ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Femeia varsator

Voteaza
*****Scor: 3.94444444444 din 18 voturi

Ea doreste sa schimbe lumea spre DEOSEBIRE DE NOI TOTI CARE NE VINDEM VISURILEů
ramane un idealist etern
nu doreste sa fie vazuta ca un obiect sexual
are pretentii f.mari si cere si de la iubit multa consideratie
nu- I place sa fie grabita
el doreste o participare totala,emotionala si spirituala si o doreste acum-doreste Nirvana sexuala dar nu este atat talentat si evoluat spiritual ca sa va genereze beatitudinea.Amandoi veti trai amintiri intense incercand sa o atingeti
o prima intalnire nu se va termina f.rar in pat
nici a doua intalnire nu inseamna pentru ea inceputul unui flirt
nu este pudica,dar doreste sa fie fie convinsa ca aceasta legatura este ceva serios
femeia varsator este sensibila si are un puternic intelect.Este deosebit de intelectuala
prietenii o stimeaza iar daca ii place societatea este f.vesela si accepta cu placere o invitatie in ultima clipa la prieteni
avand o fire deschisa si sincera nu stie sa minta
daca simpatizeaza pe cineva isi deschide nestingherita sufletul de multe ori intr-un mod nu prea prudent
da sfaturi care nu sunt nici dorite, nici urmate
raspunde provocator
gaseste multa intelegere pentru altii
fiind o umanista convinsa o intereseaza toate problemele toate problemele lumii
o vom intalni intotdeauna in primele randuri in lupta pentru dreptate si intotdeauna de partea celor nepastuiti
intelege suferinta celorlalti dar nu este binefacatorul care cere rasplata si dragoste
se adanceste atat de mult in munca incat uita de cele mai multe ori OAMENII PENTRU CARE SE ZBATE
este fascinanta,distractiva,plina de fantezie dar pot fi si incapatanate
simte o mare nevoie de DRAGOSTE si PRIETENIE
cauta insa partenerul PERFECT si are DIFICULTATI IN A SE HOTARI
va soca intotdeauna cu cercul ei de cunostinte conservatoare
isi doreste un barbat cu care sa se simta cu adevarat femeie
este f.ordonata si harnica
poate fi insa si NERVOASA,CICALITOARE,cheltuitoare,extravaganta in ceea ce priveste confortul personal
NU VA RECUNOASTE NICIODATA ACESTE GRESELI
Care este

VIATA INTIMA
instinctul animalic nu este pe primul loc,ea idealizeaza dragostea si trebuie sa cuprinda multa GINGASIE
odata trezita in ea este in stare de orice,CREATOARE si PLINA DE FANTEZIE
ISI COPLESESTE PARTENERUL CU GINGASII SI ATENTII
Ea doreste sa iubeasca atat SUFLETUL cat si TRUPUL barbatului
Daca va veti casatori cu Varsatorul nu veti rataci pentru a cauta pe altcineva

ZONE EROGENE
Partile cele mai sensibile sunt fesele si partea superioara a piciorului
Iubesc atingerile delicate,brutalitatea ii sperie
  citeaza   raspunde

ms uite ca am gasit si raspunsulllllll,super sa stii ca este exact asa cum ai spus tu.cool
  citeaza   raspunde

da, e adevarat.. eu ma regasesc in textul asta:)
  citeaza   raspunde

e foarte adevarat...mai ales faza cu cheltuielie...:))
  citeaza   raspunde

adevarat....
  citeaza   raspunde

Da si eu sunt Varsator,ma regasesc perfect .cum ati reusit sa descifrati atit de bine femeia varsator
  citeaza   raspunde

si eu sunt varsator si nu ma regasesc in totalitate in textul de mai sus, mai ales la faza cu ordinea. eu una detest sa fie totul pus la punct, ordonat, atat in casa cat si in viata
  citeaza   raspunde

Da Doamne sa fie asa...mai ales la partea cu.."Daca va veti casatori cu Varsatorul nu veti rataci pentru a cauta pe altcineva" ..:D
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

Raul, draga, sa-ti spun eu cum este o VARSATOARE:

- SINCERA
-ROMANTICA
-O adevarata FEMEIE...
  citeaza   raspunde

Danisofia,pai nu acelasi lucru reiese si din ce a spus Raul,

eu cel putin asa am inteles.

Ma regasesc intrutotul in ceea ce a reusit Raul sa descifreze

pentru aceasta zodie.

Varsatoarele iubesc cu mintea,cu sufletul si cu trupul{nu neaparat in

aceasta ordine}si se lupta si se zbat ca apa de mal ,daruind tot.

