"diagnosticul" dragostei-exista pre multa confuzie,prea mult haos!

ce conteaza diho??!
oricum e nebuna tipa!
nu vezi?/ acu naste, acu-njura, acuma-i psihologul penisurilor, acu e mama dolores a copiilor, si publica la revista!
la ce revista de cacat mananci tu atata spanac alehandro??
spui??
cred ca e una d-aia gen ...nora pt mama
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 20:22
De la: fleurdelis, la data 2010-05-22 20:09:07la fel cell!
eu una...am schimbat orasul!
dar...
in fine!

hai sa vb olecutica alehandro!
ce mama dracului faci tu pe-aici ai??
ori esti drogata
ori esti o betiva din aia notorie papusica!
vb alandala si inventezi povesti de ma ia ametea;a!
ai legatura cu celleste?daca nu pleaca si spune-ti elucrubratiile pe alt topic.eu inca va vb civilizat.nu aveti ce cauta aici si nici pe alt topic ,sa jigniti userii.toti suntem egali.dar voi depasiti bunul simt cu buna stiinta.domnisoara cu amenintarea ,vreau sa stau si eu de vb cu avocatultau,in legatura cu adss penala.ok?astept citatia.este in interesul ministerului invatamantului ,unde ai lucrat.nu mi-a parut bine ca v-am revazut.poate aveti treaba.eu chiar am.scriu un alt articol si va mai citesc din cand in cand.pe voi ,pe altii....sper sa va schimbati comportamentul si sa aveti o seara placuta.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 20:22
Nu mi se pare normal sa fie publicate barfe despre viata personala a cuiva. Hai sa incetam pana nu bdevine periculos.
AndraMicu
Postat pe 22 Mai 2010 20:23
De la: Celleste_, la data 2010-05-22 20:19:32
De la: alexxandra, la data 2010-05-22 20:12:56
De la: Celleste_, la data 2010-05-22 19:57:20Domnul in cauza sa-i multumeasca Alehandrei. Tocmai m-a convins.
Plangerea penala va mananca pe amandoi.




daca nu cunosti legislatia,vezi ca ai sa cazi singura in plasa ta.de cand personaje cu moralitatea ta pot preda la scoala?este un aspect care iti poate cauza,in invatamant.eu ti-am cerut consimtamantul,daca esti asa de pura si nevinovata,intr-u apararea elevilor,permiti sa public scrisoarea primita la revista?desi inca ma mai gandesc....,lasa nu trebuie sa sti prea multe.


Ce-ti iese tie din "afacerea" asta? Ce ti-a promis? Ai curajul sa recunosti?



hai mai cell zau...oare nu stim deja ce ar putea-o impresiona pe aleha ce dumnezeuuuuuuuuuuu
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 20:23
DRAGA ANDRA....cucoana asta e periculoasa pana la dumnezeu!
nu vezi ca de aici isi alege victimile pt materialele de la revista ei de spanac??
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 20:24
Fleur, mi-e raaaauuuu!
Hai sa deschidem un topic cu "V"-uri, cu "X"-uri si cu d-alea mari, de data asta, ca p-alea mici le-am discutat... Poate schimbam ceva..
dihoritza
Postat pe 22 Mai 2010 20:26
De la: pantera_neagra, la data 2010-05-22 20:07:53asta inseamna "civilizat"???

io ma intorc la gradinita ca inseamna ca n-am invatat nimic in viata asta...



ti-am adsat vre un cv necivilizat?ce cauti tu aici?scandal,nu il vei avea,aici nu veti face ca pe celalalt topic.eu sunt un om cerebral si muuult mai inteligent decat credeti voi.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 20:27
da mai!
dupa ce ca e o gretoasa ceva ce nu s-a mai pomenit...
dupa ce ca are o atitudine de mafioata ordinara si un ton gretos pana la ceruri..vine ea acum si ne si ordine si tuna cu amenintari cu revista ei de cacao!
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 20:28
alehandra....du=te si mai bea un snapt mamica!
poate vezi mai clar dup-aia!
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 20:28
De la: alexxandra, la data 2010-05-22 20:22:50ai legatura cu celleste?daca nu pleaca si spune-ti elucrubratiile pe alt topic.eu inca va vb civilizat.nu aveti ce cauta aici si nici pe alt topic ,sa jigniti userii.toti suntem egali.dar voi depasiti bunul simt cu buna stiinta.domnisoara cu amenintarea ,vreau sa stau si eu de vb cu avocatultau,in legatura cu adss penala.ok?astept citatia.este in interesul ministerului invatamantului ,unde ai lucrat.nu mi-a parut bine ca v-am revazut.poate aveti treaba.eu chiar am.scriu un alt articol si va mai citesc din cand in cand.pe voi ,pe altii....sper sa va schimbati comportamentul si sa aveti o seara placuta.


Esti irecuperabila!
Veninoasa, ilogica si dusa cu pluta. Ai face bine sa-ti scoti dintii din fundul meu, ca o s-o patesti rau de tot!

Tylly
Postat pe 22 Mai 2010 20:30
Cell, lasa iubito, ca de un fund frumoas se iau nu numai barbatii, ci si femeile. Fii mandra! Tu esti o tipa salon, asa ca nu te poate atinge orice muscatura. Gresesc?
dihoritza
Postat pe 22 Mai 2010 20:32
am legatura cu viata imbecilo!
nu cu cellleste
oh my god!
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 20:33
De la: Celleste_, la data 2010-05-22 20:13:53
De la: alexxandra, la data 2010-05-22 20:05:02
nu ameninta.eu iti vb civilizat,chiar daca nu ma las injosita.ti-am spus asa,daca retii'pe acest site nu ne intereseaza povestile si relatiile dintre useri.asa ca termina .aici sunt si minori".iti aduci aminte?daca ti-ai vedea de treaba ta,fara sa incerci sa injosesti pe altii,tocmai tu,nimeni nu ar avea nimic de spus in legatura cu relatiile tale.dar tu vi si cu o liota de obraznici dupa tine.sincer nu te inteleg.eu pot publica in mass-media cand primesc anumite lucruri din trei surse,despre comportamentul unora care au lucrat sau poate vor mai lucra cu copiii.nu meriti sa predai unor copii ,lectii de moralitate.dar am oprit intamplarea la mine in birou.apoi intru si citesc balacareala voastra asupra unuia dintre personaje.celalat tacea desi era si el vinovat.este frumos Celleste,ce ai facut/trebuia sa nu dai voie la asemenea discutii..atat am spus.ca sunt copii pe site.si sper ca ai terminat.gata.vedeti-va de treaba voastra nu murdariti garboul cu asemenea comportamente.


Nu femeie, nu e gata!
Nu ai nici un drept sa ma judeci atata vreme cat nu ai auzit varianta mea, si nu ai vazut dovezile mele!
Tu te ocupi cu culesul barfelor din culise, cu asta te hranesti. Daca un degenerat iti picura otrava in ureche esti gata sa crezi tot, indiferent cat de departe de adevar e varianta respectiva.
Am spus si repet: viata mea privata, nu priveste pe nimeni.
Eu nu vorbesc despre asta aici si nicaieri in alt loc public. Si atat vreme cat eu nu o fac, tu care nu ai nici o legatura cu mine in plan real, nu ai nici un drept sa o faci.
Ai fost avertizata. M-am saturat de mocirla asta in care va scaldati, tu, mentorul tau care pozeaza in victima, si mai nou alte doua persoane. Promit ca veti avea toti de suferit.
Alehandro, daca tot ai chef de barfe ordinare, de ce nu ne spui nimic deapre viata ta, despre italianul cu care ai trait...
Ia dezvolta tu...




nu cunosc personajul.problemele le rezolvi cu el.pe mine ma intereseaza strict scrisoarea pt ministerul invatamantului.aceea va fi data publicitatii daca,nu iti revizuiesti comportamentul.eu nu te cunosc nici pe tine nici pe el.dar pe fata lui avocata o cunosc.inca e la facultate.nu ai voie sa vb de copii celor cu care ai relatii.si nici sa speli rufele in public.ce faci tu e problema ta.pana intervin elevii.cred ca am fost explicita.nu mai amesteca si pe altii.cu fata stau chiar acum de vb la telefon.poate ai treaba.si eu am.chiar pe net.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 20:37
cred ca nici nu are alta treaba ministerul invatamantului decat sa asculte dislexice ca tine! omg
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 20:40
De la: AndraMicu, la data 2010-05-22 20:23:07Nu mi se pare normal sa fie publicate barfe despre viata personala a cuiva. Hai sa incetam pana nu bdevine periculos.



