"diagnosticul" dragostei-exista pre multa confuzie,prea mult haos!

Deci avem botez?
anakin
Postat pe 22 Mai 2010 21:41
da! al meu cred...cred ca trec la religia razbunarilor de AZI!
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 21:42
fleur, daca exista acolo si guinness, vin, sa stii

pe aleha nu o luam, ca face urat la bautura..
anakin
Postat pe 22 Mai 2010 21:43
si nene, de ce sa nu spunem cinstit!
exista barbati...care simt pur si simplu nevoia calcarii in picioare a tot ceea ce cred ei ca au creat!

eu le urez doar ...succes! atat!
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 21:44
De la: anakin, la data 2010-05-22 21:43:46fleur, daca exista acolo si guinness, vin, sa stii

pe aleha nu o luam, ca face urat la bautura..



bine! o sa te invit!
dar la ikeea!
asa cum ai promis!
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 21:44
De la: reyya, la data 2010-05-22 21:31:02Ignorati ceea ce nu va place...punct. eu trec pe langa oamenii si ideile negative ca pe langa stalpii de telegraf...ce sens are sa intrati aici sa va enervati ??? Viata nu roz doar pt ca unii nu vad picaturile roz din ea, chestie de perceptie. Alexandra..nu te supara dar ai un apetit fantastic pt subiecte ,,sensibile" si viata noastra a tuturor nu e capat de afis..nici in real , cu atat mai putn in virtual. Impune-ti sa te detasezi de toare astea..viata ta nu e relevanta decat pt tine ...la fel si viata reala a oricarei persoane de aici e relevanta doar pt acea persoana si pentru nimeni altcineva, ce a facut X cu Y e viata lui si problema lui, nu ar trebui sa priveasca pe nimeni altcineva.Ai o apetenta fantastica pt barfe , experientele personale ale userilor...eu as zice sa te mai gandesti, daca asa iti place sa traiesti , vei realiza spre sfarsitul vietii tale ca de fapt, nu ai trait frumusetea vietii..ai irosit clipe esentiale pt tine ..le-ai acordat celorlalti prea multa atentie , chiar daca ai facut-o la modul negativ, si asta e o pierdere de vreme.



reyya faci parte din personajele implicate?nu cred.cat adevar stii tu despre situaie?doamna Celleste insa a predat unor elevi.comportamentul ei nu permite.insa ar trebui sa nu intre pe acest topic.nu are legatura cusituatia ei.iar domnul scriitor,tot acelasi timbru v-a scrie despre ea?cu aceleasi expresii folosite si aici?caci le-am dat copy-paste pt ca sa-i fac o prefata scriitorului.doamne ce mai articol fain.sincer nu ma asteptam.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 21:47
dar tu faci parte??
aberanta fara margini ce esti!
TUUUUUUUUUUUU ....de ce te implici??
poti spune??
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 21:47
cred ca in mahmureala ta de 2 bani...nici nu stii!
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 21:48
Alexxandra, nu te mai inteleg. Celleste s-a retras si tu tot continui sa o aduci in disctie. Ce vrei de fapt de nu incetezi si tu>
Si, in fond, ce vrei sa demonstrezi, fa-ma si pe mine sa inteleg!
Daca a predat in invatamant inseamna ca a avut calitatea sa o faca si nu vad unde e problema.
dihoritza
Postat pe 22 Mai 2010 21:52
De la: fleurdelis, la data 2010-05-22 21:47:58dar tu faci parte??
aberanta fara margini ce esti!
TUUUUUUUUUUUU ....de ce te implici??
poti spune??




pleaca,pe alt topic .noi suntem diferite ca si cultura.tu ortodoxa ....nu mi-a facut placere discutia voastra.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 21:55
De la: dihoritza, la data 2010-05-22 21:52:04Alexxandra, nu te mai inteleg. Celleste s-a retras si tu tot continui sa o aduci in disctie. Ce vrei de fapt de nu incetezi si tu>
Si, in fond, ce vrei sa demonstrezi, fa-ma si pe mine sa inteleg!
Daca a predat in invatamant inseamna ca a avut calitatea sa o faca si nu vad unde e problema.



nu citesti ce scrie fleur?tu te-ai lasa calcata in picioare?si de cine! sa plece de pe topicul acesta ca au venit ca "ciorile",sa ciuguleasca.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 21:58
So looong, good bye!!!
anakin
Postat pe 22 Mai 2010 21:58
ce interesant...ce barfa de senzatie....ce interesant mod de gandire...sa te folosesti de niste mojicii spuse in privat pentru a terfeli viata unei alte persoane, fara a stii, cu adevarat, care e adevarul, sau fara a incerca sa afli si parerea celeilalte parti implicate...

