parca imi este dor de el...:-??

oricum, ma bucur cand vad ca este cineva care traieste pentru a observa greselile gramaticale ale celorlalti..
roby_cado
Postat pe 22 Iunie 2010 11:49
referitor la topik,...mai parca imi este dor.....

roby numai de atat te bucuri ce dreaq....
ladyDY
Postat pe 22 Iunie 2010 11:57
Nu Lady, acu' nu se bucura, acu' pozeaza in victima!
moniq_
Postat pe 22 Iunie 2010 12:01
ai ma moniq, vroiam sa aflu parerea lui robyyyyy,....
ladyDY
Postat pe 22 Iunie 2010 12:03
stai sa isi revina!
moniq_
Postat pe 22 Iunie 2010 12:05
moniq io cred ca o lesinat,....nu-l mai vad...
ladyDY
Postat pe 22 Iunie 2010 12:07
ce cotzoharle frateee....

deci pe rand..:

lady,eu ma bucur pentru orice tati..,sunt mai simplist asa..,ce sa fac.. ..,si nu lesin asa usor..,relax..

moniq,mami..,chiar am talent de fotomodel bre..? zici tu..?
roby_cado
Postat pe 22 Iunie 2010 12:38
deci,
fetelor, pe rand! nu sariti toate odata pe roby
o ramas singuru barbat p'acilea si gata, hop pe el
io zic s-o lasam pe dor prima!

dor, nu dadea!
zambila
Postat pe 22 Iunie 2010 12:52
Bine. O lasam pe Dor. Sorry, Rob!
Io' respect programu'!
moniq_
Postat pe 22 Iunie 2010 12:57
mai cum v-am lasat un pikut libere gata l-ati si pariat care este prima,..io zic asa sa nu se supere vreuna,...toate odata !!!!!! ....gata mai am treaba,....mai trec pe aici...si sa nu-l terminati ca mai avem nevoie de el,...doar este singurul barbat !!!!!

roby !!!!!!...
ladyDY
Postat pe 22 Iunie 2010 13:17
he he..,sa vezi ce va ciufuleste coana mare(dor),cand o vedea ce mult o iubiti voi,de sunteti in stare sa-i cedati locu'..
roby_cado
Postat pe 22 Iunie 2010 16:22
Lasati ca mie nu-mi mai trebuie. Poate sa-l ia cine vrea.
Doara
Postat pe 22 Iunie 2010 16:45
nuti_vio
Postat pe 22 Iunie 2010 16:55
De la: Dor_marunt, la data 2010-06-22 16:45:16Lasati ca mie nu-mi mai trebuie. Poate sa-l ia cine vrea.


nu iti "mai"..?

bre..,ma simt atat de ieftin.. ,si "folosit"in acelasi timp...



