"diagnosticul" dragostei-exista pre multa confuzie,prea mult haos!

alehandra tu minti cu nerusinare in continuare iubito|!
cine a facut public si ce??
in afara de tine??
care spui NUMAI minciuni??
si mizeria cu caruciorul ce e???
ultima injuratura din mediul gazetaresc??
vai de mine si de mine....
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 21:03
bai schizofrenico, cine moashta pe gheatza a scris ceva de fata amicului tau sextagenar??? El vorbea undeva despre moralitate, onestitate, educatie, si i-am propus sa-i dau o mana de ajutor, sttind cum a pus el in practica valorile astea, adica in propria-i familie. Atat si nici un cuvintzel in plus! Pentru ca-mi sunt uratzi de tot ipocritii, falsii.
mai multa publicitate i-ai facut tu!
Eu da, lucrez la povestea ei, si o sa apara in net cu toate amanuntele necesare, DACA INDIVIDUL ISI MAI FACE APARITIA SI DACA TU CONTINUI PE AICI!
Nu spera la ban, nici macar pe ip(...dinamic )
Exista milioane de proxy, daca ai auzit de asa ceva, si nimeni nu o sa-mi poata impiedica accesul aici, daca eu vreau sa intru.
Ai priceput ceva, libidinoasa pedofila ce esti?
pik_nik
Postat pe 22 Mai 2010 21:07
De la: Celleste_, la data 2010-05-22 20:47:11
De la: alexxandra, la data 2010-05-22 20:37:01
nu cunosc personajul.problemele le rezolvi cu el.pe mine ma intereseaza strict scrisoarea pt ministerul invatamantului.aceea va fi data publicitatii daca,nu iti revizuiesti comportamentul.eu nu te cunosc nici pe tine nici pe el.dar pe fata lui avocata o cunosc.inca e la facultate.nu ai voie sa vb de copii celor cu care ai relatii.si nici sa speli rufele in public.ce faci tu e problema ta.pana intervin elevii.cred ca am fost explicita.nu mai amesteca si pe altii.cu fata stau chiar acum de vb la telefon.poate ai treaba.si eu am.chiar pe net.


Tu nu esti logica nici cand respiri, fato!
Avocat se numeste acela care si-a absolvit studiile de drept si profeseaza, asa ca avocatul meu, care a mai pus la punct pana acum vreo 40 ca voi.
Va fi o placere sa o faca din nou. Iar tu poti sa te stergi la fund cu orice scrisoare doresti. Nu sunt decat minciuni ordinare, la fel de ordinare ca si cel care le-a inventat, si ca tine care imi calci viata in picioare fara sa ai nici cea mai vaga ideea despre adevarul acestei situatii. Rusine sa-ti fie!
Fiinta patetica!





pleaca cu aberatiile tale,eu in locul tau as pleca,sa nu ma vada lumea.ce ai cu fata omului.si trebuia sa-i spui lui pik?ei bine am aflat eu totul despre acest pik.si nuimi este mila de situatia lui.si-o merita.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 21:07
De la: pik_nik, la data 2010-05-22 21:07:42bai schizofrenico, cine moashta pe gheatza a scris ceva de fata amicului tau sextagenar??? El vorbea undeva despre moralitate, onestitate, educatie, si i-am propus sa-i dau o mana de ajutor, sttind cum a pus el in practica valorile astea, adica in propria-i familie. Atat si nici un cuvintzel in plus! Pentru ca-mi sunt uratzi de tot ipocritii, falsii.
mai multa publicitate i-ai facut tu!
Eu da, lucrez la povestea ei, si o sa apara in net cu toate amanuntele necesare, DACA INDIVIDUL ISI MAI FACE APARITIA SI DACA TU CONTINUI PE AICI!
Nu spera la ban, nici macar pe ip(...dinamic )
Exista milioane de proxy, daca ai auzit de asa ceva, si nimeni nu o sa-mi poata impiedica accesul aici, daca eu vreau sa intru.
Ai priceput ceva, libidinoasa pedofila ce esti?



iar ai czut din carut?vezi ca te asteapta.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 21:09
vezi cum minti maa??
de ce umbli tu cu porcarii din astea??
esti dusaaaaaaaaaaaaaa!
poate te-or descoperi ca esti bolnava aleha si te interzeaza, zau!
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 21:11
si mai esti bolnava si dupa v-uri si alte tampenii!
oooofff, mi-e rau
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 21:12
De la: alexxandra, la data 2010-05-22 21:07:53
pleaca cu aberatiile tale,eu in locul tau as pleca,sa nu ma vada lumea.ce ai cu fata omului.si trebuia sa-i spui lui pik?ei bine am aflat eu totul despre acest pik.si nuimi este mila de situatia lui.si-o merita.