interesant sa arunci niste cuvinte jignitoare si oarbe...atunci cand te inneaca furia...si este si mai interesant modul de comportare al unor doamne care toarna gaz pe foc, in loc sa incerce sa-l stinga....bravo doamnelor! sunteti super tari!...nu ati facut decat sa iasa la iveala niste dezvaluiri care nu fusesera spuse de la inceput...minunat!
tutankhamon
Postat pe 22 Mai 2010 21:59
maroon 5...

sa moara bibi de nu seamana fata aia din video cu aleha!
http://www.youtube.com/watch?v=uNSBq6hvU1s
preciouss
Postat pe 22 Mai 2010 22:00
De la: reyya, la data 2010-05-22 21:31:02Ignorati ceea ce nu va place...punct. eu trec pe langa oamenii si ideile negative ca pe langa stalpii de telegraf...ce sens are sa intrati aici sa va enervati ??? Viata nu roz doar pt ca unii nu vad picaturile roz din ea, chestie de perceptie. Alexandra..nu te supara dar ai un apetit fantastic pt subiecte ,,sensibile" si viata noastra a tuturor nu e capat de afis..nici in real , cu atat mai putn in virtual. Impune-ti sa te detasezi de toare astea..viata ta nu e relevanta decat pt tine ...la fel si viata reala a oricarei persoane de aici e relevanta doar pt acea persoana si pentru nimeni altcineva, ce a facut X cu Y e viata lui si problema lui, nu ar trebui sa priveasca pe nimeni altcineva.Ai o apetenta fantastica pt barfe , experientele personale ale userilor...eu as zice sa te mai gandesti, daca asa iti place sa traiesti , vei realiza spre sfarsitul vietii tale ca de fapt, nu ai trait frumusetea vietii..ai irosit clipe esentiale pt tine ..le-ai acordat celorlalti prea multa atentie , chiar daca ai facut-o la modul negativ, si asta e o pierdere de vreme.



Nu am scris pt a-mi raspunde A.,am scris pt a te face sa reflectezi , normal ca nu sunt implicata si nici nu am sa fiu vreodata implicata decat in propria-mi viata .
reyya
Postat pe 22 Mai 2010 22:02
bluelight
Postat pe 22 Mai 2010 22:04
De la: tutankhamon, la data 2010-05-22 21:59:49ce interesant...ce barfa de senzatie....ce interesant mod de gandire...sa te folosesti de niste mojicii spuse in privat pentru a terfeli viata unei alte persoane, fara a stii, cu adevarat, care e adevarul, sau fara a incerca sa afli si parerea celeilalte parti implicate...

interesant sa arunci niste cuvinte jignitoare si oarbe...atunci cand te inneaca furia...si este si mai interesant modul de comportare al unor doamne care toarna gaz pe foc, in loc sa incerce sa-l stinga....bravo doamnelor! sunteti super tari!...nu ati facut decat sa iasa la iveala niste dezvaluiri care nu fusesera spuse de la inceput...minunat!


te simti ca lebada in apa, asa-i, tuto?
Acele doamne infierate de tine sunt satule de minciuni, falsitate, ipocrizie...Bazaie cumva musca pe la caciula ta? Aici si in special in alte situri, prin care te dai chiar barbat?
Daca vrei, dezvolt cu placere, dupa meci
pik_nik
Postat pe 22 Mai 2010 22:07
De la: dihoritza, la data 2010-05-22 21:52:04Alexxandra, nu te mai inteleg. Celleste s-a retras si tu tot continui sa o aduci in disctie. Ce vrei de fapt de nu incetezi si tu>
Si, in fond, ce vrei sa demonstrezi, fa-ma si pe mine sa inteleg!
Daca a predat in invatamant inseamna ca a avut calitatea sa o faca si nu vad unde e problema.


citeste incepand cu intrarea lor in acest topic.si vei intelege ca auincercat sa deschida un scandal ,dar comportamentul si cv necivilizate ,sunt de partea lor.eu in mod civilizat le-am tinut piept la discutii.ti-am zis si te intreb;tute-ai lasa calcata in picioare si inca de cine?referitor la predare in invatamant,sincer nu pot scrie pe acest topic sau site.dar mai voalat nu sta bine domnisoara cu moralitatea.iar elevii pot sa cunoasca acest aspect.si nu trebuie sa invete asa ceva.daca vrei alte informatii asa de culise
citeste pe topic' poate un barbat iubi 2 femei....bla bla bla...'.in ziua aceea nu eram aici.dar o studenta m-a cautat la redactie si mi-a cerut ajutorul.aceasta studenta a citit ce s-a scris aici la adresa tatalui ei.citeste si ai sa vezi ca au scris inclusiv de ea.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 22:08
salutare
scorpionultau
Postat pe 22 Mai 2010 22:08
ce problema nationala...
scorpionultau
Postat pe 22 Mai 2010 22:10
De la: tutankhamon, la data 2010-05-22 21:59:49ce interesant...ce barfa de senzatie....ce interesant mod de gandire...sa te folosesti de niste mojicii spuse in privat pentru a terfeli viata unei alte persoane, fara a stii, cu adevarat, care e adevarul, sau fara a incerca sa afli si parerea celeilalte parti implicate...