roby_cado
Postat pe 22 Iunie 2010 18:08
voiam sa spunnceva....dar ma abtin
fleurdelis
Postat pe 22 Iunie 2010 22:50
bine faci..
roby_cado
Postat pe 23 Iunie 2010 09:38
Buna!Imi pare cunoscuta situatia ta....Ceea ce-ti pot spune e:gandeste-te fff bine inainte de a lua o hotarare...gandeste-te ce vrei de fapt si daca ai de gand sa ai aceeasi atitudine distanta pe viitor...daca vei ajunge la o astfel de concluzie in sensul ca daca tot ce vrei e ca acel baiat sa-ti acorde atentie "temporara"...adica daca iti place doar insistenta lui din trecut atunci cel mai bine ar fi sa ramana totul asa cum e acum ..iti faci rau tie si nici pt el nu cred ca e fff usor; in alte conditii insa....adica daca iti place cu adevarat el ca persoana(daca ai avut sansa de a-l cunoaste) atunci ar fi bine sa-i spui direct si sa-i acorzi o sansa.....asa vei vedea si ce anume te determina sa-i duci dorul.....Nu stiu daca te ajuta fff mult sfatul meu dar consider ca e cea mai potrivita atitudine......Multa bafta in luarea unei decizii corecte!
anca_ankka_yahoo_com
Postat pe 23 Iunie 2010 09:50
Uneori nici nu vreau sa aud de el...dar cand nu ma cauta parca vreau sa ii aud vocea....nici eu nu stiu ce vreau defapt...
blondina_X
Postat pe 25 Iunie 2010 23:23
De la: blondina_X, la data 2010-06-25 23:23:17Uneori nici nu vreau sa aud de el...dar cand nu ma cauta parca vreau sa ii aud vocea....nici eu nu stiu ce vreau defapt...
pai ii simti lipsa..Nu arata sa se vada asta..pT CA BARBATIi si-o iau in cap..daca te vad ca tii mul;t la ei...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Iunie 2010 23:29
fleurdelis
Postat pe 25 Iunie 2010 23:36
Am inceput iara sa vb cu el...sh l'am intrebat asa mai pe ocolite sh a zis k nu ar vrea niciodata sa fiu pretena lui pt k eu is mai orgolioasa sh las tine sub papuc...da oricum cand vb cu ei nu mai am acle fior cand il aveam candva...cine stie ce va fi maine ma intalnesc cu el sa imi dea niste carticele pt bac si voi vedea...aaa nu i'am aratat k imi place de el mai mult tot timpu l'am respins sh probabil asdta a fost o gresala,dar ce sa faci omu din greseli invata
blondina_X
Postat pe 26 Iunie 2010 22:03
De la: blondina_X, la data 2010-05-30 13:54:58Acum 1 an de zile sau poate si mai mult...sa intamplat sa imi placa de un baiat dar fara sa imi dau seama...dar am tinut in mine pt k lu pretena mea la randu ei ii placea de el,i'am cerut id lui de mess nu a vrut sa mil dea dar ea venea la mine acasa sa vb pe mess cu el,eu am tinut minte id lui...si peste cateva luni bune l'am bagat in lista mea de mess...sh atunci a inceput totul,imi placea de el dar nu vream sa afle nimeni,intr-o zis cand era cea in centru el a iesit cu colegi lui si eu am iesit cu pretenele mele ,eram in spatele lui si el fluiera dupa fosta mea amica...eu faceam mijsto de el k dupa cine fluiera bineinteles k sa inrosit tot la fata...a trecut sh asta sh peste catva timp am ajuns sa iesim afara impreuna cu colegi lui ne distram impreuna dar el tot timpu imi dadea mie atentie eu il respingeam k nu vream sa isi dea seama nimeni ce simt eu pt el...dar amici nostri sau prins ca ceva ceva e din paretea amndurora...dar nici unu nu a recunoscut,eu nici in ziua de azi nu recunosc...ne'am certat eu il faceam in toate felurile k ma tot suna deja la un moment dat devenise prea insistent cu telefoanele lui,sh nu imi placea la el k niciodata nu vb serios,cand il intrebam iti place de mine...el daca te'as face pretena mea te'as face fata de casa...ti'ai schimba nr de tel sh nah in fine prosti de copi mici...nuj ce sa fac sa il caut mi dor de el parca sa ma mai cert cu el...mi drag de el dar nu vrea sa recunosc...el iara nu gandeste matur la ani lui dar amicu nostru zice k pot sa il fac cum vreau eu...nuj ce sa fac mi dor de el nu am mai vb de ceva timp daca ma suna el cu nr ascuns sh vb asa ciudat...vreau un sfat...plsss
auzi blondino >>> am fost educata de tata >>EL SPUNEA >NICIODATA SA NU SUNI UN BAIAT < decat in caz de o boala grava de-a lui .... si >>> BARBATUL ...baiatul ...DE CAND SE NASTE SI PANA MOARE ,ESTE UN >>VANATOR!!!...[stai sa vezi ce suturi primesc eu acum...] >Barbatul CAND SIMTE CA ESTI >TOATA A LUI >>PLEACA IAR..SI IAR ... LA VANATOARE ...>>ASA ca te hotarasti !!! senioara A, si sa stii ca am aplicat EXACT, SI >>n-am avut niciodata DEZAMAGIRIII..NICIODATA !!!
garbo001084
Postat pe 27 Iunie 2010 10:05
dar ei au avut datorita tie..?
roby_cado
Postat pe 27 Iunie 2010 15:53
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-06-25 23:29:29
De la: blondina_X, la data 2010-06-25 23:23:17Uneori nici nu vreau sa aud de el...dar cand nu ma cauta parca vreau sa ii aud vocea....nici eu nu stiu ce vreau defapt...
pai ii simti lipsa..Nu arata sa se vada asta..pT CA BARBATIi si-o iau in cap..daca te vad ca tii mul;t la ei...