Sunt convinsa ca acea copila plange citind ceea ce se scrie aici. E o fata inteligenta si sensibila. Asta seara tu ai adus-o in discutie de cel putin 4 ori. Nu merita ceea ce-i faci. Eu nu am spus nici macar un cuvant despre ea. Ma intreb cum suporta taica-su sa vada felul in care ii arunci copilul in jocul asta murdar si nu-ti da o palma peste bot.
Imi pare rau pentru ea. Nu are nici o vina si nici o legatura cu povestea asta. Tu insa te folosesti de ea.
Tylly
Postat pe 22 Mai 2010 21:13
Fleur, terminati odata cu discutiile astea, te rog. Tu esti fata "citita", nu te recunosc. De ce te lasi prinsa intr-o astfel de disputa?
dihoritza
Postat pe 22 Mai 2010 21:14
De la: pik_nik, la data 2010-05-22 21:07:42bai schizofrenico, cine moashta pe gheatza a scris ceva de fata amicului tau sextagenar??? El vorbea undeva despre moralitate, onestitate, educatie, si i-am propus sa-i dau o mana de ajutor, sttind cum a pus el in practica valorile astea, adica in propria-i familie. Atat si nici un cuvintzel in plus! Pentru ca-mi sunt uratzi de tot ipocritii, falsii.
mai multa publicitate i-ai facut tu!
Eu da, lucrez la povestea ei, si o sa apara in net cu toate amanuntele necesare, DACA INDIVIDUL ISI MAI FACE APARITIA SI DACA TU CONTINUI PE AICI!
Nu spera la ban, nici macar pe ip(...dinamic )
Exista milioane de proxy, daca ai auzit de asa ceva, si nimeni nu o sa-mi poata impiedica accesul aici, daca eu vreau sa intru.
Ai priceput ceva, libidinoasa pedofila ce esti?



haaaaa haaa la povestea ei haaaaa vrei subiecte?despre ea,nu numai cu.....dar pe mine ma intereseaza ce cauti afara din carut?
restulne intalnimcu av nu ai auzit./insa la ministerul invatamantului.si ai grija nu te mai lua de copii nimanui.daca nu esti in stare sa faci,taci si respecta-i pe copii.hai ca mi-am pierdut destultimp explicand fiecaruia.singura care va afla adevarul va fii Andra.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 21:15
fleur, e o cauza pierduta, scumpo.

Tylly
Postat pe 22 Mai 2010 21:15
Cell, si pe tine te rog, pune punct.
Haide sa disacutam altceva, orice altceva, depinde de tine sa sfarsesti aceasta "istorie"... Te implor!
dihoritza
Postat pe 22 Mai 2010 21:17
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 21:17
Alexxandra, gata, inceteaza si tu. Te rog!
Ce dumnezeu perpetuati situatia asta care nu face bine nimanui?
dihoritza
Postat pe 22 Mai 2010 21:18
De la: alexxandra, la data 2010-05-22 21:15:41
De la: pik_nik, la data 2010-05-22 21:07:42bai schizofrenico, cine moashta pe gheatza a scris ceva de fata amicului tau sextagenar??? El vorbea undeva despre moralitate, onestitate, educatie, si i-am propus sa-i dau o mana de ajutor, sttind cum a pus el in practica valorile astea, adica in propria-i familie. Atat si nici un cuvintzel in plus! Pentru ca-mi sunt uratzi de tot ipocritii, falsii.
mai multa publicitate i-ai facut tu!
Eu da, lucrez la povestea ei, si o sa apara in net cu toate amanuntele necesare, DACA INDIVIDUL ISI MAI FACE APARITIA SI DACA TU CONTINUI PE AICI!
Nu spera la ban, nici macar pe ip(...dinamic )
Exista milioane de proxy, daca ai auzit de asa ceva, si nimeni nu o sa-mi poata impiedica accesul aici, daca eu vreau sa intru.
Ai priceput ceva, libidinoasa pedofila ce esti?





