Buna! Fetele bune ajung in Rai, fetele rele ajung unde vor ele;))sau ..Virgina sau nu?

Ma numesc Delia, am 22 de ani si sufletul gol.
Totul incepe acum un an de zile cand eram virgina si mandra de mine..nu ma gandeam neaparat ca trb sa ma marit fata mare dar ma gandeam ca voi face pasul cu baiatul pe care il voi iubi mult....insa din pacate nimic nu e cum visam
Am intalnit un baiat cu care cei drept nu am stat decat po luna de zile...stiu acum probabil toti o sa ziceti"o luna" ..mare paguba ptr ca asa ziceam si eu.Problema cea mai mare e ca m-am indragostit la prima vedere..insa ce se aprinde repede se stinge la fel de repede.Totul a fost frumos, modul lui de a fi,totul p placul meu, niciodata nu am simtit ca m-ar putea completa un baiat asa de mult
Ca orice baiat vroia sex inainte de toate, nu s-a intamplat si s-a sfarsit..am cam suferit si in anul acesta tot timpul m-am gandit ca ar fi trb. sa cedez.
Ulterior am cunoscut un alt baiat , nul iubeam, imi umpleam doar timpul sa-l uit p celalat..dar se pare ca ma cam bantuiee Mi-am inceput viata sexuala cu el, nu zic ca nu tin l ael, poate ca-l iubesc dar nu ff mult..si a fost primul.Dar cum sunt ghinionista a plecat cu serv din tara..nu nu mai vedem..zice ca ma mai iubeste dar eu stiu ca ochii care nu se vad se uita .
Intre timp am cunoscut un alt baiat, imi place, ma place ff mult dar eu sunt cam inerta.As vrea sa fiu fericita dar chiar nu, am gasit fericirea...cam suna cu un cliseu....banal,plicticos
In final..am o intrebare ptr. toti baietii de ce sunteti atat de ipocriti unii dintre voi la inceput?
De ce spuneti ca v-ati saturat de panarame care va inseala, cand in momentul in care intalniti o fata care nu v-ar rani va bateti joc si automat numai este cool sau interesanta??
Am spus ca am sufletul gol in sensul ca acum nu ma mai intereseaza si incerc sa tratez cat mai superficial orice baiat intalnit..ptr simplul motiv ca nu se merita sa iubesti in ziua de azi..in final suferi.
Scz daca v-am raspuns..as aprecia rapsunsurile ..indiferent cum sunt..de asta am si scris aici.
Delyaa
Postat pe 9 Mai 2010 11:38
Asa e. Fetele bune "n-are" noroc. S-a cam ales praful de planul tau cu maritatul virgina, etc, etc.
Doara
Postat pe 9 Mai 2010 11:53

uite ca nu mi se intimpla numai mie bizarerii...
Stii ce ar fi trebuit sa faci?
Sa te duci la ala cu care ai stat o luna, si datorita caruia ai ajuns la concluzia ca trebuia sa cedezi, si sa ii ignori pe toti ceilalti.
Personajele astea care se tin dupa tine si "par sa te iubeasca" nu aduc niciodata, never ever, nimic bun. Du-te unde te trimite pe tine sufletul si ignora-i pe restul.

quasaria
Postat pe 9 Mai 2010 11:54
fleurdelis
Postat pe 9 Mai 2010 11:54
De la: Dor_marunt, la data 2010-05-09 11:53:43Asa e. Fetele bune "n-are" noroc. S-a cam ales praful de planul tau cu maritatul virgina, etc, etc.


Hmm...esti cam ironic/a...nu asta era scopul
Delyaa
Postat pe 9 Mai 2010 16:22
pai zi scopul!
fleurdelis
Postat pe 9 Mai 2010 16:23
Nu e vb de maritat fara sa fi fost cu cineva inainte e vb d a gasi pers potrivita, si d intelegere din partea celuilalt
Delyaa
Postat pe 9 Mai 2010 16:28
Si atunci de ce te-ai culcat cu persoana nepotrivita? Ai gasit altul cu care o sa te culci desi stii ca nici el nu e cel potrivit. Nu inteleg de fapt ce vrei.
Doara
Postat pe 9 Mai 2010 16:42
Nici eu numai stiu..sincer, sunt dezorientata rau.
Oricum acum pot zice ca sunt ok, nu am niciun resentiment fata de nimeni...pur si simplu am vrut sa vad si parerea altor fete sau baieti..
Si oricum.. e cam prima data cand scriu pe un forum..poate nu m am expr bn.
Scz!
Delyaa
Postat pe 9 Mai 2010 16:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna. 13 De la: garbonico 8 August 2012 21:09
sa fim calmi!!! 47 De la: demonsauinger 21 Mai 2011 20:02
Cine se aseamana se aduna si nu este nici un pacat 74 De la: garbo265966 13 Iulie 2012 20:44
Sunt o viitoare mamica singura 161 De la: garbo_12064 8 Aprilie 2013 23:57
POATE VECHEA INTELEPCIUNE,COMPLETEAZA ACTUALA LIPSA....... 39 De la: tutankhamon 4 Decembrie 2009 00:24
Setari Cookie-uri