 Februarie 2017 15:39
Setari Cookie-uri