amanta - sotie

De la: garbo000505, la data 2009-03-27 19:36:25ai avut!!?
n-o mai ai!?
garbo001605
Postat pe 1 Octombrie 2009 18:11
tu de fapt ce vrei de la el? daca 7 ani nu l-ai putut convinge sa fie numai cu tine inseamna ca ai acceptat din start jocul lui dublu.mutarea lui la nevasta ar trebui sa fie pt tine un raspuns destul de concludent:omul isi vede de familia lui iar tu ar trebui sa-ti gasesti un barbat adevarat care sa te vrea doar pe tine.
mino2009
Postat pe 1 Octombrie 2009 20:19
oare ti-a trecut? Eu iubesc un tip casatorit de 4 ani,si cred ca o sa ramana pt toata viata in sufletul meu...........dar....fiecare cu sotii nostrii.......poate daca ne cunosteam mai devreme era mai bine si mai frumos.....sau?????????poate nu era .......
iubescun
Postat pe 2 Octombrie 2009 23:57
Tipul e casatorit de 4 ani sau tu il iubesti de 4? Si ce va tine sa fiti impreuna? Divortul nu mai e o rusine in ziua de azi. Preferi sa te complaci in minciuna, prefacatorie decat sa spui lucrurilor pe nume. Tz. tz. Ce de lume slaba si limitata.
Tiffany
Postat pe 3 Octombrie 2009 08:01
e mai palpitant sa traiesti asa
sa te intalnesti cu cineva pe ascuns
irinuca_alintata
Postat pe 3 Octombrie 2009 15:12
Pentru cine e dual si perfid, da.
Tiffany
Postat pe 3 Octombrie 2009 15:24
Este foarte usor sa judeci situatii atat de delicate...
Celor care au fost atat de acizi le pun intrebarile :
Chiar aveti curajul sa ridicati piatra ?
Sunteti asa de imaculati ?
Nici chiar cu gandul ?
wan
Postat pe 29 Octombrie 2009 14:38
asa ra!!
sa vedem cine ridica piatra??
eladaela
Postat pe 29 Octombrie 2009 14:51
io nu indraznesc

da' fara d'astia insuratii
zambila
Postat pe 29 Octombrie 2009 14:58
s-o ridic....sa n-o ridic?? (piatra bre)
eladaela
Postat pe 29 Octombrie 2009 15:01
buna sunt noua
carla_99
Postat pe 29 Octombrie 2009 15:03
noua, ha???

elada, ridic-o, da nu la mine
zambila
Postat pe 29 Octombrie 2009 15:07
zambiluto

buna carla noua....99
eladaela
Postat pe 29 Octombrie 2009 15:10


io nu ridic piatra la nimeni...fiecare face ce doreste, iar apoi suporta consecintele...asta-i viata!
corect, nu?
zambila
Postat pe 29 Octombrie 2009 15:12
dara cum nu zambilut...corect
eladaela
Postat pe 29 Octombrie 2009 15:14
zambila
Postat pe 29 Octombrie 2009 15:28
nici eu n-o ridic...
spun doar ca am avut ocazia, dar n-am facut-o.
am inca principii la care tin.
cine o face, vorba zambilutzei, problema lui...
garbo_C
Postat pe 29 Octombrie 2009 15:37
eu sunt cu cineva de 5 luni ,amandoi suntem casat
si e super cu el,simt ca as vrea sa traiesc toata viata mea cu el
irinuca_alintata
Postat pe 30 Octombrie 2009 16:47
....io am auzat ca o speli sa e ca noua...da cum pot, bre, dimineata sa te fufu cu unu si sara cu altu?
daria_
Postat pe 2 Noiembrie 2009 00:16
pai cu unu cand o faci, inchizi ochii...si zici ca ai visat......si nu ai remuscari...ce.....visele sunt realitate??
tutankhamon
Postat pe 2 Noiembrie 2009 00:19
...io propun sa iti mai cati inca un fraier, ca sa fie masa bogata: damineata, la pranz si sara.....
..ce parere ai avea daca ar fi invers? adeca sa aiba el o amanta?
daria_
Postat pe 2 Noiembrie 2009 00:21
daria...are u talking to me????
tutankhamon
Postat pe 2 Noiembrie 2009 00:32
...thut, crez ca intrabarea pentru alintata era da fapt: ce parere ai avea daca ar fi pe invers si te-ar insela si el cu unu?
..ce sa fac....am imbatranit si io si uit intrabarile, ca raspunsurile le-am invatat si dau pe dinafara...
daria_
Postat pe 2 Noiembrie 2009 00:39
mami...am inteles tot ce ai spus dar am crezut ca te referi la mine....ca io sunt deasupra ta la postare....
tutankhamon
Postat pe 2 Noiembrie 2009 00:44
..pai daca nu ma lasas sa ma termin cand eram in creatiune...io nu m asteptam sa te bagi in fata...
daria_
Postat pe 2 Noiembrie 2009 00:51
pai termenaseshi fataaaaa.....hai ma ca io-s mai blonda ashea.....
tutankhamon
Postat pe 2 Noiembrie 2009 00:57
....azi am fost sa-mi vizez de profesiune fara (somajul) si m-am intalnit cu o fosta colega de serviciu, actuala colega de profesiune

