"diagnosticul" dragostei-exista pre multa confuzie,prea mult haos!

De la: pantera_neagra, la data 2010-05-22 19:33:08eu te-as sfatui, simplu, sa-ti revizuiesti atitudinea!




eu va repet destul de calm,dispareti de unde nu va e locul.cautati alti fraieri aici nu tine.pa!
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 19:36
Si daca nu plecam ce faci? Mori de ciuda? Promiti?
Tylly
Postat pe 22 Mai 2010 19:38
Cell, e simplu, isi stoarce mintea (din dotare!) sa inventeze scenarii, personaje, etc - e un strigat mut si disperat - cerseste comunicare nedandu-se in laturi de la nimic

Nu va intelege niciodata ca e pe un drum gresit si total distructiv!

alehandro, unde-i limbajul tau elevat?

unde-i comportamentul tau civilizat???

asa stie foarte bine sa vorbeaasca si sa se manifeste orice tata din mahala la piata!

q.e.d. a mia oara - si am s-o intreb si eu pe andra, poate, care sunt domeniile si mosiile tale pe garbo, unde ai dreptul sa dai ordine si sa excluzi pe alti useri!

ANDRAAAAAAAAAAAAAA, SE AUDEEEEEEEEEEEEEEEEE???
panty_C
Postat pe 22 Mai 2010 19:39
P.S. n-am omis raportarea abuzului de limbaj!
panty_C
Postat pe 22 Mai 2010 19:41
De la: Celleste_, la data 2010-05-22 19:33:22
De la: alexxandra, la data 2010-05-22 19:17:35 vrei si fotografii si povestea reala,cu martori?ok .vei avea o mare surpriza.dar trebuie sa iti cer consimtamantul.esti de acord sa iti public "povestea de dragoste-marea inselatorie a unei amante"???


Sa imi publici povestea? Povestea mea? Ai fost tu acolo si eu nu stiu? Patetica esti, femeie!
Ce spuneai mai devreme? Ca eu sunt cea care alimenteaza subiectul asta de care nimanui nu-i pasa, nu-i asa? Ai si uitat? Schizofrenia, de...
Sunt tare curioasa... ce ai tu de castigat din jocul asta? Mentorul tau nu te-a avertizat ca e la un singur pas de plangerea penala pentru hartuire? Cred ca pasul s-a facut si mai mic odata cu interventia ta. Pot sa fac o plangere si pe numele tau. Tot ce ai scris aici ramane scris negru pe alb si poate constitui proba de calomnie si defaimare.
Provoaca-ma doar!




chiar crezi ca esti in masura sa discuti cu mine ,pai meseria e bratara de aur,domnisoara,nu?ce facultate ai?cate masini vinzi pe zi?ce fac vechii tai elevi?ce ar zice daca ti-ar auzii povestile,caci nu este singura?crezi ca esti un exemplu bun pt copii?
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 19:41
Panterutzo, eu nu inventez scenarii.
Eu am un avocat cat se poate de real si de priceput, si o pofta nebuna de cel putin o plangere penala.


Tylly
Postat pe 22 Mai 2010 19:42
De la: pantera_neagra, la data 2010-05-22 19:39:53Cell, e simplu, isi stoarce mintea (din dotare!) sa inventeze scenarii, personaje, etc - e un strigat mut si disperat - cerseste comunicare nedandu-se in laturi de la nimic

Nu va intelege niciodata ca e pe un drum gresit si total distructiv!

alehandro, unde-i limbajul tau elevat?

unde-i comportamentul tau civilizat???

asa stie foarte bine sa vorbeaasca si sa se manifeste orice tata din mahala la piata!

q.e.d. a mia oara - si am s-o intreb si eu pe andra, poate, care sunt domeniile si mosiile tale pe garbo, unde ai dreptul sa dai ordine si sa excluzi pe alti useri!

ANDRAAAAAAAAAAAAAA, SE AUDEEEEEEEEEEEEEEEEE???
andra stie de 2 zile,ce mocirla ati facut pealt topic.aici nu va permit sa faceti mizerii ca acolo.plecati la topicele voastre.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 19:43
Asta e cu pluta rau. Si-i place si sa fie si luata in balon.
Doara
Postat pe 22 Mai 2010 19:43
De la: Dor_marunt, la data 2010-05-22 19:43:56Asta e cu pluta rau. Si-i place si sa fie si luata in balon.
alta musca.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 19:46
De la: alexxandra, la data 2010-05-22 19:41:40
chiar crezi ca esti in masura sa discuti cu mine ,pai meseria e bratara de aur,domnisoara,nu?ce facultate ai?cate masini vinzi pe zi?ce fac vechii tai elevi?ce ar zice daca ti-ar auzii povestile,caci nu este singura?crezi ca esti un exemplu bun pt copii?


Oooo, da! Te-a dresat bine.
Nici nu-i de mirare... Mare mizerabila esti!!!
Esti obsedata de mine, asa-i?
Alehandro, voi avea grija de tine.