interesant sa arunci niste cuvinte jignitoare si oarbe...atunci cand te inneaca furia...si este si mai interesant modul de comportare al unor doamne care toarna gaz pe foc, in loc sa incerce sa-l stinga....bravo doamnelor! sunteti super tari!...nu ati facut decat sa iasa la iveala niste dezvaluiri care nu fusesera spuse de la inceput...minunat!
te crezi inteligenta ca ai venit si tu?stii despre ce este vb?in ce calitate ca sa imi notez,te-ai prezentat si ai luat cv,adica ai tastat?
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 22:11
hello...depinde, doar daca cei prezenti o fac sa fie ,,nationala" :-)
reyya
Postat pe 22 Mai 2010 22:12
hmm....e doar parerea mea ...ALEXANDRA...
scorpionultau
Postat pe 22 Mai 2010 22:14
De la: pik_nik, la data 2010-05-22 22:07:06
De la: tutankhamon, la data 2010-05-22 21:59:49ce interesant...ce barfa de senzatie....ce interesant mod de gandire...sa te folosesti de niste mojicii spuse in privat pentru a terfeli viata unei alte persoane, fara a stii, cu adevarat, care e adevarul, sau fara a incerca sa afli si parerea celeilalte parti implicate...

interesant sa arunci niste cuvinte jignitoare si oarbe...atunci cand te inneaca furia...si este si mai interesant modul de comportare al unor doamne care toarna gaz pe foc, in loc sa incerce sa-l stinga....bravo doamnelor! sunteti super tari!...nu ati facut decat sa iasa la iveala niste dezvaluiri care nu fusesera spuse de la inceput...minunat!


te simti ca lebada in apa, asa-i, tuto?
Acele doamne infierate de tine sunt satule de minciuni, falsitate, ipocrizie...Bazaie cumva musca pe la caciula ta? Aici si in special in alte situri, prin care te dai chiar barbat?
Daca vrei, dezvolt cu placere, dupa meci




iar ai cazut din carut?
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 22:14
pik...ca de obicei esti un mare bazaitor la oala cu.....minciuni....nu mai am nici un cont pe nicaieri...nici de barbat si nici de femeie....te rog sa vii cu dovezi concrete - asa e ca nu le ai, pentru acest cont nu exista???

si daca citeai mai atent, daca lasai deoparte mitocania si mojicia, ai fi observat ca luam apararea unei persoane...anumite persoane, din anturajul tau...dar mdeh....mojicia ta e proverbiala...multa lume s-a lamurit...desi nu o recunoaste de scarba cuvintelor tale gretoase...

hai pa! ia un euro sa-ti iei o cafea...ca vad ca esti nevolnic rau...este ultima oara cand iti raspund mojiciilor si acuzatiilor nefondate...

p.s. de ce a trebuit sa dezvalui un anumit nume, in conditiile in care nimeni nu il mai rostise??? trebuia tu sa te dai buricul pamantului, nu-i asa???
tutankhamon
Postat pe 22 Mai 2010 22:14
si scuze dar...vezi intai cu cine vb si apoi invata sa i-te adresezi..foloseste genurile..feminin si masculin in general...
scorpionultau
Postat pe 22 Mai 2010 22:16
o sambata noapte frumoasa la toata lumea! :-)
reyya
Postat pe 22 Mai 2010 22:16
De la: scorpionultau, la data 2010-05-22 22:08:49salutare
salutare
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 22:17
De la: scorpionultau, la data 2010-05-22 22:14:09hmm....e doar parerea mea ...ALEXANDRA...
eu ti-am raspuns la salut doar
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 22:19
stai rau cu nervii, tuto
Sa-ti dau o mana de ajutor, in mocirla in care de zbati? Trebuie sa fii cum nici mojicul de mine nu poate spune, ca sa nu simti atmosfera din jurul tau, sau modul in care te stie toata lumea...ca sa ma intelegi si tu
Ah, uite si ceva care te bucura - la limbaj vulgar, gretzos, inca nu te-a intrecut nimeni
pik_nik
Postat pe 22 Mai 2010 22:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CINE VREA MUNCA/babysitter 21 De la: ingerasulluptator 13 Iulie 2011 20:50
buna 21 De la: buna01 18 Ianuarie 2010 14:39
Ajutooorrrr 76 De la: tabita 12 Mai 2010 07:01
ce parere aveti ? 11 De la: garbo_5723 29 Iulie 2013 18:13
sa il mai ert sau nu? 23 De la: Tiffany 4 Octombrie 2009 09:02
Setari Cookie-uri