Barbatul Taur femeia Balanta

Imi puteti spune si mie ce parere aveti despre compatibilitatea asta.Ms frumos
shatzy09
Postat pe 19 Aprilie 2010 09:54
Dpdv astrologic este o combinatie care merge bine semn de pamant, cu semn de aer, semn fix cu semn mutabil. Balanta sa aiba grija sa ii ofere celui in taur mai multa siguranta si mai multa atentie
blue_dream
Postat pe 19 Aprilie 2010 14:18
pentru compatibilitate nu e de ajuns doar zodia; conteaza foarte mult si ascendentul
pisicutza10
Postat pe 23 Aprilie 2010 16:45
E o combinatie perfecta!!! Eu sunt taur iar iubita mea este balanta, ne intelegem excelent, practic nu ne certam niciodata, iubirea pluteste in aer in jurul nostru...
Radem foarte mult, ne simtim foarte bine impreuna, de multe ori prietenii ne spun ca ne-am izolat dar nu este asa, pur si simplu spre deosebire de ei noi nu simtim nevoia neaparata de alta companie, nu ne plictisim niciodata impreuna... Asta nu inseamna ca nu avem prieteni sau nu iesim destul de mult cu ei ci ca oriunde, daca suntem amandoi este ok...
garbo001386
Postat pe 26 Aprilie 2010 15:28
eu sunt balanta si partenerul meu este taur. o combinatie de zile mari.ne cunoastem bine si ne oferim reciproc ceea ce ne place . totusi trebuie sa stii ca barbatul taur este" amantul " perfect. te duce pe alte tarimuri in citeva clipe.Ai place sa fie "dragalit" de partenera si chiar sa fie "condus "de aceasta cind face dragoste .daca reusesti sa-l faci se simta iubit si apreciat l-ai castigat pentru totdeauna.
inderagostita
Postat pe 26 Aprilie 2010 18:48
Ai dreptate indragostita la faza cu "amantul"....auzisem tot felul de controverse cum ar fi daca ar vi ca nu e o compatibilitate buna....insa ceea ce pot spune este ca intradevar ne intelegem de minune si nu ne plictisim impreuna...stim sa combinam placutul cu utilul....in general auzisem lucruri foarte rele la adresa "Taurului"....dar deah nu tot timpul trebuie sa fie asa cum spunt marea majoritate a celor care cunosc multe detalii despre acesta....multumesc frumos !!!
shatzy09
Postat pe 27 Aprilie 2010 15:15
nu stiu cum e cu un taur dar stiu cum e cu o tauroaica..... e fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff naspa avand in vedere ca sunt foarte incapatanati si nu lasa sub nici o forma de la ei asa ca ai grija... si eu sunt balanta si pot sa spun ca sunt o pacoste adevarata
simina007
Postat pe 4 Mai 2010 15:21
am fost casatorita cu un taur 15 ani si m-a inselat cu prietena mea cea mai buna , ea tot taur.Eu sunt balanta, ei niste egoisti, asa ca , mare grija balantelor, sa fiti si voi mai egoiste desi nu ne este firea, dar viata o cere!!!!!si cu taurii nu-i de joaca, chiar merita sa ne pazim spatele, si , bineinteles sa nu uitam sa ne lasam iubite, ca meritam!! fie chiar si de niste tauri, daca tot ne-au iesit in cale.
garbo039877
Postat pe 19 Mai 2010 17:18
Pot sa confirm :-) este totul este adevărat 😅🙈
garbo_501001
Postat pe 6 Noiembrie 2019 11:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dilema 11 De la: elodia 8 Septembrie 2011 18:42
Fa postul sexual mai usor! 23 De la: the_voice 31 Martie 2011 21:03
Brbatul balanta un introvertit 1 De la: garbo020369 10 Septembrie 2010 17:05
Cum sa fac sa fie totul in regula?! 49 De la: office_salinasusesi_ro 16 Septembrie 2010 00:24
indemnizatie profesor suplinitor 3 De la: comanmonica77 22 August 2010 22:25
Setari Cookie-uri