De ce credeti ca la patroni nu le pasa de angajati?

Eu una cred ca la patroni nu le pasa de angajati pt ca ii vede cat sunt de rai si se musca de fund unii pe altii in loc sa fie uniti...Spre exemplu cu mine sefii nu sunt asa rai....Poate ca la inceput sunt mai severi,,apoi dupa ce ma cunosc si vad ca am bun simt devin mai flexibili,,fata de altii....Pt ca daca un sef vade ca angajatii sunt rai normal ca se foloseste de ei....romanii nu sunt uniti....pt ca daca ar fii uniti si nu s-ar mai musca de fund unii pe altii,,poate ca sar rezolva ceva....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Septembrie 2010 09:27
pt ca un patron care vede ca angajatii se comporta urat unii cu altii prin asta demostreaza ca sunt rai si nu sunt de incredere..Degeaba te comporti frumos cu seful pt ca ai nevoie de bani..Daca cu colegii tai te musti de fund..
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Septembrie 2010 09:34
Fata, nu mai deschide topice aiurea ca in final, indiferent de subiect, tot la singura idee din capul tau ajungi: "barbatii e lenesi si mincinosi, iar femeile e proaste"
Tylly
Postat pe 7 Septembrie 2010 09:40
am impresia ca tu nu stii stii sa citesti...EU am deschis un subiect legat de relatia dintre patron si angajat...citeste mai bine..Apoi nu am spus ca toate femeile sunt curve si proaste
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Septembrie 2010 09:46
fiecare face cat il duce capul,,,eu nu am nimic cu nimeni pana nu se ia de viata mea..ca atunci cand se ia careva de viata mea,,spun toate lucrurile pe nume
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Septembrie 2010 09:49
eu am o curiozitate si anume: luptatoareainimoasa sau curajoasa sau...ce invarte in viata reala, ca pe aici bate maidanul zilnic cu n subiecte, du-te doamna si apuca-te de ceva constructiv ca nu vreau sa-ti citesc zilnic tampeniile
blondy_made_to_love
Postat pe 7 Septembrie 2010 10:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum gandesc barbatii.Daca femeile iubesc pe barbati atunci trebuie sa le faca mancare sa le calce,,sa curete dupa ei...Asa gandesc barbatii zic te iubesc dar daca nu cureti dupa mine iti umflu ochii 34 De la: ingerasulluptator 9 August 2012 18:31
buna 7 De la: alanna 17 Ianuarie 2012 21:27
Mesaj de interes national 129 De la: dana1975 14 Mai 2016 16:31
Prostitutie? 2 De la: dor72 22 Mai 2011 07:35
Relatie cu cea mai complicata fata 2 De la: Rafael_Mrn_1 6 Septembrie 2016 09:30
Setari Cookie-uri