haaaaa haaa la povestea ei haaaaa vrei subiecte?despre ea,nu numai cu.....dar pe mine ma intereseaza ce cauti afara din carut?
restulne intalnimcu av nu ai auzit./insa la ministerul invatamantului.si ai grija nu te mai lua de copii nimanui.daca nu esti in stare sa faci,taci si respecta-i pe copii.hai ca mi-am pierdut destultimp explicand fiecaruia.singura care va afla adevarul va fii Andra.




care adevar care??
al tau??<
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 21:20
De la: Celleste_, la data 2010-05-22 21:13:53
De la: alexxandra, la data 2010-05-22 21:07:53
pleaca cu aberatiile tale,eu in locul tau as pleca,sa nu ma vada lumea.ce ai cu fata omului.si trebuia sa-i spui lui pik?ei bine am aflat eu totul despre acest pik.si nuimi este mila de situatia lui.si-o merita.


Sunt convinsa ca acea copila plange citind ceea ce se scrie aici. E o fata inteligenta si sensibila. Asta seara tu ai adus-o in discutie de cel putin 4 ori. Nu merita ceea ce-i faci. Eu nu am spus nici macar un cuvant despre ea. Ma intreb cum suporta taica-su sa vada felul in care ii arunci copilul in jocul asta murdar si nu-ti da o palma peste bot.
Imi pare rau pentru ea. Nu are nici o vina si nici o legatura cu povestea asta. Tu insa te folosesti de ea.


te vede si el acum
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 21:20
da cell de fapt asa e!~
e o cauza puierduta....si inca pentru ea insasi!
nu stiu dece ne pierdem vremeaa...
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 21:21
Fleur, doamne, cum ai intrat tu intr-un asemenea joc? Ce-i cu tine? In fond, nu poti inchide gura nimanui decat nedandu-i ascultare. Ce vrei sa-ti mai explic?
Pe mine de ce nu reuseste "zarva" asta sa ma capaciteze? Pentru ca nu permit. Tu de ce permiti?
dihoritza
Postat pe 22 Mai 2010 21:21
De la: dihoritza, la data 2010-05-22 21:17:15Cell, si pe tine te rog, pune punct.
Haide sa disacutam altceva, orice altceva, depinde de tine sa sfarsesti aceasta "istorie"... Te implor!
draga mea i-ai pe toti de aici.fii tu mai inteleapta decat ei.au venit aici ,ma intreb de ce?ca sa improaste acest site.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 21:24
aleho, schizofrenico, deci tii neaparat sa citesti aici o poveste, da? Sa-ti multumeasca "fata aia inocenta" si lepra de tat-su, ca tu ai vrut-o!
Dupa meciul de fotbal, acum n-am timp
Iar adevarul despre tine e simplu - esti cat se poate de bolnava cu capul, si in plus, o libidinoasa pedofila ce-si cauta victimele in internet, pozand in psiholog!
pik_nik
Postat pe 22 Mai 2010 21:25
De la: fleurdelis, la data 2010-05-22 21:11:54vezi cum minti maa??
de ce umbli tu cu porcarii din astea??
esti dusaaaaaaaaaaaaaa!
poate te-or descoperi ca esti bolnava aleha si te interzeaza, zau!
dispari cu aiurelile tale.leaga si tu o fraza inteligenta.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 21:25
dihoo...ti-oi spune poate...pe privat!
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 21:27
Alexxandra, nu stiu daca sunt chiar inteleapta cum imi cer sa fiu. Stiu, insa, ca nu-mi plac "tiganiile", indiferent cine le provoaca si nu incurajez astfel de situatii. De aceea, am facut apel la toate persoanele implicate.
Mai spun o data: INCETATI!
dihoritza
Postat pe 22 Mai 2010 21:30
Ignorati ceea ce nu va place...punct. eu trec pe langa oamenii si ideile negative ca pe langa stalpii de telegraf...ce sens are sa intrati aici sa va enervati ??? Viata nu roz doar pt ca unii nu vad picaturile roz din ea, chestie de perceptie. Alexandra..nu te supara dar ai un apetit fantastic pt subiecte ,,sensibile" si viata noastra a tuturor nu e capat de afis..nici in real , cu atat mai putn in virtual. Impune-ti sa te detasezi de toare astea..viata ta nu e relevanta decat pt tine ...la fel si viata reala a oricarei persoane de aici e relevanta doar pt acea persoana si pentru nimeni altcineva, ce a facut X cu Y e viata lui si problema lui, nu ar trebui sa priveasca pe nimeni altcineva.Ai o apetenta fantastica pt barfe , experientele personale ale userilor...eu as zice sa te mai gandesti, daca asa iti place sa traiesti , vei realiza spre sfarsitul vietii tale ca de fapt, nu ai trait frumusetea vietii..ai irosit clipe esentiale pt tine ..le-ai acordat celorlalti prea multa atentie , chiar daca ai facut-o la modul negativ, si asta e o pierdere de vreme.
reyya
Postat pe 22 Mai 2010 21:31
De la: Celleste_, la data 2010-05-22 21:13:53
De la: alexxandra, la data 2010-05-22 21:07:53
pleaca cu aberatiile tale,eu in locul tau as pleca,sa nu ma vada lumea.ce ai cu fata omului.si trebuia sa-i spui lui pik?ei bine am aflat eu totul despre acest pik.si nuimi este mila de situatia lui.si-o merita.