Cel putin asa sunt eu.Suntem uneori si cicalitoare de ce sa nu recunoastem,

{unele mai mult,altele mai putin}

nu cred ca exista femeie despre care sa nu s spuna macar o data ca nu e cicalitoare.

Prin natura lor femeile sunt cicalitoare.

Legat de "cheltuitoare" depinde ce se intelege prin astacheltuie doar pentru
asi satisface unele mofturi ale ei ?Si eu sunt cheltuitoare si de bani si de sentimente,
dar nu neaparat numai pentru mine ci si pentru cei dragi mie.
Sunt mandra ca sunt VARSATOARE si nu ma las niciodata calcata in picioare,ceea ce oferim
aia primim.
  citeaza   raspunde

am gasit pe un site despre horoscop "madame lulu" ceva de genu ca varsatorul, al 11 semn zodiacal este reprezentat de genii si de criminali:))..eu ca o mica varsatoare nu ma regasesc printre genii parca...deci...:))primul comentariu mi se pare ca mi se potriveste mai putin treaba cu ordinea si curatenia...la asta chiar nu ma pricep,sunt foarte dezordonata, imi place ordinea dar nu facuta de mine...nu am timp...
  citeaza   raspunde

Adevarat ...............harnica sunt..........insa ordonata ....nu prea
  citeaza   raspunde

caracterizeaza perfect femeia varsator si in special faza cu cheltuielile, super zodie!
  citeaza   raspunde

De la: danisofia, la data 2008-08-11 00:36:55 Raul, draga, sa-ti spun eu cum este o VARSATOARE:

- SINCERA
-ROMANTICA
-O adevarata FEMEIE...
  citeaza   raspunde

ca si defecte...ale mele...rece, trec repede de la o stare la alta, nu pot sa tac sau sa joc teatru...se mai regaseste cineva?
  citeaza   raspunde

si eu ma regasesc,este aproape de adevar
  citeaza   raspunde

unde le gasesti? se potrivesc atit de bine ,chiar sunt curioasa?
ce parere ai de femeia varsator si barbatul berbec? :

:

citeaza   raspunde

misto descrieri insa nici una nu este completa...as obiecta totusi la prieteni conservatori...
nu am asa ceva...imi place sa am multi prieteni si ma simt f bine printre cei cu mult umor si chef de viata ca si mine
  citeaza   raspunde

daca stii atat de multe despre varsatori ce poti spune de o relatie intre ei:femeia varsator si barbatul varsator se potrivesc?
  citeaza   raspunde

Raul , tare m-am distrat ! Multumesc.

Si in parte chiar ma recunosc!!
Varsatoarelor va lansez o intrebare:
Care e reprosul care vi s-a adresat cel mai des?
La mine e : "Independento!!"
  citeaza   raspunde

ca sunt prea incapatanata!?ca fac doar ce vreau eu..fara sa ascult de altii..ca am prea mare incredere in mine...
  citeaza   raspunde

Este extrem de adevarat ceea ce am citit.Raul,esti si tu un mic ,,vrajitor"? Oricum, ma recunosc mai mult decat speram in ceea ce ai scris. Ca un defect al zodiei...individualismul, cred. Oricum, nu mi-e rusine cu ceea ce am descoperit aici...si nu numai. Mentionez ca sunt o varsatoare cu ascendent in varsator. Va iubi, dragii mei varsatori!
  citeaza   raspunde

sint Varsator si sint mindra, chiar daca uneori sint cicalitoare.
Imi place sa se faca asa cum vreau eu, chiar daca nu-i bine intotdeauna.
  citeaza   raspunde

ce ziceti de femeia varsator si barbatul taur?
  citeaza   raspunde

Raul va fi acuzat de plagiat daca mai continua mult. Si apoi este un forum nu trebuie sa facem nici un copie/coler
  citeaza   raspunde

Cred ca-ti faci prea multe probleme . Nu cred ca-si imagineaza cineva ca horoscoapele sau chestiile de genul asta nu sunt luate de undeva .
  citeaza   raspunde

foarte bine mi se potriveste, super.
  citeaza   raspunde

Mielutza! prietenul meu imi spune f.f.f. des "esti rea". El este scorpion si fiinca nu ma poate domina, imi merge mintea putin mai repede ca el, imi spune ca sunt "rea".
  citeaza   raspunde

Cu riscul de a fi si eu rea sugereaza-i prietenului tau sa se exprime mai nuantat si daca nu poate mai gandeste-te
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: