EXISTA SI TITULATURA DE MEDIC PSIHOLOG!!!

mdeaa....da-o dreaku de scriere Alexandro..lasa ca te mai nasti o data( ca tot esti tu adepta budismului:-) si poate next time o sa fie mai bine, e ca-n ,,Iona " lui M. Sorescu :-)
reyya
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:01
mama mama da ce de controverse pe aicea ...
mai fetelor ..unii e mai destepti si altii e mai prosti..mila domnului
..tre' sa ne batem ?
flordavis
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:01
De la: zambila, la data 2010-04-16 13:51:39asa-i mai, noi nu intelegem nimic

reyya, tu poti sa crezi ca ei asa scriu si in lucrarile oficiale?
cred ca se amuza copios profesorii care le corecteaza lucrarile...pe de alta parte e trist


ti'ai dat seama?:)):))
blondina_X
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:02
Flora,,fiecare dupa posibilitati " cu spunea Marx :-)
reyya
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:02
De la: Alexxandra, la data 2010-04-16 11:28:04
cine a spus ca ma intereseaza sufletele voastre?gresesti.eu ma iubesc decat pe mine.sunt narcisista.pt ca voi nu aveti frumusete in suflet,ma refer la unii dintre voi,chiar nu ma interesati.nimic nu avem in comun.asa ca nu te mai supra estima.imi sunteti total indiferenti ca nick-name-uri.imi pare rau de cei ce nu intra pe forum din cauza unora ca voi.


Narcisismul consta intr-o dereglare a personalitatii normale reprezentata prin exagerarea imaginii de sine, care este considerata perfecta.
La baza narcisismului exista doua teorii: conform celei dintai, dereglarea provine dintr-o trauma veche. Cea de-a doua teorie sustine faptul ca dereglarea consta in invatarea comportamentului care nu are baza intr-un caz clinic.
Persoanele narcisiste au o parere exagerata despre ei. Deci rar se gandesc ca ar exista o problema. Chiar daca se afla sub tratament, studiile arata ca este nevoie de ani buni pentru a putea vedea un progres seminificativ.
. Un narcisist nu va putea sa mentina o relatie corecta si va avea probleme acasa si la serviciu. El va crede ca are o viata plina de bucurii si de prieteni si ca este foarte renumit si apreciat. Din pacate, narcisistul se va simti ofensat si va avea tendinta de a da vina pe alte persoane pentru un lucru negativ care li s-ar putea intampla.

http://www.elady.ro/articole/Psihologie/Narcisismul.html

ce zici, alehandro? te recunosti?

Tylly
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:07
ce tot atata dramatizati frate cu scrisu...imd corectati voi...mai bine discutati despre ceva interesant aici numai criticati,eo am intrat pe forumu asta sa "invat" ceva de la cine stie dar de unde,altceva nu stiti .voi sunteti ca babele care stau in fata porti pe scaun sh cand trece cineva isi dau coate imd...ba ma lasati atata voi de destepte va credeti...nu zic k nu sunetiti dar vreau sa port discuti interesante sa imi raspundeti la nedumeririle mele...chiar ii greu de inteleg?
blondina_X
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:08
Buna ideea Alehei.. Eu am chef e un gratar pe seara.. vine careva la un mic si o ??

aleho si irino-blondino, voua nu va dam nimic azi. In afara de Canci!
anakin
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:11
De la: blondina_X, la data 2010-04-16 14:08:20ce tot atata dramatizati frate cu scrisu...imd corectati voi...mai bine discutati despre ceva interesant aici numai criticati,eo am intrat pe forumu asta sa "invat" ceva de la cine stie dar de unde,altceva nu stiti .voi sunteti ca babele care stau in fata porti pe scaun sh cand trece cineva isi dau coate imd...ba ma lasati atata voi de destepte va credeti...nu zic k nu sunetiti dar vreau sa port discuti interesante sa imi raspundeti la nedumeririle mele...chiar ii greu de inteleg?