andra sunt de acord cu tine,dar tu nu stiai poate ca celleste ,nu ii spun numele fara permisiune,a predat in invatamant.
ce fel de comportament este acesta/
si cel de pe topicul;cu daca un barbat poate iubii doua femei odata;
eu am lipsit in ziua aceea.dar fata celui care a fost bascalarit m-a sunat la revista.simi-a readus aminte de scrisoare.am intrat si am vazut
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 20:42
catre Andra..amintrat pe acel topic .pe la pg 18....21,cred ,amcitit niste cv execrabile
de la pik catre acel mark si restul grupului
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 20:43
am sa ii spun fetii lui care este inca studenta la avocatura sa te caute.vb cu mine acum la telefon siplange,
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 20:45
io te-nteb iar....de unde ai tu informatiile astea aleha??
poti sa spui???
ce esti tu gardiana??
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 20:45
Alexxandra, desi nu am comunicat foarte mult cu tine, imi permit sa iti adresez o rugaminte.
Te rog, fii tu aceea care pune punct acestei stuatii. Nu e normal ce se intampla. Eu nu stiu de unde a inceput totul, dar vad ca a merge in "registrul" acesta mai departe, nu poate duce la nimic elegant si nici util vreuneia dintre voi.
Te rog, fa-mi aceasta favoare!
Multumesc!
dihoritza
Postat pe 22 Mai 2010 20:46
De la: alexxandra, la data 2010-05-22 20:45:18am sa ii spun fetii lui care este inca studenta la avocatura sa te caute.vb cu mine acum la telefon siplange,


mancatoare de spanac! ce esti!
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 20:46
De la: dihoritza, la data 2010-05-22 20:32:38Cell, lasa iubito, ca de un fund frumoas se iau nu numai barbatii, ci si femeile. Fii mandra! Tu esti o tipa salon, asa ca nu te poate atinge orice muscatura. Gresesc?
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 20:46
De la: alexxandra, la data 2010-05-22 20:37:01
nu cunosc personajul.problemele le rezolvi cu el.pe mine ma intereseaza strict scrisoarea pt ministerul invatamantului.aceea va fi data publicitatii daca,nu iti revizuiesti comportamentul.eu nu te cunosc nici pe tine nici pe el.dar pe fata lui avocata o cunosc.inca e la facultate.nu ai voie sa vb de copii celor cu care ai relatii.si nici sa speli rufele in public.ce faci tu e problema ta.pana intervin elevii.cred ca am fost explicita.nu mai amesteca si pe altii.cu fata stau chiar acum de vb la telefon.poate ai treaba.si eu am.chiar pe net.


Tu nu esti logica nici cand respiri, fato!
Avocat se numeste acela care si-a absolvit studiile de drept si profeseaza, asa ca avocatul meu, care a mai pus la punct pana acum vreo 40 ca voi.
Va fi o placere sa o faca din nou. Iar tu poti sa te stergi la fund cu orice scrisoare doresti. Nu sunt decat minciuni ordinare, la fel de ordinare ca si cel care le-a inventat, si ca tine care imi calci viata in picioare fara sa ai nici cea mai vaga ideea despre adevarul acestei situatii. Rusine sa-ti fie!
Fiinta patetica!

Tylly
Postat pe 22 Mai 2010 20:47
cell...lasa...ca vb si eu cu tine la telefon dear...
si fumez
vrei??
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 20:51
De la: dihoritza, la data 2010-05-22 20:46:18Alexxandra, desi nu am comunicat foarte mult cu tine, imi permit sa iti adresez o rugaminte.
Te rog, fii tu aceea care pune punct acestei stuatii. Nu e normal ce se intampla. Eu nu stiu de unde a inceput totul, dar vad ca a merge in "registrul" acesta mai departe, nu poate duce la nimic elegant si nici util vreuneia dintre voi.
Te rog, fa-mi aceasta favoare!
Multumesc!


ai dreptate.mie insa imi place mai mult dreptatea.domnisoara in cauza,impreuna cu pik si cele cateva care sunt si ele aici.au impresia ca li s-a dat dreptulsa jigneasca userii.daca vei citii chiar aici,vei vedea diferentele dintre ei simine ,ca si comportament.in rest poti citi o parte din mocirlelile lor pe un barbat poate iubii doua femeiodata/acolo ca siaici dumnealor au un vocabular execrabil.chiar daca nu sti,aici sunt siminori.lumea nu indrazneste sa comunice pt ca ei vb in bascalie.
acest site trebuie sa fie unul civilizat,nu sa se deverse mizerii pe el.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 20:54
De la: AndraMicu, la data 2010-05-22 20:23:07Nu mi se pare normal sa fie publicate barfe despre viata personala a cuiva. Hai sa incetam pana nu bdevine periculos.