Sunt convinsa ca acea copila plange citind ceea ce se scrie aici. E o fata inteligenta si sensibila. Asta seara tu ai adus-o in discutie de cel putin 4 ori. Nu merita ceea ce-i faci. Eu nu am spus nici macar un cuvant despre ea. Ma intreb cum suporta taica-su sa vada felul in care ii arunci copilul in jocul asta murdar si nu-ti da o palma peste bot.
Imi pare rau pentru ea. Nu are nici o vina si nici o legatura cu povestea asta. Tu insa te folosesti de ea.



hai 'citito',poate pleci pe alt topic...haaaaaa auz iii scrie subiectul si cine,in carut sau afara?haaaaa chiar e de ras dar pt tine e de plans Celleste.gata. publica pe net?ce sa publice de tine ,doamne iarta-ma.vezi sa ia si copy-paste cu toate tastarile tale.iti fac'reclama de fata citita".
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 21:31
Fleur, mie imi pare rau pentru tot ce citesc aici. Am intrat sa ma simt bine si nu renunt. Mai stau. Asa ca, hai sa invioram atmosfera in mod placut.
Te astept pe privat!
dihoritza
Postat pe 22 Mai 2010 21:32
cap de afis faci doar din viata ta , dar nu poti si nu este permis sa faci asta din viata altuia. PENTRU ALEXANDRA!
reyya
Postat pe 22 Mai 2010 21:33
De la: dihoritza, la data 2010-05-22 21:21:29Fleur, doamne, cum ai intrat tu intr-un asemenea joc? Ce-i cu tine? In fond, nu poti inchide gura nimanui decat nedandu-i ascultare. Ce vrei sa-ti mai explic?
Pe mine de ce nu reuseste "zarva" asta sa ma capaciteze? Pentru ca nu permit. Tu de ce permiti?




draga mea dar eu nu te-am vazut decat cu un comportament civilizat.mai rar ce-i drept pe site dar ,ce sa aibe lumea cu tine?
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 21:35
m-am mai gandit...si cred ca os a o spun aicia....
uite de ce m=am ambalat...
pt ca modul cuiva...de a-si hartui subtil si perseverent....si cu totul si cu totul "intamplator" fosta iubire....nu mi-e total necunoscut!ba as zice , din contra....


(si nu doar fosta....ci si colegii, si parintii, si profesorii....si prietenii, si tot!)
deci...eu vad un singur vinovat! si o "postasa"....ce sa fac
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 21:35
De la: pik_nik, la data 2010-05-22 21:25:15aleho, schizofrenico, deci tii neaparat sa citesti aici o poveste, da? Sa-ti multumeasca "fata aia inocenta" si lepra de tat-su, ca tu ai vrut-o!
Dupa meciul de fotbal, acum n-am timp
Iar adevarul despre tine e simplu - esti cat se poate de bolnava cu capul, si in plus, o libidinoasa pedofila ce-si cauta victimele in internet, pozand in psiholog!




iar ai cazut din carut?
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 21:36
iar ti-a nascut nevasta??
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 21:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un sfat va rog ... 8 De la: Lara777 22 Septembrie 2015 23:04
Relatie sau distractie? 19 De la: garbo_441543 13 Iulie 2016 16:09
fiti blanzi, am 2 copii si vreau sa fie bine 14 De la: garbo_9309 11 Decembrie 2012 21:25
caut relatie serioasa 20 De la: garbo099582 19 Februarie 2010 09:25
Dragoste in 3 297 De la: darlene 14 Iunie 2011 12:42
Setari Cookie-uri