cum sa-mi dau seama daca si-a revenit dupa fosta relatie??....

pana la mine, el a avut o relatie care a durat mai bine de un an si care s-a incheiat acum cateva luni...
tipul e foarte ok, ne intelegem foarte bine, m-a si prezentat prietenilor lui, care la fel m-au primit in cercul lor pozitiv fara nici o prolema
dar totusi mi se pare ca ceva nu e in regula... am inceput sa ma nelinistesc din momentul in care intamplator cand imi dadea niste pose din telefon de la el, am vazut ca mai pastra poze unde era cu fosta impreuna; nu dupa mult timp am mai observat un lucru, numarul fostei lui inca era memorat ca "amore mio"... iar acuma de curand l-am auzit strigandu-i numele fostei in somn...

acuma pur si simplu sunt confuza, nu prea stiu ce masuri as putea sa iau, si daca totusi as incerca ceva sa fac, mi-e frica sa nu stric totul si sa fac si mai rau, sau pur si simplu ar fi mai bine sa nu-l deranjez in privinta asta momentan si sa-l las sa-si revina singur... insa totusi as vrea sa-l ajut , dar nu stiu cum, nu vreau sa fie atat de evident si ca el sa inteleaga ca imi fac griji pe seama lui...
as vrea sa stau de vorba cu el pe tema asta, dar nu stiu cum va reactiona si daca va fi de acord sa discutam...
sunt in ceata.... si nu stiu ce as putea sa fac, pt k tin foarte mult la el si nu as vrea sa-l pierd dintr-o prostie...
sweet_september
Postat pe 3 Mai 2010 15:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Formatii pentru nunta - oferta 1 De la: atlantis3band 18 Octombrie 2009 09:35
Cea mai frumoasa melodie 14 De la: cricat_ 29 Noiembrie 2011 09:52
Concert Shakira 5 De la: ameno 6 Mai 2011 20:03
Tobe si flaut la Clubul de Muzica.ro 1 De la: clubul_de_muzica 20 Octombrie 2016 18:18
CE MUZICA ASCULTAM? 55 De la: adelaraducan 19 Iunie 2013 13:01
Setari Cookie-uri