Oare despre ce este vorba?????

Am cunoscut pe cineva cu 2 sapt inainte de pasti. Toate bune si frumoase prima saptamana. Nu a vrut sa mi spuna unde munceste, pt ca vezi doamne nu are voie sa spuna si nu ne cunoastem de suficient timp sa mi spuna, patele nu l am facut impreuna pt ca el a fost plecat cu familia afara din bucuresti si era prea devreme sa i cunoasc tot neamu, programu la servici nu era unu stabil, la evenimente se duce singur pt ca deja a stabilit una alta. Am zis ca mai are pe cineva, la asta ma duc cu gandu. Am tacut l am lasat in pace 1 luna. Dar daca mai are pe cineva, de ce mi raspundea mereu la te, la sms-uri, venea sa ma vada, am fost la el acasa(nu in prezenta parintilor, doar a surori si a cumnatului). Adica cand ai pe altcineva nu esti liber mereu sa vb etc. L am luat si am discutat cu el, i am spus ca nu mi se par normale unele lucruri, ca timpul alocat mie este f putin si ca nu merge. Mi a inchis telefonu. Ok am zis. Dupa 4 zile ma cauta si mi spune ca sunt mai ambitioasa ca el. Am vb iar, am zis sa mai lasam de la noi si sa fie totul bine. Ok iar. Acum 2 sapt se duce la o nunta, singur binenteles, ii trimit sms pe la 20.00 si nu raspunde, ii trimit altu pe la 23.00 si iar nu mi raspunde, specific ca in sms-uri nu i am reprosat nimik. De atunci pana in secunda asta nici un semn, nimik, nici el nici eu. Nu inteleg, daca am vb clar si calm, si i am spus ca , daca nu are timp de o relatie, chef sau stiu eu ce sa spuna ca nu l obliga nimeni. Nu ca nu ca nu. Eu ce naiba sa inteleg? Nu vreau sa ne impacam, nu sufar, numai ca am ramas asa cu f multe semne de intrebare. Eu sunt balanta si el este pesti, are ceva zodia asta din pesti, sunt tare ciudati. Astept niste sfaturi, niste idei, nush, orice. Ms!
mika_mika
Postat pe 3 Mai 2010 20:55
N-o fi fost nunta lui?
Ciresica
Postat pe 3 Mai 2010 21:42
bucuresti...pesti....nunta!
poti sa-mi zici macar una din initialele lui??
fleurdelis
Postat pe 3 Mai 2010 21:48
numa daca vrei ...si numai daca vrei sa iti spun si ce s-a intamlat...
fleurdelis
Postat pe 3 Mai 2010 21:50
Marius il cheama.
mika_mika
Postat pe 3 Mai 2010 21:52
imm..buna si initiala...
numele nu!
descrie-mi [putin si cumnatul...k incep sa ma sperii
fleurdelis
Postat pe 3 Mai 2010 21:53
Nu ma intereseaza ce s a intamplat la nunta, nici ce face. Vreau doar sa stiu de ce a disparut asa fara sa zica nimik. Adika mi se pare penibil, aiurea. Sunt pur si simplu curioasa. Daca era il sunam zilele astea si il intrebam. Orikum sunt constienta ca m a mintit in draci.
mika_mika
Postat pe 3 Mai 2010 21:55
Are o sora blonda cu paru lung iar cumnatu e cam negricios.
mika_mika
Postat pe 3 Mai 2010 21:56
mai...nu cred ca mai stiu ce vb am senzatia ca-s usor nauca azi....dar...eu stiu un caz! un singur caz atat...si n-as prea vrea sa dau din casa.... nus tyiu ce ma fac
fleurdelis
Postat pe 3 Mai 2010 21:56
De la: mika_mika, la data 2010-05-03 21:56:11Are o sora blonda cu paru lung iar cumnatu e cam negricios.


imdap@
pai asta e! e un mareeee mareee mincinos!
si minteee pana se crede si pe el insusi!
mai pana si cumnatul ...se potriveste!
are o afacere?? sa nu spui care doar daca da!
fleurdelis
Postat pe 3 Mai 2010 21:57
Nush, este foarte posibil, tu nu auzi ca nu vrea sa zica cu ce se ocupa. Daca vrei sa mi spui bine, dak nu, nu.
Dar cred ca mai putea ajuta sa inteleg ce s a intamplat. Nu vreau sa ne impacam, doar sa stiu de ce este atat de ciudat. Daka era il cautam pana akum.
mika_mika
Postat pe 3 Mai 2010 22:01
una la mana k mi-e rau! deja...
doi...asta e! mintee!
la nuntile alea nu pot sa iti spun ce face pt ca ncii eu nu stiu f precis! e un biznis...sunt convinsa!
dar....gandeste=te bine daca vrei sa iti spun aici...
fleurdelis
Postat pe 3 Mai 2010 22:03
fleurdelis
Postat pe 3 Mai 2010 22:04
Este inalt dar nu este brunet, castaniu asa, deschis la ten.....ah, m am bucurat degeaba, nu este el. Vroiam doar sa stiu adevarul. Nici macar nu i as fi spus, vb foarte serios, dar vroiam sa stiu pt mine. Sunt foarte curioasa.
mika_mika
Postat pe 3 Mai 2010 22:10