Tylly
Postat pe 22 Mai 2010 19:48
De la: Celleste_, la data 2010-05-22 19:42:36Panterutzo, eu nu inventez scenarii.
Eu am un avocat cat se poate de real si de priceput, si o pofta nebuna de cel putin o plangere penala.




esti un exemplu rau pt copii.intreaba-ti avocatul daca un asemenea comportament trebuie sa il aibe un profesor sau suplinitor ce oi fi fost?
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 19:49
De la: alexxandra, la data 2010-05-22 19:49:13
De la: Celleste_, la data 2010-05-22 19:42:36Panterutzo, eu nu inventez scenarii.
Eu am un avocat cat se poate de real si de priceput, si o pofta nebuna de cel putin o plangere penala.




esti un exemplu rau pt copii.intreaba-ti avocatul daca un asemenea comportament trebuie sa il aibe un profesor sau suplinitor ce oi fi fost?


Nu scumpo.
Iti ofer ocazia sa-l intrebi chiar tu. Tu si individul care te-a instruit.

Tylly
Postat pe 22 Mai 2010 19:52
hai, fetelor, ca-i cu mintea odihnita

lasati-o sa abereze singura!

Cell, sigur, in cazul in care face atingere in viata ta reala - actioneaza!

panty_C
Postat pe 22 Mai 2010 19:53
Cell, , eu nu stiu de ce-o bagi in seama!
AMELYY
Postat pe 22 Mai 2010 19:57
Cell, am pierdut ceva? Ce se petrece...?
dihoritza
Postat pe 22 Mai 2010 19:57
Domnul in cauza sa-i multumeasca Alehandrei. Tocmai m-a convins.
Plangerea penala va mananca pe amandoi.

Tylly
Postat pe 22 Mai 2010 19:57
De la: AMELYY, la data 2010-05-22 19:57:02Cell, , eu nu stiu de ce-o bagi in seama!


Amy, stii cum e sa-ti fie terfelita viata, calcata in picioare de niste bocanci nespalati si sa te straduiesti totusi sa-ti pastrezi verticalitatea si sa nu te lasi afectata?
Asta incerc eu de vreo 8 luni.

Tylly
Postat pe 22 Mai 2010 19:59
stiu eu eu, stiu eu....
si....mi-a iesit oarecum dupa abiaaa...dupa fff multe realizari si vreo 5ani!
d-aiaa....simt nu-mi trebuie cuvinte... uneori!
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 20:02
De la: Celleste_, la data 2010-05-22 19:48:15
De la: alexxandra, la data 2010-05-22 19:41:40
chiar crezi ca esti in masura sa discuti cu mine ,pai meseria e bratara de aur,domnisoara,nu?ce facultate ai?cate masini vinzi pe zi?ce fac vechii tai elevi?ce ar zice daca ti-ar auzii povestile,caci nu este singura?crezi ca esti un exemplu bun pt copii?


Oooo, da! Te-a dresat bine.
Nici nu-i de mirare... Mare mizerabila esti!!!
Esti obsedata de mine, asa-i?
Alehandro, voi avea grija de tine.




nu ameninta.eu iti vb civilizat,chiar daca nu ma las injosita.ti-am spus asa,daca retii'pe acest site nu ne intereseaza povestile si relatiile dintre useri.asa ca termina .aici sunt si minori".iti aduci aminte?daca ti-ai vedea de treaba ta,fara sa incerci sa injosesti pe altii,tocmai tu,nimeni nu ar avea nimic de spus in legatura cu relatiile tale.dar tu vi si cu o liota de obraznici dupa tine.sincer nu te inteleg.eu pot publica in mass-media cand primesc anumite lucruri din trei surse,despre comportamentul unora care au lucrat sau poate vor mai lucra cu copiii.nu meriti sa predai unor copii ,lectii de moralitate.dar am oprit intamplarea la mine in birou.apoi intru si citesc balacareala voastra asupra unuia dintre personaje.celalat tacea desi era si el vinovat.este frumos Celleste,ce ai facut/trebuia sa nu dai voie la asemenea discutii..atat am spus.ca sunt copii pe site.si sper ca ai terminat.gata.vedeti-va de treaba voastra nu murdariti garboul cu asemenea comportamente.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 20:05
fleur, Amy...
Tylly
Postat pe 22 Mai 2010 20:05
asta inseamna "civilizat"???

io ma intorc la gradinita ca inseamna ca n-am invatat nimic in viata asta...
panty_C
Postat pe 22 Mai 2010 20:07
la fel cell!
eu una...am schimbat orasul!
dar...
in fine!