ii greu blondino, pt ca esti greu de citit
si daca tot vrei sa inveti ceva, de ce nu incepi cu gramatica ?
zambila
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:12
De la: zambila, la data 2010-04-16 14:12:27
De la: blondina_X, la data 2010-04-16 14:08:20ce tot atata dramatizati frate cu scrisu...imd corectati voi...mai bine discutati despre ceva interesant aici numai criticati,eo am intrat pe forumu asta sa "invat" ceva de la cine stie dar de unde,altceva nu stiti .voi sunteti ca babele care stau in fata porti pe scaun sh cand trece cineva isi dau coate imd...ba ma lasati atata voi de destepte va credeti...nu zic k nu sunetiti dar vreau sa port discuti interesante sa imi raspundeti la nedumeririle mele...chiar ii greu de inteleg?


ii greu blondino, pt ca esti greu de citit
si daca tot vrei sa inveti ceva, de ce nu incepi cu gramatica ?



ai inceput iara...mai termina frate
blondina_X
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:14
daa.. e greu tare .eu una nu pricep nik..voi?
ia zi tu fatuco ce vrei sa inveti de p-aici ...
..doar cere si ti se va da
flordavis
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:14
anakine, tu vrei sa mor acilea langa calculator? de foame, evident

ia sa cobor eu in restaurant sa mananc ceva
zambila
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:15
anakineee!
merg si io cu tine..ca am nevoie de aer..luam si goagalu'
erika1
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:16
mai anakin imi facui asa o pofta .....
mai ai vreun loc liber ?
flordavis
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:17
De la: floradavdis, la data 2010-04-16 14:14:43daa.. e greu tare .eu una nu pricep nik..voi?
ia zi tu fatuco ce vrei sa inveti de p-aici ...
..doar cere si ti se va da


momentat nu am intrebari...
blondina_X
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:17
4 pana acum... merge bericaaaa

fetele, welcome!
anakin
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:18
exiiista exiiista...
fleurdelis
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:18
ANAKINE, eu ma inscriu dar peste vreo 2 luni cand ajung in tara fac intalnire Garbo in Cta...de"astia ca noi ..,,raaaaaaaaaaai "..o luam si pe Cellestica si bagam un mic si bere, da , Alexandro ...mergem la barbecue, o sa-ti urmam sfatul Esti mai linistita acum?
reyya
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:18
reyyo, sa ma anunti din timp ;)

eu unul sunt sigur ca, celleste, va dori sa bea bere..
anakin
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:20
iarba, aer, soare, gratare... mmmmm..., ce viata!




Tylly
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:21
da, super.. plec la judecatorie, sa imi iau niste certificate de grefa..
see u later
anakin
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:22
Anakine , Celleste, care mai sunteti din Cta...voi incepeti de acum fara mine ..ca eu vin in iunie dar promit sa va ajung din urma
reyya
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:23
daca pooti sa ne-aduci./....si o titulatura de medic psihoo..unaa asa numa pt aleha!
fleurdelis
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:24
BAi, as veni si eu la grata, dar ma primiti cu pieptul meu? Ca mici nu mananc.
Doara
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:26
dap , in caz ca ramane Aleha fara hartie igienica , o sa-i fie de folos ,,certificarea :-)
reyya
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:26
io zic ca aleha are cel putin o titulatura d'aia
erika1
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:26
cell tu ma enervezi!
sas tii! cu soarele taau mai!
hai sa va spun una de am innebunit cd am cetit azi"
e a lui mihai dobrovolschi:
"iesi in soare, miroase petalele, si iarta! iarta0ti borcanele din beciul inimii!"
fleurdelis
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:27
pana in iunie mananci dor marunt..ce-i dupa tine??!!
reyya
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:27
ooo, da!
metafora asta cu borcanele, mi-a smuls o lacrima... de ras...
Tylly
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:28
,,iarta-ti borcanele din beciul inimii" ??? mey, asta e prea profunda pt mine
reyya
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:29
Pana in iunie nu mai e mult.

BAi, mie imi place Dobro. Sa nu va legati de el ca va legati de mine.
Doara
Postat pe 16 Aprilie 2010 14:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Protezare sold 1 De la: garbo264464 16 Februarie 2012 10:25
Implant dentar 6 De la: Rotty 26 Mai 2019 21:23
Tratament ADHD varsta 9 ani 1 De la: garbo_414243 7 August 2015 14:15
Medic ginecolog Berceni 2 De la: honney_bunny 27 Martie 2019 10:54
fisa medicala examen permis 3 De la: garbo_438403 13 Februarie 2017 14:07
Setari Cookie-uri