...bineinteles ca am fost impreuna la o cafea sa ne amintim de vremile trecute...

... sotul ei a fost mutat in urma cu 4-5 ani la Sibiu (este ofiter)...la data cand i-a venit lui numirea , fata lor era eleva de liceu...s-au mutat in Sibiu si am pierdut legatura..

..acum mi-a spus ca el a ramas acola, iar ea s-a intors cu fata dupa aproape un an...tanara domnisoara a facut o depresie puternica din pricina mutarii (din cea mai buna eleva din clasa ajunsese sa planga atunci cand trebuia sa iasa din casa...a fost la psihiatru si acesta i-a sfatuit pe parintii sa o duca inapoi la scoala de unde a plecat)...

daria_
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:09
...in urma cu cateva luni sotul ei s-a pensionat si s-a reintors si el in sanul familiei...dar, la scurt timp, a inceput sa primeasca telefoane de la o femeie care sustine ca a fost ca si sotia lui in anii in care a fost singur la Sibiu..

...cat timp a stat el plecat cu serviciu, nevasta-sa nu l-a vizitat niciodata (zicea ca locuieste la caminul de garnizoana cu doi colegi in camera si nu are unde sa o primeasca), venea odata la 45 de zile acasa (asa este regulamentul)intr-o permisie de 5 zile lucratoare (daca punem doua duminici si doua sambete=9 zile)....

....el se mutase de fapt la amanta, care stia foarte bine ca o familie il asteapta cuminte....dupa ce s-a pensionat si s-a reintors la familie, amanta s-a crezut indreptatita sa-i ceara socoteala sotiei si sa o faca vinovata de "atragerea in cursa a barbatului meu"...

daria_
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:10
...am sfatuit-o sa discute cu sotul ei si sa-l ierte (in tot timpul acesta nu a simtit niciodata tradarea lui - vorbeau la telefon la orice ora, fara nici un fel de retineri - deci si in prezenta amantei; aducea banii acasa; se purta exemplar in zilele cand era impreuna cu familia si nu vorbea cu nimeni la telefon - deci nici cu amanta; mergeau impreuna in concedii....)

...cineva pe forum, pe un alt topic a facut o afirmatie care m-a socat: si la wc merg sa-mi fac nevoile, dar nu am o relatie cu el...cu toata duritatea cuvintelor, cred ca se potriveste unor persoane...mi-am consolat fosta colega cu aceasta comparatie (probabil ca astea au fost sentimentele lui pentru amanta, daca nu a lasat niciodata impresia sotiei ca este infidel sau este nemultumit de relatia lor)......
daria_
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:11
??????????????
nazirra
Postat pe 2 Noiembrie 2009 16:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubire-tradare 59 De la: mariany 26 Septembrie 2013 22:00
Doi barbati si eu la mijloc????? 132 De la: ungardelia 28 Ianuarie 2010 20:06
poate exista prietenie stransa intre persoane de sex opus? 26 De la: aurel_relu 9 Martie 2011 02:24
il iubesc,desi el este bagabond.. 22 De la: Rha 29 Iunie 2010 17:13
Cine insala mai mult? Femeile sau barbatii? 239 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:52
Setari Cookie-uri