da cam asa este, daca un barbat se vede iubit prea mult nu-si mai face griji pt persoana care-l iubeste
giul1a
Postat pe 27 Iunie 2010 16:17
De la: garbo001084, la data 2010-06-27 10:05:49
De la: blondina_X, la data 2010-05-30 13:54:58Acum 1 an de zile sau poate si mai mult...sa intamplat sa imi placa de un baiat dar fara sa imi dau seama...dar am tinut in mine pt k lu pretena mea la randu ei ii placea de el,i'am cerut id lui de mess nu a vrut sa mil dea dar ea venea la mine acasa sa vb pe mess cu el,eu am tinut minte id lui...si peste cateva luni bune l'am bagat in lista mea de mess...sh atunci a inceput totul,imi placea de el dar nu vream sa afle nimeni,intr-o zis cand era cea in centru el a iesit cu colegi lui si eu am iesit cu pretenele mele ,eram in spatele lui si el fluiera dupa fosta mea amica...eu faceam mijsto de el k dupa cine fluiera bineinteles k sa inrosit tot la fata...a trecut sh asta sh peste catva timp am ajuns sa iesim afara impreuna cu colegi lui ne distram impreuna dar el tot timpu imi dadea mie atentie eu il respingeam k nu vream sa isi dea seama nimeni ce simt eu pt el...dar amici nostri sau prins ca ceva ceva e din paretea amndurora...dar nici unu nu a recunoscut,eu nici in ziua de azi nu recunosc...ne'am certat eu il faceam in toate felurile k ma tot suna deja la un moment dat devenise prea insistent cu telefoanele lui,sh nu imi placea la el k niciodata nu vb serios,cand il intrebam iti place de mine...el daca te'as face pretena mea te'as face fata de casa...ti'ai schimba nr de tel sh nah in fine prosti de copi mici...nuj ce sa fac sa il caut mi dor de el parca sa ma mai cert cu el...mi drag de el dar nu vrea sa recunosc...el iara nu gandeste matur la ani lui dar amicu nostru zice k pot sa il fac cum vreau eu...nuj ce sa fac mi dor de el nu am mai vb de ceva timp daca ma suna el cu nr ascuns sh vb asa ciudat...vreau un sfat...plsss
auzi blondino >>> am fost educata de tata >>EL SPUNEA >NICIODATA SA NU SUNI UN BAIAT < decat in caz de o boala grava de-a lui .... si >>> BARBATUL ...baiatul ...DE CAND SE NASTE SI PANA MOARE ,ESTE UN >>VANATOR!!!...[stai sa vezi ce suturi primesc eu acum...] >Barbatul CAND SIMTE CA ESTI >TOATA A LUI >>PLEACA IAR..SI IAR ... LA VANATOARE ...>>ASA ca te hotarasti !!! senioara A, si sa stii ca am aplicat EXACT, SI >>n-am avut niciodata DEZAMAGIRIII..NICIODATA !!!

daca nu-l suni te suna el si iti spune ca nu-ti pasa de el, ca nu tii la el si tot asa, dezamagirea tot exista
giul1a
Postat pe 27 Iunie 2010 16:19
categoric k exista...pe toate planurile...am vb aseara cu el sh vb cum ar face el daca pretena lui lar insela..multe faze...sh sti ce mi'a zis..k ce'a mai mare satisfactie a mea e cand il vad pe fostu meu gagiu infrant:))...sj cand is cu 2 de odata sj cand imi bat joc de ei...oricum lui ii frica sa nu imi bat joc de el
blondina_X
Postat pe 27 Iunie 2010 20:56
Sa va rugati sa iau bacu...va rog...sa ma ajute D-zeu sa iau bacu k asta ii ce'a mai mare dorinta a mea....ne auzim dupa bac...cele bune pt toti:* va iubesc
blondina_X
Postat pe 27 Iunie 2010 21:00
sa dea domnul sa-iei!
caci la cum scriii.///
fleurdelis
Postat pe 27 Iunie 2010 21:01
Stai linistita k la bacu nu scriu asa...ms oricum sa te ajute sh pe tn D-zeu
blondina_X
Postat pe 27 Iunie 2010 21:04
fleur, e grele

si azi parca parca imi este putin dor
nelly05
Postat pe 27 Iunie 2010 21:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bijuterii, accesorii 1 De la: andra_220891 25 Noiembrie 2012 22:00
Concediu in mirifica Bucovina plus o promotie de nerefuzat ! 1 De la: fittnescoffe 9 Iulie 2012 09:27
Vizionati emisiunea "Sport , dieta si o vedeta" !!! 1 De la: fittnescoffe 2 Noiembrie 2011 16:03
7 super alimente ce iti pot salva viata 1 De la: caasandra 2 Iunie 2010 05:52
poate stie cineva 18 De la: garbo039663 1 August 2010 17:15
Setari Cookie-uri