VReau un sfat pls:D

deci ...suntem de 4 luni ..la inceput totul era roz:-s:D ne vedeam in fiecare pentru ca invatzam in acelasi liceu(clase diferite) si ne vedeam sambata si duminica.....de o luna numai e ca la inceput..cand vreau sal pup imi intoarce obrazul..e un pic cam indiferent..acum cateva zile lam luat deoparte si lam intrebat ce se intampla..si el incerca sa schimbe subiectul si zicea k nu se intampla nimic :| ...ce sa fac ?????
lavinutsal
Postat pe 2 Martie 2010 12:20
pai daca ai toate semnele asteaa.... ce te imppiedica sa le pricepi??
fleurdelis
Postat pe 2 Martie 2010 12:22
bingo
yanya_charberet
Postat pe 2 Martie 2010 13:55
sa faci bine. Si sa iti vezi de treaba.
Asta e... ... alti colegi mai ai?
quasaria
Postat pe 3 Martie 2010 00:43
mai bine plangi acum decat mai tarziu ca mine:(((((((succes cum zicea cineva mai sus bingooooooo
nimikkk
Postat pe 3 Martie 2010 02:08
Buna.Aiurea mai sante-ti fetele mele ,pai daca tu zici singura ca antoarce capul cand vrei sa il pupi atunci ma faci sa cred ca tipul este cel putin vedeta de cinema pe la voi prin liceu .Lasa lucrurile sa vina de la sine ,trateazale cu indiferenta cat de multa si ce trebuie sa se intample se va intimpla .Va vrea sa fie cu tine s-au nu va vrea va decide singur ,,doar e barbat nu ,,. Nu forta lucrurile chiar daca nu a-ti convine situatia ,asta e in viata pierzi si castigi ,asta e viata .Fii demna si adevarata e plin pamantulde femei disperate dupa o bucatica de barbat.Esti frumoasa artati ok lasai sa se agite ei ,va veni si jumatatea ta te asigur eu .Si nu te grabii sa te lipestii asa tare de cineva ca ai timp ,ai toata viata inainte ,e frumoasa libertatea a-ti zic eu .O sa fii lipita toata vita de cineva ,asa ca bucurate cat mai poti de tinerete si de tot ce a-ti ofera sansa vieti .
nix
Postat pe 7 Martie 2010 20:59
uaiii da' cate orori gramaticale!
suzannacharisma
Postat pe 7 Martie 2010 21:05
Scuze pentru ,,ororile gramaticale,, am facut gramatica cu suplinitoarea femei de servici,proful erea in prenatal .Ce e misto aici pe forum ca se gasesc destui din astia care sant cu corectatul,e multi si e Titrati bine de tot Doctorati in litere ce sa mai .Pacat ca a murit Pruteanu ca il corectau si pe el.
nix
Postat pe 8 Martie 2010 20:36
Sper ca proful de romana , inlocuit de suplinitoarea femeii de " servici" n-a nascut cine stie ce specimene !
Si , DA, " e multi si e Titrati bine de tot Doctorati in litere" pe forumul asta! Saracul Pruteanu ar fi oripilat( chiar si el ) de ceea ce debitezi !!!
eu_vio
Postat pe 8 Martie 2010 20:51
Uite ca a mai aparut o bagatoare de seama ,careia i-as recomanda zicala cu ,,drumul lung ,cainele ,,,bla bla bla .Nu e frumos de ziua ta de 8 martie sa critici ortografia altora si la ora aia.
Chiar nu aveai altceva de facut ?
nix
Postat pe 9 Martie 2010 18:10
[Quote Numele de date = 'lavinutsal' = '2010-03-02 12:20:09 '] deci ... suntem de 4 luni .. la inceput totul era roz:-s: D ne vedeam n Pentru Fiecare CA invatzam n Acelasi Liceu (clase diferite) si ne vedeam sambata si duminica ..... de o luna e numai ca la inceput .. o puilor, cand imi place vreau sal loc .. obrazul intoarce indiferent e un pic cam .. acum cateva zile si lam luat deoparte Lam intrebat ce se intampla .. si el incerca sa schimbe subiectul si zicea k nu se intampla nimic: | ... Ce sa fac ?????[/ quote]



esti inca o copila, ai toata viata inainte.nu s-a terminat totul la el.important este sa iti termini de vi de vie studiile.restul de la sine.ce VA cramponati la fitele unui baiat!
alexxandra
Postat pe 9 Martie 2010 18:24
De la: nix, la data 2010-03-09 18:10:58Uite ca a mai aparut o bagatoare de seama ,careia i-as recomanda zicala cu ,,drumul lung ,cainele ,,,bla bla bla .Nu e frumos de ziua ta de 8 martie sa critici ortografia altora si la ora aia.
Chiar nu aveai altceva de facut ?

Nenea nix , nu cred ca vrei ca "bagatoarea de seama" sa treaca sa-ti corecteze textul( doar ca sa vezi cum oripilezi limba romana) !!!Si , uite , ca indraznesc sa critic ortografia ta si de 9 martie !!!
E problema mea ce fac la o anumita ora si intr-o anumita zi !!! Nu suport , insa , pe cei care incearca sa faca pe filozofii sau pe psihologii , dar nu au habar cum se scrie si se vorbeste corect !
Orice ai avea de spus nu ma intereseaza , asa ca nu-ti voi mai raspunde !
eu_vio
Postat pe 9 Martie 2010 18:36
VIO mai este o problema,tehnic acest site are pe cineva care creaza,un scris virusat.nu vezi ca toti au postari cu cv aiurea?u am incercat sa scriu s-a dspartit si nu a mers.
alexxandra
Postat pe 9 Martie 2010 19:24
Pai atunci, nu inteleg... Eu de ce pot scrie corect ??? Cred ca-s blonda ...
eu_vio
Postat pe 9 Martie 2010 19:57
[Eu_vio Numele quote '=' date = '2010-03-09 19:57:50 '] Pai atunci, nu inteleg ... : SML-tongue0023:: SML-tongue0023: Eu de ce pot scrie corect??? Cred ca-s blonda ... : SML-confused0006:: SML-confused0006:: SML-confused0006: [/ quote]




da AI dreptate.insa nu esti blonda la creier.chiar tu cum reusesti sa scri? sincer, eu nu ma chinui gramatical, ci Apar aiurea CV-ul, observa, Ingrijire, ONU ,.... CTE
alexxandra
Postat pe 9 Martie 2010 20:25
poate se cam fereste de tine k are pe alta si nu stie cum sa`ti spuna ...
cretz0oolina
Postat pe 15 Martie 2010 21:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Teama relatiei la distanta 51 De la: kinga444 21 Noiembrie 2009 01:23
Dezvoltare 35 De la: garbo_9355 10 Decembrie 2012 00:40
buna 7 De la: Jojolin 14 Septembrie 2010 04:24
a doua casatorie 35 De la: garbo020185 14 Iulie 2009 20:35
Poti fi prieten(a) cu fostul dupa ce te-a inselat? 32 De la: Freya__ 11 Martie 2011 14:57
Setari Cookie-uri