da cu asta trebuia sa incepem, uff!
fleurdelis
Postat pe 3 Mai 2010 22:12
....peste putin timp nu v a mai conta oricum, dar uite ca nu inteleg, pt ce era atat de dragastos, pt ce nu a vrut sa o terminam, pt ce, pt ce. Pt ce a disparut asa, in felul asta fara sa zica nimik....De ce nu l am cautat sa l intreb, nici asta nu stiu, nu mi sta in fire, sunt prea ambitioasa. Si al draq de curioasa
mika_mika
Postat pe 3 Mai 2010 22:18
De la: fleurdelis, la data 2010-05-03 22:04:34



esti medium?si ce ai cu Marius?blonda cu parul lung este a lui Marius.si ce ai cu blonda?esti cumva brumeta?care e prima litera,al celui de-al doilea prenume de al tau?esti nascuta noaptea pe la orele 00?toamna?ai suferit din iubire si acum urasti la maxim?
alexxandra
Postat pe 3 Mai 2010 22:20



cand unui barbat nu-i place , nu-i mai place de o femeie , n-o mai cauta, n-o mai suna, o evita si se enerveaza daca este cautat de ea. Restul... nu mai e important.
liaiedera
Postat pe 3 Mai 2010 22:21
da urasc!
la maximum! da stii pe cinee??
asta ma-ntreb !
fleurdelis
Postat pe 3 Mai 2010 22:22
si stiic e se intampla cu fustitele fiintelor pe care le urasc eu alehandra??

nasc!
nasc copii monstruosi!si artagosi!
fleurdelis
Postat pe 3 Mai 2010 22:23
Alex, iar ai baut fara masura?
Ciresica
Postat pe 3 Mai 2010 22:25
De la: mika_mika, la data 2010-05-03 22:18:46 ....peste putin timp nu v a mai conta oricum, dar uite ca nu inteleg, pt ce era atat de dragastos, pt ce nu a vrut sa o terminam, pt ce, pt ce. Pt ce a disparut asa, in felul asta fara sa zica nimik....De ce nu l am cautat sa l intreb, nici asta nu stiu, nu mi sta in fire, sunt prea ambitioasa. Si al draq de curioasa


mai...lumea de genul lui minte! pe mai multe planuri!cam pe toate adica! bun..si la un moment dat ...se satura de minciuna si iti prezinta adevaruul!
fleurdelis
Postat pe 3 Mai 2010 22:27
Mai,calm. Ce aveti? Da, intradevar, knd unui barbat nu i mai place o femeie nu o mai cauta. Dar nu are cum azi sa ti pe cineva in brate, sa fie totul ok si a doua zi sa nu mai simti nimik. Plus ca eu nu l am cautat, am vb inainte sa plece pe la pranz si i am trimis 2 mesaje, este chiar atat de grav. Ideea este ca nu asta conteza, de ce nu a zis sa nu l mai caut, de ce nu a terminat relatia knd i am zis eu. Nu mai suntem copii ce naiba!!!
mika_mika
Postat pe 3 Mai 2010 22:30
deci eu ziic...sa stai cumintica....si sa vezi k apare si adevarul!
cu el de manuta....sau trist intr0un colt,...nu mai are-a face!

fleurdelis
Postat pe 3 Mai 2010 22:30
io-te ce le baga din top aleha....ce facusi bre??? te tzapui si pe tine?...tot cu o nunta????
tutankhamon
Postat pe 3 Mai 2010 22:32
A innebunit toata lumea. Este chiar atat de greu sa spui adevarul, sau in cazul meu sa spui ceva.
mika_mika
Postat pe 3 Mai 2010 22:32
Ideea este ca poate sa aiba si 100, nu asta ma intereseaza. Sunt curioasa de ce draq cand totul era bine a disparut. Poate astepta sa zic eu ceva. Dar eu nu ma bag in seamad defel.
mika_mika
Postat pe 3 Mai 2010 22:34
mika...pe bune, pui......chiar vrei sa vezi pana unde poate ajunge mitocania masculina????...chiar tu cu degetelele tale ai zis ca ti se rupe de tip....daca a facut faze de genul asta e clar ca nu e ceea ce sperai.....cel menit tie va fi langa tine trup si suflet....sau, ma mai gandesc ca fiind din zodia pestelui........poate nu ai corespuns standardelor....zi mersi ca ai scapat de o lepadatura...
tutankhamon
Postat pe 3 Mai 2010 22:34
De la: fleurdelis, la data 2010-05-03 22:23:21si stiic e se intampla cu fustitele fiintelor pe care le urasc eu alehandra??

nasc!
nasc copii monstruosi!si artagosi!


si ii boteaza Azekel.esti putin plinuta?brrrrr ce frica m-a cuprins.daca iti ghicesc mai departe,aflu sigur ca ai fost la vrajitoare.ahhhhh,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
alexxandra
Postat pe 3 Mai 2010 22:35
ce-am foost>>??
bai daca imi arunci cu blesteme sa vezi ce te-alerg eu pe tine....
pana in mama americi tale haaa!
fleurdelis
Postat pe 3 Mai 2010 22:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Merita sa mai astept ? 36 De la: amely23 1 Iunie 2013 14:36
alcoolul-dusmanul fericirii 114 De la: quasaria 10 Iunie 2011 16:05
fata gemeni si baiatul capricorn 1 De la: garbo174522 21 Noiembrie 2010 19:40
Inselata si parasita 89 De la: garbo114082 28 Februarie 2013 19:36
hartuirea la locul de munca, inteligenta strica.... 694 De la: fleurdelis 25 Februarie 2010 12:46
Setari Cookie-uri