hai sa vb olecutica alehandro!
ce mama dracului faci tu pe-aici ai??
ori esti drogata
ori esti o betiva din aia notorie papusica!
vb alandala si inventezi povesti de ma ia ametea;a!
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 20:09
care mai vine cu mine ca..."no chance" cu specimenul?
panty_C
Postat pe 22 Mai 2010 20:09
sau esti aici sa ne faci dosar la toti, functie de penis??! ai??
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 20:10
Pantero, io vin cu tine, da' unde mergem, mami? Le luam si pe fetele de bine cu noi si lasam "diagnosticul" gol. OK?
dihoritza
Postat pe 22 Mai 2010 20:11
De la: Celleste_, la data 2010-05-22 19:57:20Domnul in cauza sa-i multumeasca Alehandrei. Tocmai m-a convins.
Plangerea penala va mananca pe amandoi.




daca nu cunosti legislatia,vezi ca ai sa cazi singura in plasa ta.de cand personaje cu moralitatea ta pot preda la scoala?este un aspect care iti poate cauza,in invatamant.eu ti-am cerut consimtamantul,daca esti asa de pura si nevinovata,intr-u apararea elevilor,permiti sa public scrisoarea primita la revista?desi inca ma mai gandesc....,lasa nu trebuie sa sti prea multe.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 20:12
Fleur, pana aici! Securistii nu mai "e" la putere. Amu sunt la putere boc-onceii...
dihoritza
Postat pe 22 Mai 2010 20:13
De la: alexxandra, la data 2010-05-22 20:05:02
nu ameninta.eu iti vb civilizat,chiar daca nu ma las injosita.ti-am spus asa,daca retii'pe acest site nu ne intereseaza povestile si relatiile dintre useri.asa ca termina .aici sunt si minori".iti aduci aminte?daca ti-ai vedea de treaba ta,fara sa incerci sa injosesti pe altii,tocmai tu,nimeni nu ar avea nimic de spus in legatura cu relatiile tale.dar tu vi si cu o liota de obraznici dupa tine.sincer nu te inteleg.eu pot publica in mass-media cand primesc anumite lucruri din trei surse,despre comportamentul unora care au lucrat sau poate vor mai lucra cu copiii.nu meriti sa predai unor copii ,lectii de moralitate.dar am oprit intamplarea la mine in birou.apoi intru si citesc balacareala voastra asupra unuia dintre personaje.celalat tacea desi era si el vinovat.este frumos Celleste,ce ai facut/trebuia sa nu dai voie la asemenea discutii..atat am spus.ca sunt copii pe site.si sper ca ai terminat.gata.vedeti-va de treaba voastra nu murdariti garboul cu asemenea comportamente.


Nu femeie, nu e gata!
Nu ai nici un drept sa ma judeci atata vreme cat nu ai auzit varianta mea, si nu ai vazut dovezile mele!
Tu te ocupi cu culesul barfelor din culise, cu asta te hranesti. Daca un degenerat iti picura otrava in ureche esti gata sa crezi tot, indiferent cat de departe de adevar e varianta respectiva.
Am spus si repet: viata mea privata, nu priveste pe nimeni.
Eu nu vorbesc despre asta aici si nicaieri in alt loc public. Si atat vreme cat eu nu o fac, tu care nu ai nici o legatura cu mine in plan real, nu ai nici un drept sa o faci.
Ai fost avertizata. M-am saturat de mocirla asta in care va scaldati, tu, mentorul tau care pozeaza in victima, si mai nou alte doua persoane. Promit ca veti avea toti de suferit.
Alehandro, daca tot ai chef de barfe ordinare, de ce nu ne spui nimic deapre viata ta, despre italianul cu care ai trait...
Ia dezvolta tu...
Tylly
Postat pe 22 Mai 2010 20:13
fleur

diho, merem la rivolutie

gata, am plecat: PAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!
panty_C
Postat pe 22 Mai 2010 20:14
De la: alexxandra, la data 2010-05-22 20:12:56
De la: Celleste_, la data 2010-05-22 19:57:20Domnul in cauza sa-i multumeasca Alehandrei. Tocmai m-a convins.
Plangerea penala va mananca pe amandoi.




daca nu cunosti legislatia,vezi ca ai sa cazi singura in plasa ta.de cand personaje cu moralitatea ta pot preda la scoala?este un aspect care iti poate cauza,in invatamant.eu ti-am cerut consimtamantul,daca esti asa de pura si nevinovata,intr-u apararea elevilor,permiti sa public scrisoarea primita la revista?desi inca ma mai gandesc....,lasa nu trebuie sa sti prea multe.


Ce-ti iese tie din "afacerea" asta? Ce ti-a promis? Ai curajul sa recunosti?
Tylly
Postat pe 22 Mai 2010 20:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cu 6 ani mai mic 40 De la: Dor_marunt 22 August 2010 09:00
unsfat 8 De la: anastasya 25 Septembrie 2010 18:52
cum sa fac sa slabesc din solduri? 14 De la: quasaria 24 Decembrie 2009 00:51
Craciun si Revelion 1 De la: darico_x 27 Noiembrie 2010 17:19
am gresit sau nu? 48 De la: garbo_403161 30 Iunie 2014 08:47
Setari Cookie-uri