Andra, situatia o vede oricine. Aleha e in plus, e singura care deranjeaza pe toata lumea, irita pe toata lumea, barfeste, jigneste si MINTE de ingheatza apele!
Iti jur ca a incercat sa ma seduca in mess, sa-i pun webcam, crezand ca am 15 ani!
Supararea ei mare a inceput cand i-am dat peste nas, ba am mai si parat-o in forum Cum s-ar zice, EU ii protejez pe minori aici de perverse libidinoase si pedofile ca ea!
Cat despre acel nefast individ, cu ultimul cont mark_on...ce sa zic, nici eu n-as putea sa fac publice mesajele pe care mi le-a trimis. Dintr-un singur motiv - m-a gasit in lista de prieteni a lui Celleste!
Revenind - se bate cu caramida in pieptu-i coscovit schizofrenica asta, cum ca sunt minori aici, da' nu explica nimic despre subiectele ei pe care i le-am tot amintit!
Faci cum crezi ca e mai potrivit, da' o sa ramana individa asta cam singura pe aici...
Eu o sa mai intru doar cat sa-i amintesc cine e...cu adevarat.
Daca-mi permiti, iti spun ce as face eu. As avertiza autoritatile sanitare. Ca bun crestin, nu ca responsabil al unui spatiu public in care un personaj de natura individei creaza zilnic scandaluri...
pik_nik
Postat pe 22 Mai 2010 20:55
ba ar fi f gresit sa citeasca NUMAI AICI!
de fapt ...in ultima vreem doar ai injurat si amenintat!
dar..nu-ti fa griji!
iti cedam garbo tie, mami!
sa stai numai tu si cu tine....si ceea ce va doresc tie si personalitatilor tale multiple...e sa va intelegeti! amin!
fleurdelis
Postat pe 22 Mai 2010 20:57
De la: fleurdelis, la data 2010-05-22 20:24:41DRAGA ANDRA....cucoana asta e periculoasa pana la dumnezeu!
nu vezi ca de aici isi alege victimile pt materialele de la revista ei de spanac??




nu incercati sa o mintiti pe Andra.se vede clar vocabularulvostru.de aceea ativenit aici ca sa facetiatmosfera.ei bine eu nu va acept mocirleala.dar fata acestui mark plange.a citit despre ea Andra.pe celalalt topic.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 20:58
De la: fleurdelis, la data 2010-05-22 20:22:20ce conteaza diho??!
oricum e nebuna tipa!
nu vezi?/ acu naste, acu-njura, acuma-i psihologul penisurilor, acu e mama dolores a copiilor, si publica la revista!
la ce revista de cacat mananci tu atata spanac alehandro??
spui??
cred ca e una d-aia gen ...nora pt mama
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 20:58
De la: AndraMicu, la data 2010-05-22 20:23:07Nu mi se pare normal sa fie publicate barfe despre viata personala a cuiva. Hai sa incetam pana nu bdevine periculos.




andra ea le-a facut publice cu pik si vb despre copilul lui.in rest celelalte habar nu au dar se baga.el a facut plangere .si fata lui.
alexxandra
Postat pe 22 Mai 2010 21:00
Alexxandra, mi-am permis sa iti adresez acea rugaminte din consideratie pentru ca, dincolo de ceea ce se posteaza pe aici, sunt convinsa ca fiecare dintre cei prezenti au in viata reala ceva bun in ei, care nu merita pangarit. Asa deci, ti-o mai adresez inca o data. Ceea ce se discuta in virtual nu trebuie sa aibe nicio legatura cu ceea ce i se intampla fiecaruia in viata reala.
Apoi, mai stiu ca eu intru pe acest forum ca sa ma destind, nu sa provoc suferinta cuiva, ci, dimpotriva, sa dau o mana de ajutor la la buna dispozitie.
dihoritza
Postat pe 22 Mai 2010 21:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
rejuvenare faciala 5 De la: garbo_10158 19 Ianuarie 2013 09:24
Relatie cu un barbat cu probleme adevarate 134 De la: Jojolin 14 Septembrie 2010 04:27
cum sa fac sa se lase de baut? 77 De la: BABYBOGDY78 21 Septembrie 2013 12:23
Sa nu faceti ca mine!!!!! 16 De la: garbo_1681 2 Iulie 2012 19:15
un pic de ajutor 14 De la: koala 19 Noiembrie 2010 22:44
Setari Cookie-uri