Concurs Chocolate Kids

Intr-una din zilele trecute, bobocelul meu care are acum are 10 luni , invatam cum sa stam pe olita....
ce sa vezi intr-un moment de neatentie din partea mea fetita mea s-a ridicat si si-a pus olita in cap.... :))
va imaginati ce a urmat....nu ? :))
va pupam Liliana si Nora
liliana_sfc
Postat pe 3 Noiembrie 2008 10:48
Scuze ca intervin,dar s-a creat un subiect cu acest concurs si ar fi pacat sa nu-ti scrii acolo intamplarea!Mergi pe Generalitati la subiectul concurs!
Pupici si Bafta la concurs!
bia_kidz
Postat pe 5 Noiembrie 2008 10:51
buna..eu nu am gasit alt subiect cu referire la concurs asa ca voi scrie aici o intamplare haioasa....sunt foarte multe dar o sa va spun una mai recenta. Eram cu Andrei in parc si la un moment dat ne striga o mamica ca a gasit o buburuza si vrea fetita ei sa i-o arate si lui Andrei. S-au strans multe fetite pe langa buburuza pana sa aparem noi, iar cand a vazut-o Andrei a vrut sa o prinda ( fetitelor le era frica ) . I-am pus-o usor pe manutza si ce credeti ca a facut cu ea?? A bagat-o in guritza
Am inceput sa strig sa o scoata afara si cand a deschis gura era buburuza saraca pe limba ! Am ras in hohote toate mamicile care eram in jurul buburuzei. Va spun ca buburuza era teafara cand i-am scos-o din guritza si Andrei al meu are doar un anisor si 3 luni ! Va pup si bafta la concurs !
P.S. Daca stie cineva unde trebuia sa scriu intamplarea ( in caz ca nu aici) va rog sa-mi scrieti un mesaj.
sdanutza
Postat pe 5 Noiembrie 2008 23:36
http://www.kidz.ro/comunitate/forum/view_topic/636/Concurs-Chocolate-Kids.html aici sunt postate toate mesajele concursului
creatza_kidz
Postat pe 6 Noiembrie 2008 10:26
buna...eu stau la casa si avem in curte un catel de rasa mica
copilului meu ii place foarte mult sa se joace cu el si intr-o zi, intr-o clipa de neatentie de-a mea, in timp ce se juca cu catelusul, i-am vazut pe amandoi bot in bot
probabil l-a confundat cu una din jucariile lui de plus
seby2007
Postat pe 10 Noiembrie 2008 09:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
este constipat??? 0 De la: 25 Decembrie 2009 13:51
CEREALELE? 3 De la: Claudia_sonya_nicole 13 Martie 2010 20:20
rivalitatea in familie 6 De la: carmenn7 9 Februarie 2009 21:29
Salina Timisoara SUSESI 1 De la: office_salinasusesi_ro 10 Februarie 2010 20:09
bone in constanta 4 De la: dana73_76 11 Septembrie 2011 16:11
Setari Cookie-uri